Adresa

Jugoslávských partyzánů 15/1089, Praha
Ordinace endokrinologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
30 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
K
Ověřeny pacient

za panem doktorem chodím od roku 2OOO a je výborný,vše vysvětlí.Doporučuji jako výborného výborného lékaře


R
Ověřeny pacient

Skvělý lékař. Vždy se mi max.věnuje, vše trpělivě vysvětlí. Je pečlivý, milý a ochotný. Navíc v čekárně nikdy dlouho nečekám (max. do 5 min). I sestřičky jsou velmi příjemné.


A
Ověřeny pacient

Lékař, který mi podá ruku, si mě pravděpodobně váží a snaží se odvést svou práci dobře. To cítím při návštěvě u dr.Přeučila.


K

K panu doktorovi chodím již přes 20 let,už od doby,kdy pracoval ve vojenské nemocnici v Praze.S jeho odbornými znalostmi a péčí jsem velice spokojená.Vždy si se mnou popovídá,zeptá se jak se daří dětem apod.Jedenkrát jsem ho zažila trochu nerudného,ale kdo z nás je pořád skvěle naladěn?Objednávám se vždy při poslední kontrole hned na další,tj.cca za 1/2 roku.Většinou čas objednání je dodržen,pokud není,vždy se omluví.


J
Ověřeny pacient

Také jsem s péčí p. doktora moc spokojena. Co je pravda, ta sestřička by se měla polepšit... Sice nechodíme za ní, ale komunikace s ní je někdy těžká...


J
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi 15 let. Naprosto skvělý lékař, odborník. Velmi oceňuji objednávání pacientů na přesný čas, nikdy jsem nečekal víc jak 5 minut. ( ŚKODA, ŽE TO TAK NEFUNGUJE V CELÉM ZDRAVOTNICTVÍ, TO ČEKÁNÍ U LÉKAŘŮ JE MNOHDE PŘÍŠERNÉ ).Zejména ale oceňuji jeho odbornou péči, pečlivost, etický přístup k pacientovi. Jen jednou jsem ho zažil trochu " nerudného ", ne na mě, ale na pacienta, který přišel pozdě a ještě se domáhal vyšetření. Kdyby mu vyhověl, odnesli by to další pacienti. Tak jsem se mu ani nedivil...Nikdy se mi nestalo, že by mi neměřil krevní tlak a puls ...O jeho kvalitách svědčí i to, že má tolik pacientů.....


B

Péče pana doktora je příkladná. Je na slovo vzatý odborník, milý, vstřícný, pečlivý, vždy ochotný pomoci. Umí si zorganizovat práci, za osm let co k němu chodím, jsem nikdy v čekárně nečekala. Takových lékařů kdyby bylo více.


Po zkušenostech s předchozím endokrinologem jsem konečně poznala co je výborná a 100% péče. Jen sestřička by měla zapracovat na svém chování, ale naštěstí tam nechodíme za ní. :-)


Velmi dobrý lékař i když občas trochu nerudný.


Takto si představuji lékaře,kterému mohu důvěřovat...vzdělaný,klidný,věcný a velmi pečlivý,neměnila bych.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti