Spálená 12, Praha
Gynekologická ordinace (mapa)

Jakožto zdravotníka mě víc zajímá odbornost lékaře, než to, jak je na mě milý. U paní doktorky jsem 12 let, nikdy nic nepodcenila, provedla mě celou graviditou, ač je ordinace hůře vybavená, její odbornost tento nedostatek bohatě dohání. Moje máma k ní chodí desítky let a kvůli "ne"vybavenosti její ordinace se rozhodla zkusit jiného gynekologa, dva roky byla nadšená a když nebyl schopen přes všechna zařízení najít cystu na vejcovodu, na kterou pak pouhým "pohmatem" přišla paní doktorka Slavíková, vrátila se okamžitě k ní.

K paní doktorce jsem se registrovala ještě coby studentka 1.LF. A jsem velmi ráda, že jsem zůstala v její péči, nyní již klientky nenabírá. Vždy mi poradila, věnovala se mi, v počátcích mé gravidity byla velmi pečlivá, když byly pochybnosti. I sestřičky vždy ochotné a usměvavé. Plus je, že se dá přijít i bez objednání a i tak jsem nikdy nečekala déle než 30 minut. Lidsky i odborně člověk na svém místě.

K paní doktorce Slavíkové chodím již spoustu let a jsem s jejím přístupem a péči maximálně spokojená (stejně jako moje maminka). Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná, důsledná a k pacientkám se chová velmi citlivě a ohleduplně. Jsem upřímně ráda, že jsem měla štěstí právě na ní a rozhodně bych jí za jiného lékaře nevyměnila.

Vždy dobře naladěná paní, velmi pečlivá a schopná lékařka.

Pratelsky pristup za dlouha leta temer rodinny lekar ( je u ni registrovana i sestra a svagrova ). Bohuzel nenabira nove pacientky, funguje jako gynekolog pro studentky vysokych skol, takze ostatni zeny maji smulu. Jinak opravdu clovek nasvem miste.

K paní doktorce chodím již 9 let a mám k ní naprostou důvěru. Vždy příjemná a ochotná, neměnila bych.

velmi dobrý lékař ochotný vždy pomoci

Děkuji paní doktorce za 15 let péče a tři udržená těhotenství. Děkuji, Věra

K MUDr. Slavíkové chodím 6 let, po předchozí nedobré zkušenosti s první gynekoložkou. Velmi špatně snáším vyšetření, ale paní doktorka se mě vždy snaží uklidnit a být maximálně šetrná. Její jednání je vždy příjemné, sestřička je také moc milá. Vyhovuje mi, že v některé dny mohu přijít i bez objednání.
Zatím jsem naštěstí žádné závažnější potíže neměla, v tomto ohledu tedy péči nemohu posoudit, ale s preventivní péčí jsem velmi spokojena a jsem ráda, že jsem k ní přešla.
Co se týče přijímání novych pacientek, myslím, že už bere pouze studentky některých fakult UK.
K.Kremláčková