Petr Šrámek, praktický lékař Brno

MUDr. Petr Šrámek

Praktický lékař

U pošty 14, Brno
Praktický lékař

Nemám s ním problém. Vše vysvětlí, dá se s ním mluvit, problémy nepodceňuje. Sestra milá a ochotná.

Nedoporučuji dr Šrámka. Arogantní přístup, každý u něj simuluje. NEDPOROČUJI!!! Budu si hledat jiného Pána doktorka, Paní doktorku. Od tohohle dr honem pryč!!!!!

Mohu jen říci spokojenost s panem doktorem a kdo není at si najde takového,který mu bude vyhovovat.Když jsem nemocný tak jse vůbec nedívám,jestli tam má to či ono takže s těmi kritiky ? nehledě na to když tam tráví tolik času at si tam pověsí co se mu líbí.

U mé 20tileté dcery nepoznal, že má zápal plic. Tvrdil, že simuluje. V nemocnici v Bohunicích mi pak řekli, že tak rozsáhlý zápal plic u tak mladého člověka neviděli. Přešli jsme celá rodina jinam. Bohužel jsem na něho narazila před 2 roky na pohotovosti. Přes Vánoce jsem se snažila sama se vyléčit z bolesti krku a když nic nepomáhalo, a měla jsem 39 stupňů teploty, tak jsem šla na pohotovost. Pan doktor aniž by se na mě podíval hlásí: " a s jakou katastrofou přicházíte vy ?" ...

Výborný diagnostik, kterého vždy najdu v ordinaci - nestalo se mi, že by ho pro absenci někdo zastupoval. Je pravda, že moje návštěvy spočívají pouze v preventivních prohlídkách , očkování a jen výjimečně se potýkám s chřipkou, ale jsem spokojená a lékaře nemám důvod měnit.

Vborný Odborník

Vystřídala jsem již několik lékařů a pan doktor Šrámek je snad jediný,který člověka neodbyde a vždy přijde na problém a vyléčí a v jeho čekárně nestrávíte půl dne.Vřele doporučuji.

Překvapuje mě sebestřednost některých pacientů, kdy někteří očekávají, že jim lékař snad bude vozit, či dávat dárky, aby se jim lépe překonávaly obtíže. Překvapuje mě i to, že některým vadí sošky a obrázky T.G.Masaryka v ordinaci. Pro mne to znamená spíše jakýsi morální apel na každého, kdo je zaregistruje. Tento politik totiž opravdu nekradl, nelhal a nepodváděl......a tyto vlastnosti by slušely mi všem pacientům.

Pan doktor je velmi dobrý diagnostik,vždy udělá vše pro to,aby člověka vyšetřil,nikdy se mi nestalo,že by mé potíže nedošetřil.Byl jsem registrován již u několika lékařů a teprve pan doktor Šrámek mi vždy dokázal pomoct.To že nemá vždy skvělou náladu mu rád odpustím,však i my ostatní nechodíme vždy s dobrou náladou.

S tímto panem doktorem jsem se setkala poprvé, když mi bylo 18 let a bohužel ještě nebyla svobodná volba lékaře. Když to šlo (přechodit), tak jsem tam raději vůbec nechodila otravovat. Souhlasím s názorem, že se k pacientům chová jak k obtěžujícímu hmyzu. Stálá expozice věnovaná T.G. Masarykovi mě v jeho ordinaci taky nenadchla, nicméně jsem vždycky čekala, kdy některou její součást pan doktor shodí nebo která spadne sama; ze zdi, ze stolu, z parapetu, ze skříně.... Naštěstí svobodná volba praktického lékaře to vyřešila.