Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie
17. listopadu 595, Poruba, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 4 VíceBěžný termín


Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


17. listopadu 595, Ostrava

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

Zkušenosti

O mně

doc. MUDr. Peter Koliba, CSc., který patří mezi významné odborníky v ČR. Má dlouholetou praxi v oboru gynekologie, klimakterické a menopauzální medicí...

Více


Ukončené školy

  • Lékařská fakulta UP Olomouc

Specializace

  • dětská gynekologie
  • gynekologie a porodnictví
  • porodní asistentka
Zobrazit více

Certifikáty


Filmy


Znalost jazyků

  • Angličtina,
  • Slovenština,
  • Ruština

Ocenění

  • Hynieho cena za rok 2019

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (1)

55 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie Běžný termín

Na základě spousty pozitivních recenzí jsem si vybrala MUDr. Kolibu.
A můžu jen souhlasit, vstřícný přístup, laskavost, vše, co již bylo uvedeno. Sestřičky super, moderní vybavení, radost zde chodit.

M
Ověřený profil
Umístění: Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie gynekologické vyšetření

Milý, vstřícný a zodpovědný lékař. Kéž by tak přistupovali k pacientům všichni lékaři jako pan docent Koliba. Mohu jen doporučit!!!

S
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora Kolibu navštěvuji již nějakým rokem a je to člověk na svém místě,jak po stránce lidské,tak samozřejmě i profesní.Je velmi empatický a vždy příjemně naladěn.Mohu jen doporučit!!!:-)


L
Ověřený profil

Pan docent Koliba je velmi profesionální a zároveň velmi milý a lidský. S čímkoli poradí a ochotně vysvětlí. Během těhotenství nám vyšel se vším vstříc a zařídil co se dalo, včetně porodu. Jsme mu velice vděční. Jednoznačně mohu jen doporučit!!
Další velké plus je také sestřička, která je milá, ochotná a vždy usměvavá.


M
Ověřený profil

K panu docentovi jsem začala chodit cca před rokem.
Dlouho jsem uvažovala nad tím, ke komu jinému bych mohla přejít od bývalého lékaře. Ať to mám blízko domovu, ať mají v ordinaci moderní vybavení a ať se ke mě chovají mile. Poté jsem dostala výborné doporučení na pana docenta. Je to jak skvělý lékař, tak úžasný člověk tělem i duší. Pokaždé, jak ho mám navštívit, těším se tam :) S každým problémem mi poradí a to i po internetu.
Takže určitě doporučuji.
Mája


L
Ověřený profil

Skvělý lékař, doporučila mi ho kamarádka. Chodím tam i s dcerou. Je velice pečlivý, starostlivý, nic nepodceňuje. Vše vysvětlí, každému pacientovi se opravdu věnuje. Vallová


L
Ověřený profil

Pan doc. Koliba je odborník, kterého navštěvuji již přes deset let a neměnila bych! Jeho prohlídky jsou vždy precizní, je empatický a vstřícný všem dotazům. Velmi odborně vedl mé rizikové těhotenství i předčasný porod dvojčat a tak pečlivé zašití po císařském řezu, jaké od něj mám, jsem ještě neviděla. Za mě maximální spokojenost!


J
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
i velmi dobrý je pořád málo, protože s takto profesionálním a přitom dokonale lidským přístupem jsem se nikdy nesetkala. Jsem velmi ráda, že jsem dala na doporučení známých a přátel a přehlásila jsem se k tomuto lékaři. Pana docenta Kolibu mohu jen doporučit.

Jaroslava Ligocká


R
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprosto úžasný pan docent!
S návštěvou jsem byla naprosto spokojená, pan docent mi všechno pečlivě vysvětlil a byl celou dobu prohlídky velice milý. Jsem nadšená, že jsem se k němu dostala. Perfektní a profesionální přístup!


Ověřený profil

Pan docent Koliba je člověk na pravém místě, lépe se to říct nedá. Naprosto profesionální přístup, který ovšem neubírá na lidskosti, dokonalé zázemí, personál, vybavení ordinace. Co se mi líbí ještě víc je jeho komunikativnost, vše ukáže i vysvětlí, odpoví na všechny vaše otázky. Nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla, nezbývá mi, než rozhodně doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den vždy mám pravidelnou menstruaci a vždy 5 dnů poslední menstruaci jsem měla 18.9. A trvala mi jen 3 dny den před menstruaci jsem měla z partnerem pohlavní styk můžu být tedy těhotná ? A kvůli tomu jsem měla menstruaci jen 3 dny z obvyklých 5 dnů. Děkuji moc za odpověď přeji hezký den

Dobrý den, pravděpodobnost, že by jste otěhotněla 3 dny před menstruací je velmi malá. Pokud by se objevila další nepravidelnost menstruace- vynechání, nebo slabé krvácení, určitě navštivte svého gynekologa.

Doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.

Dobry den ,

momentalne jsem v zahranici a nemuzu jit k lekari. Zacala jsem mit tam dole problemy. Vzdy na vecer me to tam svedi , obcas mam pruhledny vytok a porad mam ten pocit tam dole, jako bych mela spatne zavedenej tampon ( jen ten pocit). A na malych stydkych pyscich se me objevila bila krupicka (snazila jsem se ji vyfotit ale nejde zachytit) . Sex jsem mela pred mesicem. Je mozne , ze jsem neco chytila? Hodne lidi me rika , ze mam obycejnou mykozu

Dobrý den, podle příznaků máte pravděpodobně opravdu kvasinkovou infekci. Doporučuji koupit v lékárně lék clotrimazol a to tablety do pochvy i mastičku a používat dva až tři krát denně. Po návratu ze zahraničí konzultujte vašeho gynekologa.

Doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.