MEDICOM Clinic

MUDr. Pavel Horyna je absolventem 3. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Po promoci v roce 1999 začal pracovat na Chirurgické klinice Masaryk...

Umístění: MEDICOM Clinic operace očních víček

Jsem moc spokojená! Pan doktor svou práci odvádí velice dobře. Moooc hodné sestřičky! Děkuji !!!! :)

W
Umístění: MEDICOM Clinic plastická operace břicha

Na pana doktora jsem dostal doporučení od kolegyně a jsem za to rád. Je to člověk na svém místě, ochotný, pečlivý, milý vše vysvětlí co se týká pooperační péče, nebo zákroku.

Umístění: MEDICOM Clinic plastika bricha

Byla jsem nestandardni pripad. Po 3 detech, rozestouple svaly, ale navic jeste ohyzdna 30 cm jizva na brise po jine operaci. Na jine klinice,jiny doktor me odmitl. Pan doktor Horyna mi udelal brisko, jake jsem mela pred prvnim porodem, a jizvu mam tenkou jako vlas! Ma zlate ruce. Kdyz jsem pri prvnim prevazu jizvu a bricho uvidela, chtelo se mi radosti brecet. Pan doktor je spickovy plasticky chirurg, mela jsem stesti, ze jsem kspla zrovna na neho.

Umístění: MEDICOM Clinic plastická operace prsou

S panem doktorem a jeho prací jsem maximálně spokojená. Je to nejen velice šikovný plastický chirurg, ale i moooc příjemný a milý člověk. Děkuji.

Umístění: jiné místo

Pan doktor Horyna je bůh! Jsem velmi spokojena s jeho prací i přístupem.
Vysledky jeho prace jsou dokonale a presne podle Vasich pozadavku. Urcite doporucuji! ;)

Umístění: MEDICOM Clinic mammaplastika

Je neskutečné pozorovat co pan doktor dokáže. Když vidíte foto před a foto po, tak klobouk dolů před jeho umem. Mohu jenom doporučit

Pan doktor je úžasný, skvělá práce a zlaté ruce. Vysvětlil mi situaci v detailech a věnoval se mi celou dobu. Zaměstnanci kliniky také příjemní a profesionální. Mohu jenom doporučit.