Gen. Janouška 902/17, Praha
Poliklinika Černý Most

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Černý Most

Dobrý den, bohužel minulý týden jsem odešla od pana doktora s hodně nemilým zážitkem. Pracovní doba 8-12 hodin, s 6-ti letou dcerou, která trpí bolestmi uší, jsem přišla cca 10,45 s tím, že před námi bylo cca 7 pacientů. Nikdo nás neupozornil, že pracovní doba již byla ukončena v 10,30!!!!! Proto jsem s dcerou čekala přes hodinu v čekárně a nakonec nám byly přibouchnuty dveře před nosem v 11,50...tj. ještě v pracovní době...:( hrůza, děs a ihned si hledám nového lékaře a podám stížnost na lék.komoru. Myslím si, že jako plátce zdrav.pojištění by mě měl lékař ošetřit v rámci pracovní doby.

Pan doktor, mě se vším vždy vyslechnul a pomohl. Příjemná komunikace a profesionální přístup.Celá naše rodina je s ním velice spokojená. Můžu jen doporučit !

Vynikající lékař, rychlý, pečlivý, vyslechne, poradí, vysvětlí. Mohu jen doporučit. Zatím co na jiném orl mě doktorka pořádně ani nevyslechla a poslala me dom že jsem v poradku a že se jen moc bojím, pan doktor měl zcela jiný názor, za to mu děkuju.

Pan doktor je příjemný, s léčbou jsem spokojena, ale s nedodržováním ordinačních hodin už nás též několikrát vypekl.. Nedávno v pátek sestra vyhodila manžela se 4letou dcerou v 11:20 s tím, že končí ve 12 a nestihli by jí oštetřit, přitom na dveřích jsou ordinační hodiny v pátek do 13. Mají si pří dojet na pohotovost na Bulovku. S dítetem s horečkou je to opravdu fajn. A co si v pátek v poledne vyslechli na Bulovce... :-( Včera měla být odpolední ordinace - na dveřích info, že ordinují pouze do 12. Takže pokud máte štěstí a na pana doktora v ordinačních hodinách narazíte, nebo je ochotný vás v jejich průběhu vyšetřit, je to fajn... jinak smůla... poproste je na Bulovce....:-(

Pan doktor není můj lékař a i tak mě bez jakéhokoliv problému vzal (po telefonické domluvě s velmi milou sestřičkou). Vyšel mi ve všem vstříc, pomohl mi a vše vysvětlil. Jen teda, jak už tady někdo napsal, mluví trošku potichu, ale máme pusu, abychom se ozvali, když neslyšíme :).

Z mých dvou prodělaných léčeb soudím, stručně řečeno NAPROSTÝ PROFESIONÁL. V obou případech velmi ochotný, příjemný, důkladné(!) vyšetření + laboratoř. Akorát si pacient musí sám hlídat, aby nezapomněl zaplatit regulační poplatek. Pan doktor je tak oddán péči o pacienta, že v mém případě málem zapomněl na tento administrativní nesmysl (sestřička také).

K MUDr. Vejvalkovi jsme chodili 15let a byli jsme spokojeni. Ale v poslední době se nám již 3x stalo, že naprosto nedodržuje ordinační hodiny. Např. v pondělí nám řekne, že máme přijít v pátek a když tam dorazíme 1,5hod. před koncem ord.hodin, tak nás sestra vyhodí, že až v pondělí. V pondělí tam má být do 15h., a ve 13h se dozvíme, že tam byl do 12ti. Je mi líto, ale jsem zaměstnaná a nemůžu se uvolňovat 3x zbytečně. Taky jsem si všimla, že pacientů ubylo. Nevím co se děje a mrzí mě to, ale museli jsme začít chodit jinam.

Pán doktor, velmi ochotný s neslyšící komunikace.

Pan doktor velmi pečlivý, vstřícný, i sestrička je příjemná. Kéž by to tak fungovalo ve všech ordinacích.
Doporučuji.

Pan doktor Vejvalka je profesionál, vždy nám dobře pomohl. Vše jasně vysvětlí, na vše se mohu vyptat. Příjemná a super je taky sestra, velmi ochotná paní. Oba jsou skvělí a pracovití, chodím k nim vždy s důvěrou.