MUDr.Petr Tomandl - praktický lékař pro dospělé
Lazaretni 1/7, Brno-Židenice, Brno

Umístění: MUDr.Petr Tomandl - praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor je neskutečně milý a empatický člověk. Už dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala, pokaždé mám pocit, že mi pa doktor opravdu naslouchá a snaží se mi s aktuálním problémem pomoci, aniž by něco zanedbal, nebo mě naopak do něčeho tlačil. Mockrát za vše děkuji a vřele doporučuji
P. H.

Umístění: MUDr.Petr Tomandl - praktický lékař pro dospělé Jiný

Pán doktor je profesionál s velmi přátelským, empatickým přístupem. Cítim se v jeho ordinaci příjemně. Pani sestřička je také milá a ochotná.

Umístění: MUDr.Petr Tomandl - praktický lékař pro dospělé Tatínek

Mám velmi dobré zkušenosti s Doktorem Tomandlem staral se o mého tatínka. ktery by velmi nemocný kdykoliv jsem potřebovala radu vždy mě dobře poradil Moc děkuji Polachova

Umístění: MUDr.Petr Tomandl - praktický lékař pro dospělé

K panu doktorovi jsem přešla do Židenic z jeho původní ordinace ve firmě Moje ambulance. Je to jeden z nejlepších lékařů, kterého jsem kdy poznala. Má lidský a empatický přístup, bere pacienta jako partnera, nikoli jako svého podřízeného. Necpe zbytečně léky či postupy s vedlejšími účinky, zároveň však nic nepodcení. Je to opravdu profesionál, více takových. Děkuji.

Umístění: MUDr.Petr Tomandl - praktický lékař pro dospělé Zdravotní potíže

Pana doktora Tomandla jsme s přítele navštěvovali již v jeho předchozí ordinaci,v Králově poli,kde současně bydlíme.
Když nám p. doktor sdělil,že se bude stěhovat do nové ordinace v Židenicích,nadšení jsme z toho rozhodně nebyli,ale dlouho jsme se nerozmýšleli a za p. doktorem neváháme dojíždět.....
Je to nejenom skvělý a důsledný lékař,ale především člověk s neobyčejně lidským a přátelským přístupem.
Nikdy vás neodbyde,nespěchá,vyslechne vás,problém vždy řeší.
Ráda bych neopomenula pochválit i sestřičku,vždy byla na nás milá,snaží se vyhovět pacientovi.
Chtěla bych ještě dodat,i když lokalita a prostředí,ve kterém se p.doktor nachází,neodpovídá rozhodně našim požadavkům,p. doktora bychom po těch letech,neradi měnili.
Vřele doporučuji....

Růžičková Mirka

Nesmírně ochotný, laskavý a opravdu velice chytrý lékař. Na to, jak je mladý, je velice zkušený, citlivý, no prostě vynikající lékař !!!

Chodil jsem k panu doktorovi Tomandlovi už dříve v Králově Poli, než odešel do Židenic. Přestože to k němu mám přes celé Brno, neváhal jsem a jezdím za ním dál. Jiného lékaře s takovým úžasným přístupem k pacientovi jsem totiž za celý svůj život ještě nepotkal!

Milý, ochotný lékař, oceňuji,že vás odešle ke specialistovi, pokud je to potřeba. Dlouho u něj nečekáte,jen někdy to někteří důchodci zdržují, no kde jinde by si měli povykládat...:-)

Pan doktor Tomandl je formát, se kterým se v dnešní době jen tak nesetkáte :) Skutečně řeší daný problém. Vřele doporučuji!!

Pan doktor je bezvadný. Když jsem onemocněla velmi závažnou chřipkou tak mi každý den volal, aby zjistil jak jsem na tom, a jestli se nezhoršuji směrem k hospitalizaci. Nezanedbává podezřelé příznaky a je velmi trpělivý. A vždycky se usmívá, což je rozhodně pozitivní plus k péči.