Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Archeologická ul. 2256, Praha
Mediva

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Bohužel se musím přidat k velmi negativním zkušenostem na pana dr.Kolana.. Docházela jsem k doktorce Lavrinenkove, nicméně po otěhotnění jsem byla automaticky přeřazena k tomuto panu doktorovi. Souhlasím s jinými názory, že na první pohled působí jako starší milý pán, proto jsem ohledně tohoto přeřazení neprotestovala.

Nicméně v průběhu mých častějších návštěv se bohužel projevila arogance a nelidskost pana doktora, o které se zmiňují i jiné pacienty. Na všechny mé dotazy sice odpověděl, vždy se však tvářil, jako bych ho svými otázkami otravovala a mé starosti byly nepodstatné.

Ultrazvuk mi ukázal vždy velice zběžně a až po mém požádání, stalo se i vícekrát, že na to úplně zapomněl a divil se, že chci vůbec své miminko vidět!

Během prohlídek nikdy nic nekomentoval, jen si něco pro sebe brumlal či pokyvoval hlavou, takže mi bylo dlouhé ticho velice nepříjemné a ani jsem nevěděla stav mého miminka a zdali je vše v pořádku.

Po dotazu, zdali vidí pohlaví, mi lakonicky odpověděl, že to přeci vůbec není důležité a že je tam jen od toho, aby zjistil, zdali se plod v pořádku vyvíjí. To samé, když jsem projevila radost nad tím, že už je miminko hlavičkou dolů- sesadil mě stylem, "ať nejásám, že se to může ještě do porodu změnit" .

Jeho ordinace je navíc zastaralá (jak si může někdo pověsit do gynekologické poradny nad gyn.lehátko starobní obraz zátiší květin?! To ať si věší k sobě do obývacího pokoje...) a obsahuje i nemoderní přístroje, takže vyšetření i fotky z ultrazvuku bývají velice rozmazané.

Jednu hvězdičku bych dala za jeho milé sestřičky a za to, že když se vyskytne nějaký zdravotní problém, tak k němu není laksní.

Celkově pana doktora Kolana rozhodně nedoporučuji a pro těhotné bych radila vyměnit i poradnu Gona na Stodůlkách za jiné modernější středisko. Po každé absolvované návštěvě se těším, až tohoto doktora po porodu vyměním.

V
Ověřeny pacient

Po odchodu paní doktorky Pojezné jsem automaticky přestoupila k tomuto panu doktorovi. Odjakživa mám víc důvěru spíše k mužům, změnu jsem vcelku uvítala. Každá návštěva u tohoto doktora byla ovšem nepříjemná z psychologického hlediska - pan doktor buď mlčí, nebo pronáší nepříjemné komentáře, které ani nevysvětlí ("hm... no to se mi nelíbí... hm, počkáme na výsledek z laboratoře..."). Před rokem od něj utekla moje maminka, silná ženská, kterou jen tak něco nerozhází - odcházela z ordinace s pláčem. Že prý ženská jejího věku už by se mohla chovat dospěle a neotravovat ho s každou "kravinou" (silné bolesti počínajícího zánětu před odjezdem na služební cestu). Nedávno jsem s pláčem na krajíčku a psychicky na dně odcházela já, když jsem si přišla nechat potvrdit těhotenství a místo toho jsem se dozvěděla samé urážky, jak potřebuju pychiatra, že jsou ženské na inteligenční úrovni svých dětí, jak ho obtěžuje "móda" samotestování proužky, co jsou k dostání v lékárně a podobně. O týden později jsem potratila. Teď jsem podruhé těhotná, k tomuto doktorovi se ale rozhodně na prohlídku nechystám.

M
Ověřeny pacient

Pan doktor je milý,na všechny mé otázky zodpověděl,byla jsem nad míru spokojená,vyšetření bylo bezbolestné a já byla spokojená.Doporučil mi veškeré varianty- jsem ve 13týdnu těhotenství a vše mi znovu opět vysvětlil.Já jsem s panem doktorem velice spokojená.Milada Kouřílková

T
Ověřeny pacient

K tomuto panu doktorovi jsem docházela přes sedm let. Jelikož byli ze začátku mé návštěvy klasicky jednou za rok, nijak jsem do hloubky neřešila jeho přístup nebo to, jak jsem se v ordinaci cítila. První problém nastal, když mé babičce zjistili rakovinu prsu a mě, stejně tak jako mé mamince a sestře bylo doporučeno, abych jednou za rok chodila na sonografii. Pan doktor byl naprosto neochotný mi doporučení na sonografii napsat s komentářem, že je to nesmysl, protože babička měla rakovinu po 45. roce. Než abych ho tedy pokaždé žádala a vyslechla si znovu tyto řeči, radši jsme si sonografii hradila sama.
Kámen úrazu ovšem nastal, když jsem za panem doktorem přišla s akutním problémem a ne jen, že jsem dostala vynadáno, proč chodím na pohotovost, jestli jsem to nemohla vydržet, ale také mě v daném problému v podstatě ´´nechal,,. Prášky, které mi předepsal, mi vůbec nepomáhaly a po týdnu na kontrole mi bylo sděleno, že neví, čím to může být a ať si za pár dní udělám těhotenský test a že tu pan doktor teď 3 týdny nebude. Nemluvě o tom, že při této kontrole mi pan doktor sdělil, ať se posadím na křeslo a mezitím celou dobu seděl za stolem a ještě mi vynadal, že nevím, kolikátý jsem si vzala předešlý den prášek antikoncepce.
Po této zkušenosti jsem z ordinace odcházela pomalu s brekem a ihned přešla k jinému doktorovi, kde mi zjistili zánět dělohy.
Opravdu nedoporučuji.

I
Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora dnes poprvé. Moje lékařka šla do důchodu. Jsem moc ráda, že mě vzal do své péče právě MUDr. Kolan. Velmi příjemný, milý, pečlivý lékař. Stejně tak velmi kladně hodnotím sestřičku. Příjemná paní. Kombinace milé sestřičky a skvělého odborníka v ordinaci si zaslouží 100% kladné hodnocení.

J
Ověřeny pacient

Naprosto výborný lékař, odborník a člověk. S panem doktorem jsem zvládla dvě těhotenství a nemůžu si na nic stěžovat za léta v jeho gynekologické lékařské péči. Je to nejlepší ženský lékař ke kterému jsem kdy chodila.
Spokojenost 100%

S
Ověřeny pacient

k panu doktorovi jsem zacala chodit hodne mlada.nejdříve jsem měla paní doktorku která mi dala špatnou antikoncepci která mi nedělala dobře.pak jsem našla gynekologii na lužinách a začala jsem chodit k panu doktorovi.nejdříve jsem měla strach protože jsem nikdy neměla doktora.ale po vyšetření jsem už se nebála a chodila každé 3 měsíce na kontrolu.byla jsem překvapená když mi kamarádky řekli že nechodí tak pravidelně a že jim doktorka nikdy nekontrovala prsa.mám děti slečnu už 10 letou a 6 letého kluka.potvrzoval mi je pan doktor povídal si se mnou co doma,jak se cítím a ptal se mě jestli mám nějaké problémi.i když jsem neměla zdravotní problémi tak mě pan doktor vyslechl a řekl svůj názor.obě děti mi pan doktor monitoroval,kontroloval prostě dělal svojí práci důsledně a poctivě.budu ráda když mi pan doktor vezme mojí dceru až bude mít menstruaci.pana doktora si vážím a nikdy bych ho nevyměnila za jiného.když odesel s lužin tak jsem za ním jezdila na žižkov.ted ho mám zase tady a jsem ráda že tady je.nikdy jineho doktora nechci je to užasný chlap a skvělí pan doktor.děkuji že jste.

D
Ověřeny pacient

Pana doktora Kolana navstevuji temer 20 let. Nekolik let se mi nedarilo otehotnet, vzdy mel lidsky pristup a diky jeho profesionalni peci se mi narodila zdrava dvojcata. Kdykoliv jsem mela nejaky problem, vzdy mi vse trpelive vysvetlil. Neumim si ho predstavit jako arogantniho cloveka, vzdy se na jeho navstevu TESIM. Diky jemu jsem nemusela na zbytecnou operaci prsu, doporucenou jinym gynekologem "prsarem". Vsem zenam a divkam vrele doporucuji, Je to mily a pratelsky clovek.

K
Ověřeny pacient

S panem doktorem mám po celou dobu, co k němu chodím (bude to již 20 let) jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy poradí a na všechny dotazy ochotně odpoví.Už k němu chodí i mé dvě dcery, což je, myslím, to nejlepší doporučení. Jsem ráda, že je zpátky ve Stodůlkách!!!

M
Ověřeny pacient

Znám pana doktora již skoro 25 let a jediné, co mohu říct na jeho adresu, je profesionalita a lidskost. Za dobu, co se známe se mi narodily dvě děti, a to s velkým časovým odstupem, obě dvě těhotenství byla velmi složitá a náročná, pan doktor ale vždy prokázal velkou dávku odbornosti, pohotovosti a hlavně lidského přístupu. Bez jeho pomoci, by tyto dvě bytůstky tady s námi nebyly a já bych byla nesmírně osamocená. Znám ho jako lékaře, odborníka, člověka a taky jako kamaráda a mám jedinou obavu, že až mi jednou oznámí, že už příště v ordinaci nebude, protože prostě odchází na odpočinek, budu hodně smutná a budu mít hodně moc práce najít takového pana DOKTORA.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti