Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Apolinářská 18, Praha
Všeobecná fakultní nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
34 názorů

Š
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo přirozený porod

Pan prof. Calda je člověk kteremu duveruji, odrodil oba me syny a jakekoliv problémy co jsem kdy mela resil s nadhledem, nic nedramatizoval proste udelal co je treba, na jeho humor si clovek musi zvyknout, ale je to odbornik na slovo vzaty.


A
Ověřeny pacient

Asi před dvěma měsíci mě hospitalizovali v nemocnici u Apolináře s těžkým zánětem vaječníků a vejcovodů. Čekala mě velmi náročná operace a dopředu nikdo netušil, jak dopadne a co mi ponechají (je mi 27 let a jsem bezdětná). Byla jsem tedy dost vyděšená a chtěla jsem veškeré možnosti probrat i s jiným lékařem. Tehdy mi byl doporučen pan doc. Calda, který mě okamžitě přijal, vyšetřil a vše semnou konzultoval. Byl výborný a do poslední chvíle se o mě zajímal a řešil vše tak aby mi bylo odebráno co nejméně. Je pravda, že jeho humor je trochu specifický, ale aspoň dokáže odlehčit situaci.


C
Ověřeny pacient

Zahlédla jsem pana doktora hovořit v TV a chtěla jsem si ověřit, že je to ten, který mě vyšetřoval v těhotenství. Narazila jsem na tyto stránky. Samozřejmě, že to on je, takže se bohužel musím připojit k negativním názorům. Psal se rok 2005, šla jsem na kontrolu na genetický ultrazvuk, díky nepříznivým výsledkům v genetických testech. Ty byly pravděpodobně způsobeny mojí nadváhou. Čekala jsem na pana doktora již na lehátku, když přišel s rozepnutým vlajícím pláštěm, nepozdravil, žvýkačku v ústech, blikající handsfree v uchu....aniž by začal vyšetřovat, nevybíravým způsobem mi oznámil, co má asi tak vidět přes ten tuk, že nic vidět nebude. Vidět bylo bez problémů, vyšetření trvalo chviličku, přijmul hovor a odkráčel. Jeden z důvodů, proč jsem se nerozhodla pro další dítě, bylo to, že se mi zhubnout nepodařilo a takové to zážitky jsem už nehodlala podstoupit. Nebyl bohužel jediný. Několikrát jsem např. musela na zátěžový test na cukr, protože je přece jasný, že musím mít cukrovku (neměla).Podotýkám že jsem zdravá a sportuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Dobrý den, s panem docentem jsem se setkala velmi krátce, protože moje výsledky byly na hranici dobré/špatné, naštěstí:-) Musím ho pochválit za profesionální chování i sestry u Apolináře, jejich pozitivní a lidský přístup velmi obdivuji, přes to množství pacientů. Vybavení a prostředí nepatří k nejlepším, ale maximální péče a profesionální přístup tohle jistě více než kompenzují.


K
Ověřeny pacient

zřejmě jste si spletla jméno, místo nebo já nevím co, ale pan Doc. Calda je pro mne a celou mou rozvětvenou rodinu téměř modla, která zachránila nejen život dětí, ale i jedné z jejich matek. Já sama u něj rodila a chodím na kontroly a jestli něco vím jistě, tak to, že právě tento PAN doktor je lidský, milý a hlavně svým černým humorem proslulý. Nevím zda posuzujete zda se údajně s někým bavil a jak se s ním bavil, ale já ve svých 29 letech tenkrát řešila hlavně velké dítě, obrácené dítě, císařský řez a s tím spojené věci, které pan docent zvládl bravurně a on sám osobně. Jsem mu díky mé švagrové a dvoum dětem, které při porodu vážily asi 600 g velmi vděčná za profesionální úrověň, kterou si tento skvělý doktor neustále drží a podle mého názoru stále držet bude.


N
Ověřeny pacient

Trošku žasnu. S tímto lékařem jsem se setkala před svým prvním porodem. Tehdy jako 19 a půl letá mladá paní vyjukaná z nemocničního prostředí, kde jsem byla hospitalizována několik dní před porodem, jelikož se synovi nějak nechtělo na svět. Vyšetřoval mně asi třikrát a řekla bych i velice bolestivě a nešetrně. I on mi zaváděl vyvolávací pilulku... Takové naprosté neprofesionální jednání. Fuj. Na pokoji jsem před porodem ležela i s vozíčkářkou a jinou pacientkou a rozhovor, který s ní tehdy tento "úžasný" lékař vedl a to i před námi, to by si asi nikdo za rámeček nedal. To co ji tehdy řekl, že se před ním i před námi rozplakala.... Takovej nechutnej parchant. Ještě jeden lékař tam měl chování řeznického psa, jinak jsem v celku byla spokojena, ale na druhý porod mně tam už nikdo nedostal. Samotný porod nakonec vedl mladičký 25 letý lékař Dr. Slabý, na kterého dohlížel jiný lékař. K doktoru Caldovi už nikdy !!!!! Když jsem ho pak párkrát viděla hovořit v TV otevírala se mi kudla v kapse. Lékař může být skvělý odporník, ale mně by být především člověk a být lidský, což tomuto pánovi chybí :(( To vše se stalo v roce 1996 a koukám, že ač docent, tak se toho moc v chování nezměnilo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Mám s panem doc. také výbornou zkušenost, před rokem kvůli nepostupujícímu porodu mi musel udělat sekci, přesto že to byl pátek večer, už měl dávno být doma, tak kvůli mě se zdržel a dcerku mi odrodil. Přešla jsme k němu v průlběhu těhotenství z důvodu nespokojenosti mého bývalého gynekologa, který mě neustále pouze plašil..
Nejsem žádná VIP ani celebrita. Jeho humor je trochu specifický, ale na druhou stranu i osvěžující. :-) Takže za mě jednoznačně doporučuji. A pokud budu mít druhé dítě, tak chci zase rodit u něj.


"ZLATÉ RUCE!"
Touto cestou děkuji za luxusní porod a skvělou profesionální péči v průběhu celého těhotenství. Lukášová


Moc se mi líbil komentář pana Binka :) Podepíšu každé slovo .....nejsem Simona Krainová, ani jiná celebrita, rodila jsem u pana docenta jednou, a moje kamarádky do jedné také. Dětem mého bratra zachránil život, ačkoli se dvojčata narodila jako 600 gramová. Má mou neskonalou úctu a obdiv. Předesílám, že jsem neplatila NIC, myslím tím tedy tu narážku na to, že " k němu chodí jen ty co mají prachy". Český národ je holt takový, úspěch se neodpouští a vzájemná tolerance a úcta k dovednostem druhých je na nule. Já děkuji za velmi profesionální přístup a pokud budu mít další dítě, ani vteřinu nebudu přemýšlet kde a s kým rodit ....


Chtěla bych zde vyslovit další nemalé poděkování panu docentovi. Psala jsem zde již jednou. Po úspěšném zápolení s rakovinou se nám podařilo otěhotnět a bohužel se zjistilo v 11 týdnu zamlklé těhotenství. Celý přístup a podporu pana docenta hodnotím jako velice vstřícnou, okamžitou a velice profesionální. Celou dobu se mnou i manželem komunikoval a zajistil mi včasné ošetření i přes komplikace během rekonstrukce budovy, kdy nefungovala většina sálů. Opravdu moc děkuji a jsem zavázána.

Nejsem VIP a nejsem známá pana docenta.

Hezký den všem
Petra Burianová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti