Ambulance U Arbesa s.r.o.
Malátova 18/645, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Ambulance U Arbesa s.r.o.
Pavla Švandy ze Semčic 13/1068, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Gynekologická ordinace
Schnirchova 7, Praha

Umístění: Ambulance U Arbesa s.r.o. Jiný

Pan doktor při dotazu poradí, pomůže. Neřešila jsem u něj však nic závažnějšího než antikoncepci a kvas. infekce. Je pravda, že komunikace není jeho silná stránka a téměř vždy se ptá, kde pracuji, ale na druhou stranu je milý. Vím, že kdybych mu sdělila jakýkoli problém, zabýval by se jím. V ambulanci mají dobré vybavení.

Umístění: Ambulance U Arbesa s.r.o. Jiný

Pod všechny negativní komentáře zde se podepisuji - nulový kontakt očí, vyšetření beze slov a hotové asi tak za 30 vteřin, nic nevysvětlí, zajímají ho jen poplatky. Pokaždé se ptal na to samé, kde žena pracuje atd atd. Pořád to samé dokola.
A moje konkrétní zkušenost: v 8. týdnu těhotenství po IVF jsem přišla na kontrolu a předala dr. Černému zprávu z centra asist.reprodukce, ve které bylo napsáno, že na prvotrim.screening půjdu k nim. Dr. se ohradil, že jeho pracoviště dělá taky screening a já řekla, že už jsem objednaná do centra a půjdu tam. To ho naštvalo, načež mi řekl, ze mi tedy nebude předepisovat léky, které jsem měla indikované z centra, protože jsou drahé, pojišťovna mu je neproplácí a že když si jako dovoluji jít na screening do toho centra, ať mi tedy ty léky předepisují sami. S opovržením na mě hodil recept na 2 balení léků s tím, že to je naposledy, co mi je předepsal, a vykázal mě z ordinace. V zápětí volal sestrám na recepci, kde se pacientka objednává k další kontrole, a ty mi po hovoru s dr. sdělily, že další termín kontroly mi teď nemohou dát, že je nějaký problém s pojišťovnou a mám si někdy zavolat.
Prostě mě vyhodil.
Samozřejmě jsem to tak nenechala a napsala jim email, že pokud mě odmítají jako jejich pacientku ošetřovat v těhotenství a předepisovat léky potřebné k udržení těhotenství, ať mi to tedy dají písemně a já se podle toho zařídilm. Tím se asi dr. vyděsil a další termín kontroly mi dali.
Já si samozřejmě našla jiného gynekologa, tady už mě nikdy neuvidí.
Chci opravdu jen varovat, že horšího člověka/lékaře jsem nikdy nepotkala a doufám, že horšího už nepotkám.
Když jsem se do této ordinace před dvěma lety hlásila, bylo to opravdu z nutnosti, potřebovala jsem to mít blízko bydliště a nikde jinde neměli volno, takže i navzdory negativním komentářům jsem tam šla v domění, že to přece nebude tak hrozné.
Chyba!!!

Absolutně nedoporučuji!

Umístění: Ambulance U Arbesa s.r.o. Jiný

Hledala jsem akutní pomoc, avšak nedostalo se mi jí. Pan doktor přesto, že jsem jasně popsala svoje příznaky, udělal pouze cytologické vyšetření, na rodinnou anamnézu se neptal. Když se příznaky zhoršovaly a já požádala o další vyšetření, pan Černý byl ještě nerudnější než při mé první návštěvě. Sice se zcela jasně jednalo o bakteriální infekci, ale pan doktor mi předepsal antimykotika a provedl pouze orientační laboratorní test, nikoliv kultivaci. Když jsem se ptala na výsledky testů, bylo mi sděleno, že se nejedná o nic vážného.
Dnes jsem navštívila jinou ordinaci - a odešla s receptem na antibiotika, přičemž pan doktor byl celkem v šoku z toho, že mi vůbec byla navržena léčba antimykotiky.
Abych to shrnula, jediné pozitivum ordinace MUDr. Černého je komunikace sester na recepci.

Umístění: Ambulance U Arbesa s.r.o. Těhotenství

U pana doktora jsem byla 2x z důvodu těhotenství. Ani se na mě nepodíval, vyšetření bylo velmi rychlé bez jakékoliv informace pro mě. Pana doktora zajímalo pouze to kde pracuji, kolik beru peněz a jestli mu přispěji dobrovolným příspěvkem. Při druhé návštěvě byl už vyloženě arogantní, nepříjemný a následně mi s jistotou sdělil chybné pohlaví miminka. Cítila jsem se v jeho přítomnosti opravdu jako obtížný hmyz. Rozhodně nedoporučuji!

Lékaři v Ambulanci u Arbesa patří mezi skvělé a lidsky velmi příjemné odborníky, ale bohužel s doktorem Černým mám negativní zkušenost. Velký ultrazvuk ve 20. týdnu těhotenství trval necelé 4 minuty, lékař se odmítl podívat na pohlaví dítěte i mi sdělit jakékoliv informace ke stavu miminka, pouze řekl, že dle něj je vše v pořádku. Protože se jednalo o mojí poslední návštěvu gynekologa před odletem na svatební cestu do Asie, potřebovala jsem vystavit formulář pro leteckou společnost, že se jedná o jednočetné a nekomplikované těhotenství, který mi ale lékař odmítl vystavit (ačkoliv se u mě dosud jednalo o nekomplikované a jednočetné těhotenství) a zaklínal se tím, že je obvykle vyžadováno až od 28. týdne, ale že já se budu vracet z dovolené už ve 26. týdnu. Po několika minutách diskuze, kdy já jsem argumentovala tím, že je možné, že některá ze společností potvrzení chtít bude a že bych jej raději sebou měla pro případ nouze, mě odkázal na to, ať si tedy sebou vezmu těhotenskou průkazku (v češtině) a potvrzení mi skutečně nevystavil. Zkomplikoval mi tak přelet mezi indonéskými ostrovy, kdy jedna společnost toto potvrzení samozřejmě vyžadovala (ačkoliv na webu o tom nepsali) a já se musela podrobit vyšetření na místě. Jediným pozitivním přínosem vyšetření lékařem Černým byl kontakt na hematologa, který se mnou velmi ochotně telefonicky probral profylaktickou léčbu případných trombotických stavů spojených s delším letem u těhotných.

Pan doktor je podivín, to je pravda. Nepůsobí na mě arogantně, jak tady mnohé píší, spíše jako introvert a prostě vcelku zvláštní člověk. Ano, je pravda, že je nemluvný, je zahleděný do počítače, ptá se stále na to samé dokola, když už promluví. Nikdy se nedívá do očí. Po první návštěvě u něj jsem byla trochu zmatená, nevěděla jsem, co si o něm mám myslet. Ale chodím k němu i nadále, protože vím, že je kapacita ve svém oboru, ať je jakýkoliv. Moje známá k němu přešla od obvodního lékaře. MUDr. Černý okamžitě diagnostikoval onemocnění, které u známé probíhalo již několik let. Zařídil jí operaci ve Vojenské nemocnici přímo u pana primáře. Podotýkám, že známá je pacient jako kterýkoliv jiný, žádná protekce opravdu nebyla. Já jsem k němu také přešla od obvoďáka, když jsem zjistila, že jsem těhotná. Upřímně, lepší péči si nedovedu představit, každou poradnu dělá UZ a přeměřuje miminko, ptá se mě, jak se cítím. Jednou se mu tam něco nezdálo a hned mě poslal na UZ do Podolí se slovy: "Myslím, že je to v pořádku, ale byl bych raději, aby se na to podíval ještě někdo jiný" ... Je skutečný odborník a má známosti na vysokých místech. Sestry velmi ochotné, absolutně nic nezanedbávají. Při každé poradně mi kontrolují moč, tlak, váhu, jak to má být. Triple testy mi nevyšly jen o chloupek a okamžitě mě posílali do Gennetu na genetický UZ. Vím, že já i moje mimi jsme pod dohledem opravdového odborníka, a proto své těhotenství prožívám v klidu. Pan doktor je schopný okamžitě rozpoznat problém, nepotřebuje se v tom šťourat půl hodiny jako ostatní. Je od pohledu velmi inteligentní, a to, že nemluví, mi opravdu nevadí. Jakýkoliv dotaz vždy zodpoví. Vážím si ho, i když je podivín :o)

Milé dámy běžte se zeptat kolik stojí jediny UZ ve statní nemocnici která si říká specializovaná klinika. Třeba v motole chtějí 1500 kč za pouhý jeden UZ a to si myslím v porovnání s mnohými prohlídkami v Ambulanci uArbesa a dalšími výhodami je dost hrozné. A když vezmete v potaz pracovní dobu, kdykoli vás vezmou odpoví na jakýkoli dotaz jak lékář tak sestry, důvěru a známé prostředí si myslím že v tak intimních věcech je k nezaplacení. Kdekoli jinde ve světě se ani na vás nepodívají řeknou že třeba výtok sám odezní a zaplatíte peněz to by češi koukali.Žijeme v 21.století. Když vstoupite do jakékoli instituce platíte poplatky za všechno a par korun si připlatit u lékaře Vám dělá problém? Myslím že opravdu gynekolog není psycholog ani farář s kterým jste si přišli pokecat a snad odborník s takovou dlouholetou praxi jako je dr.Černý nepotřebuje žadné dlouhé řeči k tomu aby věděl zda je to jen nějaký běžný problém nebo jde o nějakou závažnou věc,kterou můžete v této ambulanci konzultovat i s onkologem nebo internistou a věřte mi vím o čem mluvím.Děkuji za dlouhodobou péči jak Dr.Černému tak i jeho kolegům myslím že si vybíra jen ten správný tým

P. Cerny mi prvy tehotensky screening mi delal max. 1 min....pritom standart inde je min. 0,5hod...Pritom ambulance u Arbesa si aktaulne uctuje 3 000Kc za tehotensku starostlivost....co som teda v mojom okolo jedina po kom take nieco chcu...ostatne kamaradky nic neplatia max. za 1 screening okolo 1 000Kc. Sestricky su ale velmi prijemne.

K panu doktoru Černému chodím, když potřebuji a myslím, že je to profesionál. Svou práci odvádí bez zbytečných řečí a precizně. Udělá, co je potřeba, zeptá se, jak se mám a pokud mám otázku, vždy mi ji stručně zodpoví. A jede se dál. Vřele doporučuji.

Ráda bych se podělila o dobré zkušenosti s péčí MUDr. Petra Černého. Pan doktor úzce spolupracuje s onkologem, internistou, endokrinologem a j. a dle potřeby doporučí a zajistí u nich vyšetření. V případě akutní naléhavosti vyšetří i mimo stanovenou ordinační dobu.

Mgr. Jana Friedlová, dlouholetá pacientka uvedeného zařízení