LEVRET s.r.o.
Terronská 61, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Musim rict, ze jsem valila bulvy pri cteni zdejsich recenzi, ale prekvapena tedy rozhodne nejsem, spis si rikam: ok, neni to mnou, nejsem ocividne sama, kdo si mysli, ze pan doktor je arogantni, neempaticky a pohrdavy. Pri kazde jeho navsteve jsem predem ve stresu, co zase prijde. To jak s Vami mluvi, to jak Vas shazuje a to navic v situaci, kdy se to vazne nehodi a pacientky jsou v dosti choulostive a zranitelne pozici. Ble. Pan doktor me vzdy skoli dost neprijemnymi zpusoby jako malou holku a to mi muze byt klidne 40 a muzu mit IQ 160, na tom nesejde, on je preci PAN DOKTOR a vy jste jen hloupa zenska, co vi prd. Take neni zrovna progresivni, kdyz Vas pomalu serve za to, ze si vedete menstruacni kalendar v aplikaci a ne na kusu papiru, ze ktereho je za chvili salat, ale stejne Vam ho vecpe). Tento clovek je velmi nesympaticky a arogantni, ale dokaze byt i k uzitku, co se zdravi tyce (v mem prip. odhalil nalez, ktery se nasledne vyresil)...ale za jakou cenu:D.

Umístění: LEVRET s.r.o. Jiný

Neempatičtí lékaři. Když mi bylo 15, jednalo se o první gynekologii, kam jsem se rozhodla jít. Byla to chyba.

Hned jsem dostala antikoncepci, která mi absolutně nevyhovala. Po vysazení mi doktor řekl, co si to dovoluji a dostala jsem vynadáno. Za to, že jsem se rozhodla, co budu se svým tělem dělat. Prášky mi byly předepsány bez jakéhokoliv hlubšího vyšetření a při nevyhovování 5 měsíců mi pan doktor řekl, že si musím na bolest zvyknout.

Díky za trauma, které mi vydrželo až do dospělosti.

Umístění: LEVRET s.r.o. Jiný

Dnes jsem navštívila pana doktora jako náhradního lékaře. Odcházela jsem velmi rozladěná. Lékař byl arogantní, v 19 letech mi doporučil založit rodinu (aktuálně jsem v maturitním ročníku). Mé problémy bez vyšetření označil jako psychosomatické a doporučil léčbu “najít si miláčka a přitulit se k němu”.
Sestřička se mne snažila zastat.

K panu doktorovi jsem se dostala po tom, co můj původní gynekolog odešel do důchodu. Při první návštěvě mi poměrně nevybíravě řekl, že jestli chci mít děti, nedejbože třeba dvě, tak bych si rozhodně měla pospíšit, protože za chvíli už bude pozdě (bylo mi v té době 30). Při druhé návštěvě mi na vysazení antikoncepce po asi 10 letech (kdy jsem se rozhodla, že už ji v rámci zdravého životního stylu brát nechci) řekl, že jako žena bez stálého partnera bych ji rozhodně brát měla (na to jsem ho upozornila, že rozhodně nejsem nijak promiskuitní) a že jako žena, co nerodila ani nekojila, budu mít dost pravděpodobně rakovinu. Po těchto zkušenostech už k panu doktorovi rozhodně nepůjdu. Chápu, že svým způsobem mohou mít tyto infromace faktický základ, ale způsob, jakým Vám to pan doktor říká...navíc v situaci, kdy ležíte v poměrně zranitelné pozici polonahá na křesle, mi nepřipadá v pořádku.

Pan doktor mi nesedl již od začátku, co jsem k němu byla přidělena. Nejenže mu je velmi špatně rozumět, ale má naprosto nemístné poznámky, které by pacientkam vůbec neměl říkat. Možná by mohl přemýšlet nad svými slovy dříve, než en vysloví. Opravdu neprofesionální chování. Již mi přetekl pohár trpělivosti a od pana doktora odcházím.

Pan doktor nemá absolutně žádnou empatii, chová se arogantně a nevhodně. Má slizké dvojsmyslné vtipy a dává nesmyslné nevyžádané rady typu "najděte si bohatého milence", které opakoval během návštěvy tolikrát, až to bylo divné. Když jsem oponovala, že to fakt není můj styl, naznačil mi, že jsem naivní a že na to ještě přijdu. Můj problém nevyřešil, tvrdil mi, že potíže, které mám, mít nemohu a v podstatě mi řekl, že mít bolesti 365 dní v roce několikrát denně je vlastně v pořádku a není třeba to řešit. Doporučil brát antikoncepci bez pauzy a když jsem zmínila, že mi pak vadí nahodilé špinění, poradil mi, ať nosím černé kalhotky. Neskutečné.

Moje první dojmy byly smíšené, protože pak doktor mluví velmi otevřeně, agresivně, arogantně a nelíbivě. Nesnášela jsem způsob jakým se mnou komunikoval, ale na druhou stranu jsem si říkala, že je alespoň třeba upřímný a říká věci pravdivě, bez toho aby mě zbytečně šetřil. Jako velké plus musím zmínit, že mi pan doktor řekl o testu na přítomnost HPV virus na děložním čípku, který nehradí pojišťovna. Test jsem si teda udělala, zavolala o výsledky Tady začal horor. Pan doktor mi v telefonu nejdříve řekl, že je všechno absolutně perfektní. Načež dodal, "ne beru zpět, je to špatné". Když se mi začal hroutit svět, dodal pan doktor věty jako: udělejte si rychle dítě, bez dělohy to nepůjde. V tu chvíli jsem pořád nevěděla kde je problém. Test tedy ukázal, že mám pozitivní přítomnost HPV viru, jinak jsou ale stěry v pořádku a žádné náznaky začínající rakoviny nejsou. Mám tedy zvýšenou pravděpodobnost rakoviny, která by ale byla předcházena fázemi, kde se dá poměrně snadno zastavit. Jsem relativně mladá a 70% žen v mém věku tento virus mají nebo měly. To mi ale pan doktor neřekl, v telefonu se mnou jednal tak, že jsem si byla jistá že mám 5 let života max. Nejhorší na celé situaci ale bylo když jsem mu volala, zda by nebylo možné jakkoli tělo podpořit v boji s virem a jeho odstraněním, například návštěvou imunologie nebo tak podobně. Doktor mi řekl, že v žádném případě nic dělat nelze. Nic. Výslovně taky zmínil, že podpořit imunitní systém NIJAK nepomůže. Tuto recenzi ale píši až dnes na cestě od nové paní gynekoložky. Ta mi hned ve dveřích řekla, že do 30 let mám čas a že existuje gel na zavádění, který by mohl dost pomocí tělu aby virus vyhnalo. Nestačila jsem se divit. Je mi jasné, že ten gel není stoprocentní zázračné řešení. Ale přístup paní doktorky a tohoto pána, který mě k smrti vyděsil a odmítal se mnou hledat řešení je 1000 a 1.

Jak psali i jiní, pan doktor je arogantní, ironický, ale snesu hodně, takže to by nevadilo. Ale nepoznal genitální opar a tvrdil, že ten to není. Že neví, co to je. A že se to musí řezat. Což je o dost bolestivější než dostat mastičku a prášky a za pár dní být v pohodě. A to i když jsem ho upozornila, že na něj trpím a že to znám, jak to probíhá. Co by nepoznal příště?

Umístění: jiné místo

Nemohu zpochybnit lékařovo odborné kvality a můj zdravotní problém vyřešil, ale z chování jsem byla v šoku, protože byl velmi arogantní. Chtělo se mi brečet, když jsem odcházela z ordinace a byla jsem ráda, že jsem z nemocnice pryč. Nemohu si ale stěžovat na sestru v ordinaci, která byla moc příjemná

Umístění: jiné místo

S dr. Čepickým mám 4 zkušenosti z ambulance ve Vinohradské nemocnici, kterou mám nejblíž k bydlišti. Všechny zkušenosti velmi nepříjemné. Necitlivost, arogantní chování, už při první návštěvě před téměř 2 roky jsem z ordinace odcházela s brekem z jeho přístupu k mně jako pacientce, teď při poslední návštěvě jsem se po jeho 3 větách nakonec ani nenechala vyšetřit a raději jsem šla jinam. Tento člověk by neměl dělat gynekologa, u této specializace je zapotřebí alespoň špetka empatie.