Adresa

Praktický lékař
U pošty 14, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař Jiný

Pana doktora znám x let,léčil i mé rodiče.vždy profesionální a lidský přístup.Moc si ho vážíme a jsme rádi,že ho máme!!!

Umístění: Praktický lékař Jiný

Pan dr. mi předepsal antibiotika pouze na základě mého sdělení, že mám teplotu. Neposlechl mě, neměl žádné výsledky rozboru krve ani žádné jiné výsledky jakéhokoli vyšetření.

P
Umístění: Praktický lékař Jiný

K p,doktorovi chodím X let...zkusila jsem vyměnit,ale vrátila jsem se zpět a jak tady někteří lidé píšou,že to či ono nepozná,no pokud mě bolí v krku a kašlu jdu k ORL..také jsem měla zápal plic a řešil to můj ORL....pan doktor nic nepodceńuje a velmi rád vyhoví i po prac.době!


J
Ověřený profil

Nemám s ním problém. Vše vysvětlí, dá se s ním mluvit, problémy nepodceňuje. Sestra milá a ochotná.


H
Ověřený profil

Nedoporučuji dr Šrámka. Arogantní přístup, každý u něj simuluje. NEDPOROČUJI!!! Budu si hledat jiného Pána doktorka, Paní doktorku. Od tohohle dr honem pryč!!!!!


T
Ověřený profil

Mohu jen říci spokojenost s panem doktorem a kdo není at si najde takového,který mu bude vyhovovat.Když jsem nemocný tak jse vůbec nedívám,jestli tam má to či ono takže s těmi kritiky ? nehledě na to když tam tráví tolik času at si tam pověsí co se mu líbí.


K
Ověřený profil

U mé 20tileté dcery nepoznal, že má zápal plic. Tvrdil, že simuluje. V nemocnici v Bohunicích mi pak řekli, že tak rozsáhlý zápal plic u tak mladého člověka neviděli. Přešli jsme celá rodina jinam. Bohužel jsem na něho narazila před 2 roky na pohotovosti. Přes Vánoce jsem se snažila sama se vyléčit z bolesti krku a když nic nepomáhalo, a měla jsem 39 stupňů teploty, tak jsem šla na pohotovost. Pan doktor aniž by se na mě podíval hlásí: " a s jakou katastrofou přicházíte vy ?" ...


D
Ověřený profil

Výborný diagnostik, kterého vždy najdu v ordinaci - nestalo se mi, že by ho pro absenci někdo zastupoval. Je pravda, že moje návštěvy spočívají pouze v preventivních prohlídkách , očkování a jen výjimečně se potýkám s chřipkou, ale jsem spokojená a lékaře nemám důvod měnit.


Vborný Odborník


Vystřídala jsem již několik lékařů a pan doktor Šrámek je snad jediný,který člověka neodbyde a vždy přijde na problém a vyléčí a v jeho čekárně nestrávíte půl dne.Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu