GynCentrum, spol. s r.o.
Hloubětínská 3/13, Praha

Pan doktor Petr Benda je mým ošetřujícím lékařem 15 let.Po několika operacích, které jsem v gyncentru podstoupila a on mně operoval mohu hovořit.Super.....Vždy milý, vstřícný a vyslechne.Myslím si, že i doba po kterou je mým ošetřujícím lékařem hovoří za vše.
Pane doktore díky a přeji Vám jen to dobré a samé usměvavé pacientky.

Mám za sebou operaci - 5 děložních myomů, plastika dělohy, odstranění endometriózy z vaječníku a taky jsem si říkala po přečtení těchto referencí, kdo nebo spíš co bude ten doktor zač. Toto všechno zvládl odstranit laparoskopicky, břicho mě bolí minimálně, hned na JIPce mi sdělil, co se dělo během operace, sdílný i na operačním sále. Myslím si, že operatér je opravdu vynikající a jeho první na úvod při předoperačním vyšetření: "Máte nákej problém, že ste sem přišla?" se pak rozchodilo. :-) Takže mohu jen doporučit. P.S. Nejsme příbuzní, jen jmenovci. :-)

Myslim, ze pokud o nejakem lekari Gyncentra nepochybuju, je to dr. Benda. Vzbudil ve me duveru uz nekolik sekund po setkani, ac jsem ho predtim neznala a nemela zadne reference. Jestli mluvi nebo nemluvi mnoho (on operater ani k tomu nema tolik prilezitosti, tak to si fakt tezko lze stezovat:-): hlavne vi, co dela a rika!
Ale teda dodavam proto, ze tu leckdo resi "osobnostni" problematiku: MNE byl VELMI, opravdu velmi sympaticky.

Pan dokror Benda je jediný odborník, který mi po 15-ti letech pomohl od problémů a jestůi je nebo není morous jak některé uvádíte je uplně jedno, protože odvedl perfektní práci a já jsem ZDRAVÁ. Jako jediný po X vyštetřeních ihned poznal problém a zbavil ne ho natrvalo. Takže když to shrnu je prostě skvělý lékař a odborník na svém místě.

Vážené dámy,
jemný a milý doktor nerovná se dobrý doktor. Pan doktor Benda je rozhodně odborník a na svém místě. Byla jsem u něj na operaci, provedeno skvěle, bez obvyklých potíží.Vzhledem k minulým zkušenostem dám rozhodně přednost profesionalitě před laciným štěbetáním.

Dámy, uvědomte si, co je pro Vás důležitější - aby se na Vás lékař usmíval, nebo aby Vám pomohl od zdravotního problému, či se ho alespoň pokusil zlepšit? Samozřejmě, kombinace by byla ideální, ale dávat přednost "milému usměvavému" před odborníkem, jak jste tady některá napsala... to snad ne.

Ano, pan doktor je trochu morous. Jenže ono je to tak, jako v každém jiném mezilidském vztahu. Když se na někoho mračíte, to by musel být opravdu v eurofii, aby Vám vrátil úsměv zpět. Zamyslete se nad tím.

A další ano - jedna z Vás tady napsala, že se za čas naučila s panem doktorem komunikovat a dokonce se s ním zasměje. Plně to potvrzuji, mám tu samou zkušenost. 2 hodiny po probuzení z narkózy mi sdělil operační postup a nález. Poděkovala jsem a řekla mu, že mám radost (každá plánovaná operace je ve prospěch pacienta, pokud se rozhodne nám nějaký orgán odstranit, neměli bychom to brát jako újmu, ale jako řešení zdravotního problému). Měly jste vidět ten jeho úsměv od ucha k uchu.

Dále si uvědomme, čím se hlavně zabývá. Je odborníkem na laparoskopické operace, které velmi často odhlalí problém neviditelný při neinvazivních zobrazovacích metodách. Jedním z nejčastějších je endometriosa, se kterou si lámou hlavu lékaři na celém světě. Dosud není známa její příčina a tudíž ani prevence, její následky se dají jen znovu a znovu laparoskopicky odoperovávat a dočasně léčit hormony, pokud nemáme štěstí a matka příroda ji "nějak" nazastaví (např. těhotenstvím, ačkoliv je ale těžké při téhle diagnóze otěhotnět). Zkrátka a dobře, pan doktor Benda se snaží pacientkám pomoci a příliš vděku se asi nedočká. No, já za ním poběžím za 2 týdny na pooperační kontrolu a už předem se těším.

Po přečtení těchto referencí jsem do Prahy na LPS odjížděla celkem rozhozená, co mě asi čeká... Jaký to bude hulvátský přístup, ale byla jsem mile překvapena.
Pan doktor je sice trošku morous, ale vždycky mi všechno vysvětlil a jak tu už někdo psal, i jsme se zasmáli.
Nevím, jaké máte kdo zkušenosti s jinými lékaři, ale tento se mi po odborné stránce dost zamlouval.Asi rozdíl přístup PRAHA- mimo PRAHU....
Za mě - doporučuji - odborná stránka je na 1 - a proto jsem tam jela!!!

Nejlepší gynekoložka co sem kdy měla :)

Je velmi hrubý, arogantní, necitlivý, prohlídky jsou ve srovnání s jinými gynekology velmi bolestivé. Jednou měl takovou špínu za dlouhými nehty, že jsem si řekla, už nikdy více,rychle pryč. Hrůza.

K panu doktorovi jsem se dostala po dvou samovolných potratech cca v 6. týdnu těhotenství - nejenom, že byl neochotný a arogantní, ale dovolil si poznámky, že není normálně se snažit v 39 letech (mám dvě děti, teď se pokoušíme o dálší). Neprovaděl žádná vyšetření, doporučil pouze hormony na udržení případného těhotenství a řekl přijit tak... za rok! Zanedlouho jsem otěhotněla a potratila jsem potřetí. Revizi mi dělala na Bulovce velice přijemná mladá doktorka, která mě podpořila a dala doporučení v CAR. Přišla jsem na kontrolu za panem Bendou - reakce uplně studená, jako "já jsem to věděl!" Čekala jsem, že mi doporučí potřebná vyšetření, aby se potraty neopakovali. Ne, prý je to pro GYNCENTRUM příliš drahá zaležitost!!! ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI OSOBNĚ MUDR. PAVLA BENDU A DO GYNCENTRA UŽ SE NEVRATÍM!!!