Soukalova 3355, Praha
Poliklinika Modřany (mapa)

1.5

Pana doktora (pokud se mu da takto rikat) bych v zadnem pripade nedoporucila dal. Od zacatku tehotenstvi mi neustale rikal, jak je vse v poradku, ze moje tvrdnuti bricha, krvaceni a dalsi problemy jsou naprosto normalni a bezne a ze JEMU se to stava taky. Ocividne ma taky delohu. Na poradnach resi vice klimatizaci, stejne teplaky nebo proste je uplne mimo. Kdyz mu v sestem mesici reknu o konstantnim tvrdnuti bricha, nevedel si rady a radeji me poslal na pohotovost, ze on sam nema tuseni. Na pohotovosti jsem od prvniho trimestru byla 4x, protoze mi sam nikdy nepomohl. Od sedmeho mesice jsem presla jinam a je opravdu znat rozdil mezi jeho chaoticbosti a profesionalitou jineho doktora, ktery me vysetril od A do Z a udelal ruzne testy, u pana Lachse nebyla jeho sestricka ani schopna mi rict relevantni informace a neustale mi vynadala do pozdnich prichodu, i kdyz je cekarna prazdna... Nikdy vic!

Umístění: jiné místo prevance

Pan doktor již ordinuje na nové adrese. Moc hezká a malá ordinace. Nečeká se. Vše bez problémů. Určitě lepší než na poliklinice. Člověk si připadá, že není ani u doktora. Mohu jen doporučit.:-)

Pan doktor by měl jít uz do penze,chaoticky,ordinace není vybavena kvalitně po pokročilejší těhotenství. Dále myomy pro něj nejsou závazné v těhotenství i když dostane zprávu s nemocnice tak nad Tim mávne.Pak žena rodí spontalni porod těžce a ohrožuje miminko.Na místo danému třeba automaticky císaři.Prostě nekvalitní služby pro pacientky.

Byla jsem u něj, protože můj doktor nebyl momentálně v ordinaci...odmítl mě ošetřit, měl trapné otázky a poslal mě na vyšetření do Krče a do žádanky nic nenapsal!!! Je mimo, vůbec by takový doktoři neměli ordinovat.
Měli by ordinaci pronajmout kvalitnímu lékaři s moderním vybavením a né takovému co neumí léčit a má na vše odpověď.Otřesnej zážite!!!

Na predepisovani antikoncepce mozna dobry, ale ve chvili kdyz vysadite a chcete mimco, tak vam rekne, ze nepravidelna menstruace neni problem, ze normalne otehotnim. Kdybych nezasla jinak, tak dite asi do ted nemam

Tohle vše, co je tady psáno vůbec není pravda....vůbec nechápu, kde se ta zloba v lidech bere. Např. to, že na krev.testy-povrzení těhotenství se čeká několik dnů-vždyť jsou hotovy do druhého dne...a spousty jiných nepravd...ale to ych se musela hodně rozepisovat. Zkrátka nevěře těmto pomluvám. Pan doktor dělá i vyšetření o kterých se může jiným pacientkám u jiných lékařů jen zdát. Např na prevenci rakoviny vaječníků...

Š

U tohoto lékaře, jsem byla od mých 15-20 let. Pan doktor, jak tu někteří tvrdí není dobrý ani na napsání receptu na antikoncepci. Pokaždé, když jsem recept chtěla, následovala půl hodinová debata na téma, ať si pořídím radši miminko, že to vše vyřeší.. Trpím také již 3 roky bolestmi podbřišku a na to mi také pan doktor řekl jen, že prohlídka není nutná, že když si pořídím dítě, vše se vyřeší. Když mi přetekla trpělivost a zeptala jsem se ho, jestli mi to dítě finančně zabezpečí, už neodpověděl.. a já se slušně rozloučila. Navždy! Nejhorší doktor, u jakého jsem kdy byla.

hodný pan doktor...tyhle kritiky nechápu....

Chodila jsem k tomuto lékaři již před 15 ti lety,nerozhodný,při každé návštěvě se mne vyptával,zda již plánuji miminko. Neměla jsem nikdy žádné potíže,víceméně jsem docházela na prevenci "z musu" a s velkou nechutí. Když jsem potřebovala v něčem poradit,nebyl toho schopen. Po pravdě řečeno mne štval svým jednáním. Stále častěji jsem v čekárně potkávala pouze vietnamky a starší paní. Nyní jsem po transplantaci ledviny, musím mít spolehlivé lékaře. Konečně jsem se rozhoupala a prchla od něj! A jak se mi ulevilo!

Pan doktor není moc dobrý, neporadí, diagnózu nerozezná, zbytečně zdržuje, celkově není o co stát.