Pediatr Petřvald

• „Já a všechny mé 4 děti máme s paní doktorkou Kotrčovou velmi dobrou zkušenost a jsem velice ráda, že jsme k ní mohli přestoupit a naladit se jiným směrem než (jak to bývá) výhradně alopatickým. Co se týká léčby, jsem naopak nadšená, že ji prodiskutujeme a je zde možnost volit z alternativních metod a lituji, že jsem u svého nejstaršího syna tento způsob ani nevyhledávala. Dnes se "neléčíme" jinak než homeopatiky a bylinkami a je také pravda, že jsme dost zásadně změnili jídelníček, čemuž připisuji obrovský ústup nemocnosti i alergií v celé mé rodině. Paní doktorce a také skvělé a vždy usměvavé sestřičce za vše mockrát děkuji a vždy se na setkání těším. Lenka Kutláková Více

Příborská 27, Ostrava Mapa

Lumírova 2, Ostrava Mapa

Kotlářova, Ostrava-Zabřeh Mapa

Mládežnická 9, Havířov Mapa

Gynet AH s.r.o.,

• „Dneska po pomoci pana doktora po vytrhnutem zoubku- otok,bolesti,nespavost,podrazdenost ,pp tom jak nas i maleho uklidnil,navrhnul lecbu,vse vysvetlil...nezname lepsiho pana doktora.. vybrali jsme si dobre,doporucuji vsem Více

Panelová 1513, Petřvald Mapa

MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost

• Pediatr, Dermatolog

„Byla jsem na kontrole znamének, byla jsem velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a určitě opět přijdu na kontrolu. Více

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava Mapa

Zdravakuze.com

• „Paní doktorka je skvělý člověk, skvělá lékařka, empatická, ochotná, k dětem i rodičům velmi milá, stejně jako její sestřička. S dvojčaty k ní docházíme již 13 let a vždy jsem byla maximálně spokojená. Nejsou zde žádná ale... Více

Hlavní třída 1196/27a, Ostrava Poruba, Ostrava Mapa

• „K paní doktorce chodíme s dcerkou chvíli, ale jsme velice spokojeni. Paní doktorka je pečlivá, zajímá se - ptá se, poradí - nic nenutí. Je empatická, a k dětem má krásný vztah. Více

Horymírova 2910/1, Ostrava-Zabřeh Mapa

Pedicor - MUDr. Radana Osmančíková

• „Před tím, jsem chodila k paní doktorce Formánkové. Když odešla a na její místo přišla paní doktorka Branná, moje mamka tápala, jestli mě má nechat u této doktorky. Nakonec mě nechala a udělala dobře. Sice jsem tehdy bydlela v centru, takže jsem to k ní měla daleko, ale vyplatilo se to. Paní doktorka byla vždy vztřícná a hlavně si své pacienty osobně pamatuje, což je podle mě velmi důležité. Ani jednou nepochybila v diagnoze a když jsem měla osobní problémy, pomohla mi i s nimi, přestože se na ně mohla tak akorát vykašlat. Když přišel můj čas a já si musela hledat dospěláckého lékaře, trvalo mi to dost dlouho, než jsem našla takovou, která by byla přinejmenším stejně skvělá (Mudr. Pavla Klimková - doporučuji!). I sestřička, která mě i bráchu zná od malička je velmi profesionální. Taky správně akční a usměvavá a jedna z mála, která mi je schopná vzít krev a neudělat mi modřinu... Více

Na Druhém 4/358, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „dlouhodobá spokojenost s péči a snahou pomoci vyřešit problém, jako bonus skvělá sestřička , která vše zvládá a snaží se i přes nával práce vše maximálně rychle vyřešit! Více

Bankovní 6/1826, Ostrava Mapa

Prakt. lékař pro dospělé, děti, dorost

• „Jsem s paní doktorkou moc spokojená, vždycky se nám poctivě věnuje, je milá a s dětmi to umí. Sestřička je také moc příjemná, tak to má prostě vypadat Více

nám. Dr. Brauna 369/6, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je velmi empatická a příjemná, velký odborník ve svém oboru s mnohaletou praxí. Všem velmi doporučuji. Více

Dvouletky 1211/54, Ostrava Mapa

MUDr. Renáta Poláčková

• „Je velmi dobra,srdečně doporučuji,zbytečně děti nezatěžuje a hlavně hleda přičiny.Náš Kubík se má jak v bavlnce,k tomu je velmi přijemna i sestra,poradi ve všem.....pa Petra Š Více

Čáslavská 1176, Bohumín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S pani doktorkou jsme velice spokojeni, nemenila bych, mila, ochotna, vyslechne, nic nenechava nahode :-) Sestricka taky prijemna :-) Více

Pavlovova 8, Havířov Mapa

• „K této lekařce už chodíme pár let . Z prvu to bylo trochu komplikované ,ale to bylo tím, že syn má kombinované postižení a v té době byl nezvladatelny. Nicméně bych neměnila a upřímně velmi děkuji za péči kterou synovi věnuje. Díky Mudr Vanikove jsme zvládli pubertu a stále nám pomáhá. Je k nám milá diskutuje semnou jako s rodičem a řeší vždy všechny zprávy které ji předám. Co se týká medikace spokojenost, protože tato lékařka se zajímá vždy porovnává co dítě může nebo nemůže. Takže velmi děkujeme Samuel a maminka ???? Více

Opavská 39/962, Ostrava Mapa

Odbor. lékař psychiatrie děti a dorost

• „Paní doktorka je nesmírně laskavá, vlídná a hodná žena. Bohužel jsem ji zažila pouze jako zastupujícího lékaře MUDr. Hany Devečkové, ale kdybych věděla, že má soukromou praxi, neváhala bych k ní syna přehlásit. A to proti dr. Devečkové nemůžu taky říct jediné křivé slovo. Syna (4 měsíce) velmi pečlivě, ale zároveň citlivě vyšetřila a celou dobu se na něj usmívala a udržovala s ním kontakt. Přála bych si, aby bylo víc takových lékařů. Více

Frýdek-Místek Mapa