Rezidence Rosa, Střelničná 1680/8, Praha 8 – Kobylisy, Praha 8, Praha

Hotovost

Nejčastěji hledané služby

1 000 Kč

Individuální psychoterapie, Pavel Kozelka - psycholog

Soukromá individuální psychoterapie. Jednoduše, kvalitně, rychle, účinně.
Každý člověk má sebepodporující úzdravný potenciál. Pomohu Vám je...

Ukončené školy

• Univerzita Palackého, Olomouc, Filozofická fakulta (PhDr., Mgr.)
  • Jihočeská univerzita, České Budějovice, Pedagogická fakulta (Mgr.)

• psychoterapie

Certifikáty

Fotografie

Ocenění

• Zvláštní cena České neuropsychofarmakologické společnosti za vědeckou reakci na aktuální problémy

Umístění: Individuální psychoterapie, Pavel Kozelka - psycholog Individuální psychoterapie

Pan doktor je profesně i lidsky na výši. Na prvním sezení jsem se několikrát rozplakala, můj život byl ochuzen o sny o chuť cokoliv podnikat. Po posledním sezení jsem odcházela rozesmátá s touhou a odhodláním užít si vše hezké co je mi nabízeno, jen si to vzít.

Umístění: Individuální psychoterapie, Pavel Kozelka - psycholog Jiný

Pan doktor, je naprosto uzasny. Chodila jsem k nemu temer pres rok. Z velkeho vnitrniho zmatku a neduvery v sebe a problemy s okolim mi neskutecne pomohl. Zacala jsem si rozumet, duverovat a pak postupne prichazelo i to ostatni dobre. Muj zivot se zmenil. Terapie byli chvilemi dost narocne, bolelo to, ale vzdy pak nastala velka uleva a chut dal do zivota. Panu doktorovi moc dekuju!

Touto cestou bych chtěl Pavlovi poděkovat.
Díky za profesionální přístup, empatii, podporu, čas a odbornou eruduci.
Terapie mi moc pomohla, s jeho pomocí jsem našel jádro svého problému. Sezení byla velmi příjemná a hlavně účinná.
Přeji mnoho spokojených klientů, jako jsem byl já.

Umístění: Individuální psychoterapie, Pavel Kozelka - psycholog psychoterapie

Tato terapie mi pomohla nejen s aktuálním trápením se kterým jsem přišla ale odnasim si s sebou i spoustu poznatků a užitečných věci do života :) proto muzu jen doporučit.

K Pavlovi jsem docházela poměrně krátkou dobu...ne ale pro moji nespokojenost, nýbrž pro rychlý posun, který jsem díky němu zažila. V minulosti jsem navštěvovala různé odborníky, ale Pavel byl vlastně první, kdo mi pomohl mé pocity správně pojmenovat i lépe chápat. Z jeho přístupu jsem nadšená, mnohokrát jsme se na terapii zasmáli, což je pro mě důležité. Pavel dokáže atmosféru odlehčit, ale když je třeba, aby si klient (jak já říkám) hrábnul do sebe, pomůže mu a podrží ho. Pokud hledáte osvěžující pocit pochopení, stavte se u Pavla :)

Normální rozhovor, trochu vyzvídání, občas dotěrný, proti kterému se v té chvíli bráníte. Ale to patří k věci, nečekejte pochvaly ani obdiv toho, co o sobě říkáte.
Ze sezení jdete odpočatí a s čistou hlavou a pokud zase řešíte ten problém, pomůže vám si vzpomenout.

Pana Kozelku, jako svého psychologa, jsem si vybrala proto, že jsem chtěla mladý, v kolejích nezaběhnutý názor odborníka. Přes počáteční "oťukávání se" musím upřímně říct, že mě odhadl, odhalil a rozhodně pomohl. Sáhnete si sice hluboko do svého nitra, s jeho názorem se budete muset nějak poprat, ale nakonec zjistíte, že má pravdu. Pomůže vám na sobě pracovat a zjistíte, že jeho sezení jsou skutečně léčebná. Všem, kteří potřebují pomoc, pana Kozelku mohu doporučit. Má své metody a ví, co dělá.

Umístění: Individuální psychoterapie, Pavel Kozelka - psycholog Fobie

K panu doktorovi jsem přišla s fóbií. Již na prvním setkání mě z rozhovoru naprosto přesně odhadnul a dopátrali jsme se důvodu vzniku fóbie. Po pár sezeních mi pomohl zvládnout panické stavy způsobené fóbií a poradil, jak fóbii porazit úplně. Nyní to je už na mně. Pan doktor je skvělý člověk na svém místě a mockrát mu děkuji.

Pan doktor je opravdu člověk na svém místě, moc mi pomohl. Po každém setkání jsem měla konečně pocit, že jsem se o kus ve svém životě posunula a už se neplácám na místě jako ryba na suchu. Pan doktor je citlivý a empatický člověk, který umí velmi dobře zachytit podstatu věci, dokázal mi nabídnout takové úhly pohledu na moje problémy, které jsem do té doby nebyla schopná sama vidět. I když jsem na něho s prominutím “vyblila” všechno moje bahno, strachy a nepříjemnosti za poslední dobu, neutekl před tím s frází že mi stejně neni pomoci a mám se tím smířit jako jsem už zažila jinde dřív. Dokázal mi poskytnout oporu, porozumění a díky němu jsem po opravdu dlouhé době v pohodě. Moc děkuji!