Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Spálená 12, Praha
Gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Jakožto zdravotníka mě víc zajímá odbornost lékaře, než to, jak je na mě milý. U paní doktorky jsem 12 let, nikdy nic nepodcenila, provedla mě celou graviditou, ač je ordinace hůře vybavená, její odbornost tento nedostatek bohatě dohání. Moje máma k ní chodí desítky let a kvůli "ne"vybavenosti její ordinace se rozhodla zkusit jiného gynekologa, dva roky byla nadšená a když nebyl schopen přes všechna zařízení najít cystu na vejcovodu, na kterou pak pouhým "pohmatem" přišla paní doktorka Slavíková, vrátila se okamžitě k ní.

Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem se registrovala ještě coby studentka 1.LF. A jsem velmi ráda, že jsem zůstala v její péči, nyní již klientky nenabírá. Vždy mi poradila, věnovala se mi, v počátcích mé gravidity byla velmi pečlivá, když byly pochybnosti. I sestřičky vždy ochotné a usměvavé. Plus je, že se dá přijít i bez objednání a i tak jsem nikdy nečekala déle než 30 minut. Lidsky i odborně člověk na svém místě.

P
Ověřeny pacient

K paní doktorce Slavíkové chodím již spoustu let a jsem s jejím přístupem a péči maximálně spokojená (stejně jako moje maminka). Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná, důsledná a k pacientkám se chová velmi citlivě a ohleduplně. Jsem upřímně ráda, že jsem měla štěstí právě na ní a rozhodně bych jí za jiného lékaře nevyměnila.

Vždy dobře naladěná paní, velmi pečlivá a schopná lékařka.

Pratelsky pristup za dlouha leta temer rodinny lekar ( je u ni registrovana i sestra a svagrova ). Bohuzel nenabira nove pacientky, funguje jako gynekolog pro studentky vysokych skol, takze ostatni zeny maji smulu. Jinak opravdu clovek nasvem miste.

K paní doktorce chodím již 9 let a mám k ní naprostou důvěru. Vždy příjemná a ochotná, neměnila bych.

velmi dobrý lékař ochotný vždy pomoci

Děkuji paní doktorce za 15 let péče a tři udržená těhotenství. Děkuji, Věra

K MUDr. Slavíkové chodím 6 let, po předchozí nedobré zkušenosti s první gynekoložkou. Velmi špatně snáším vyšetření, ale paní doktorka se mě vždy snaží uklidnit a být maximálně šetrná. Její jednání je vždy příjemné, sestřička je také moc milá. Vyhovuje mi, že v některé dny mohu přijít i bez objednání.
Zatím jsem naštěstí žádné závažnější potíže neměla, v tomto ohledu tedy péči nemohu posoudit, ale s preventivní péčí jsem velmi spokojena a jsem ráda, že jsem k ní přešla.
Co se týče přijímání novych pacientek, myslím, že už bere pouze studentky některých fakult UK.
K.Kremláčková

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti