Pavel Přeučil, endokrinolog Praha

MUDr. Pavel Přeučil

Uložit

Endokrinolog Více

32 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jugoslávských partyzánů 15/1089, Praha
Ordinace endokrinologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Ordinace endokrinologie Jiný

Pan doktor je naprostý odborník ve svém oboru. O jeho schopnostech nelze pochybovat. Jeho osobní přístup k pacientům je však asi nejhorší, jaký jsem kdy zažila. Po každé návštěva se celý den cítím jako zpráskaný pes. Naprostý nedostatek empatie, urážlivé asociální a arogantní chování. Každá návštěva je nepříjemným zážitkem, který člověk prostě musí nějak zpracovat.


M
Umístění: Ordinace endokrinologie Jiný

K panu doktorovi chodím již 3. rokem, vždy vše důkladně vysvětlí, moc příjemný člověk. Jak již bylo zmíněno, nestalo se mi že bych někdy čekala, spíš mě vezmou i o nějakou minutu dříve.
A sestřičky též velmi příjemné.
Více takových lékařů kam člověk jde rád..


K
Ověřeny pacient

za panem doktorem chodím od roku 2OOO a je výborný,vše vysvětlí.Doporučuji jako výborného výborného lékaře


R
Ověřeny pacient

Skvělý lékař. Vždy se mi max.věnuje, vše trpělivě vysvětlí. Je pečlivý, milý a ochotný. Navíc v čekárně nikdy dlouho nečekám (max. do 5 min). I sestřičky jsou velmi příjemné.


A
Ověřeny pacient

Lékař, který mi podá ruku, si mě pravděpodobně váží a snaží se odvést svou práci dobře. To cítím při návštěvě u dr.Přeučila.


K

K panu doktorovi chodím již přes 20 let,už od doby,kdy pracoval ve vojenské nemocnici v Praze.S jeho odbornými znalostmi a péčí jsem velice spokojená.Vždy si se mnou popovídá,zeptá se jak se daří dětem apod.Jedenkrát jsem ho zažila trochu nerudného,ale kdo z nás je pořád skvěle naladěn?Objednávám se vždy při poslední kontrole hned na další,tj.cca za 1/2 roku.Většinou čas objednání je dodržen,pokud není,vždy se omluví.


J
Ověřeny pacient

Také jsem s péčí p. doktora moc spokojena. Co je pravda, ta sestřička by se měla polepšit... Sice nechodíme za ní, ale komunikace s ní je někdy těžká...


J
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi 15 let. Naprosto skvělý lékař, odborník. Velmi oceňuji objednávání pacientů na přesný čas, nikdy jsem nečekal víc jak 5 minut. ( ŚKODA, ŽE TO TAK NEFUNGUJE V CELÉM ZDRAVOTNICTVÍ, TO ČEKÁNÍ U LÉKAŘŮ JE MNOHDE PŘÍŠERNÉ ).Zejména ale oceňuji jeho odbornou péči, pečlivost, etický přístup k pacientovi. Jen jednou jsem ho zažil trochu " nerudného ", ne na mě, ale na pacienta, který přišel pozdě a ještě se domáhal vyšetření. Kdyby mu vyhověl, odnesli by to další pacienti. Tak jsem se mu ani nedivil...Nikdy se mi nestalo, že by mi neměřil krevní tlak a puls ...O jeho kvalitách svědčí i to, že má tolik pacientů.....


B

Péče pana doktora je příkladná. Je na slovo vzatý odborník, milý, vstřícný, pečlivý, vždy ochotný pomoci. Umí si zorganizovat práci, za osm let co k němu chodím, jsem nikdy v čekárně nečekala. Takových lékařů kdyby bylo více.


Po zkušenostech s předchozím endokrinologem jsem konečně poznala co je výborná a 100% péče. Jen sestřička by měla zapracovat na svém chování, ale naštěstí tam nechodíme za ní. :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti