Petr Vejvalka, otorinolaryngolog Praha

MUDr. Petr Vejvalka

Otorinolaryngolog Více

29 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Gen. Janouška 902/17, Praha
Poliklinika Černý Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
29 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Černý Most

Dobrý den, bohužel minulý týden jsem odešla od pana doktora s hodně nemilým zážitkem. Pracovní doba 8-12 hodin, s 6-ti letou dcerou, která trpí bolestmi uší, jsem přišla cca 10,45 s tím, že před námi bylo cca 7 pacientů. Nikdo nás neupozornil, že pracovní doba již byla ukončena v 10,30!!!!! Proto jsem s dcerou čekala přes hodinu v čekárně a nakonec nám byly přibouchnuty dveře před nosem v 11,50...tj. ještě v pracovní době...:( hrůza, děs a ihned si hledám nového lékaře a podám stížnost na lék.komoru. Myslím si, že jako plátce zdrav.pojištění by mě měl lékař ošetřit v rámci pracovní doby.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor, mě se vším vždy vyslechnul a pomohl. Příjemná komunikace a profesionální přístup.Celá naše rodina je s ním velice spokojená. Můžu jen doporučit !


M
Ověřeny pacient

Vynikající lékař, rychlý, pečlivý, vyslechne, poradí, vysvětlí. Mohu jen doporučit. Zatím co na jiném orl mě doktorka pořádně ani nevyslechla a poslala me dom že jsem v poradku a že se jen moc bojím, pan doktor měl zcela jiný názor, za to mu děkuju.


E
Ověřeny pacient

Pan doktor je příjemný, s léčbou jsem spokojena, ale s nedodržováním ordinačních hodin už nás též několikrát vypekl.. Nedávno v pátek sestra vyhodila manžela se 4letou dcerou v 11:20 s tím, že končí ve 12 a nestihli by jí oštetřit, přitom na dveřích jsou ordinační hodiny v pátek do 13. Mají si pří dojet na pohotovost na Bulovku. S dítetem s horečkou je to opravdu fajn. A co si v pátek v poledne vyslechli na Bulovce... :-( Včera měla být odpolední ordinace - na dveřích info, že ordinují pouze do 12. Takže pokud máte štěstí a na pana doktora v ordinačních hodinách narazíte, nebo je ochotný vás v jejich průběhu vyšetřit, je to fajn... jinak smůla... poproste je na Bulovce....:-(


B
Ověřeny pacient

Pan doktor není můj lékař a i tak mě bez jakéhokoliv problému vzal (po telefonické domluvě s velmi milou sestřičkou). Vyšel mi ve všem vstříc, pomohl mi a vše vysvětlil. Jen teda, jak už tady někdo napsal, mluví trošku potichu, ale máme pusu, abychom se ozvali, když neslyšíme :).


M
Ověřeny pacient

Z mých dvou prodělaných léčeb soudím, stručně řečeno NAPROSTÝ PROFESIONÁL. V obou případech velmi ochotný, příjemný, důkladné(!) vyšetření + laboratoř. Akorát si pacient musí sám hlídat, aby nezapomněl zaplatit regulační poplatek. Pan doktor je tak oddán péči o pacienta, že v mém případě málem zapomněl na tento administrativní nesmysl (sestřička také).


L

K MUDr. Vejvalkovi jsme chodili 15let a byli jsme spokojeni. Ale v poslední době se nám již 3x stalo, že naprosto nedodržuje ordinační hodiny. Např. v pondělí nám řekne, že máme přijít v pátek a když tam dorazíme 1,5hod. před koncem ord.hodin, tak nás sestra vyhodí, že až v pondělí. V pondělí tam má být do 15h., a ve 13h se dozvíme, že tam byl do 12ti. Je mi líto, ale jsem zaměstnaná a nemůžu se uvolňovat 3x zbytečně. Taky jsem si všimla, že pacientů ubylo. Nevím co se děje a mrzí mě to, ale museli jsme začít chodit jinam.


V

Pán doktor, velmi ochotný s neslyšící komunikace.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor velmi pečlivý, vstřícný, i sestrička je příjemná. Kéž by to tak fungovalo ve všech ordinacích.
Doporučuji.


Pan doktor Vejvalka je profesionál, vždy nám dobře pomohl. Vše jasně vysvětlí, na vše se mohu vyptat. Příjemná a super je taky sestra, velmi ochotná paní. Oba jsou skvělí a pracovití, chodím k nim vždy s důvěrou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti