Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

MUDr. Patrik Pecák je erudovaný lékař, absolvent 1. lékařské fakulty University Karlovy, držitel licence ČLK pro výkon samostatné praxe a pro výkon fu...

• gastroenterologie
  • chirurgie

Publikace a články

Články (1)

C

Mudr.Pecák za svou osobu mohu jen říci jen to,že by si měli z něho vzít někteří jeho kolegové příklad.Byl jsem u něho na operaci tříselné kýly v Berouně.Ten jeho přístup k Vám jako pacientovi je ukázkový.
Klidný,férový, sympatický příjemný chlapík.Jako odborník špička.
Vyhledal jsem si ho dle recenzí a udělal jsem moc dobře.
Když budu,nebo někdo z mých blízkych problém bude to jeden z mých favoritů.Personál a klinika v Berouně špička .
Mohu mu říci jen toto.Děkuji Vám,že jste a smekám .
Coufal M.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopická operace kýly

Byl jsem u pana doktora Pecáka s tříselnou kýlou. Byl velice příjemný, pečlivý a profesionální. Před operací i po operaci se o můj stav zajímal a kontroloval ho i v noci. Měl jsem veliký strach, ale jsem rád že jsem ho překonal a svěřil se do rukou pana doktora. Byla to moje první operace 26. 9. 2023 a dopadla výborně. Děkuji panu doktorovi i sestřičkám mnohokrát.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Ambulantní chirurgická léčba

Pan doktor Pecák na mě svým vystupováním udělal ten nejlepší dojem. Ale hlavně bezbolestnost v průběhu zákroku i po něm, precizní šití, jizva neznatelná. Netušil jsem, že to tak vůbec lze. Porovnávám se svými jinými podobnými zkušenostmi. DÍKY

Delší dobu mě trápila tříselná kýla.Bál jsem se operace,neboť jsem nikdy na žádné nebyl.Na konec jsem se objednal na klinice Palas Athena u pana doktora Pecáka. Už při první návštěvě jsem věděl že jsem udělal dobře. Pan doktor je velice příjemný a milý člověk,vše mi srozumitelně vysvětlil,a odpověděl na mé otázky,takže obavy byly pryč. Operace proběhla laparoskopicky 13.4.2023 navečer.Po té pan doktor se na mě přišel podívat ještě na pokoj,jak se cítím a jestli je vše v pořádku. No a ráno v 8:00 po vizitě jsem odjížděl do domácího léčení. Doma jsem ani žádné léky na tlumení bolesti nepotřeboval. Za deset dní jsem pana doktora znovu navštívil na kontrolu a odstranění stehů.V krátké době se mi tři malé vpichy krásně zahojily a mám po problému. Moc děkuji panu doktoru Pecákovi,je to skvělý člověk a vynikající lékař. Musím též pochválit sestřičky,ať už na sále nebo na lůžkovém oddělení.Jsou super! Palas Athena-kýlní centrum všem doporučuji.(to aj těm co se operace bojí)

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie chirurgie jednoho dne

Čekala mě operace kýly, kterou jsem se rozhodl absolvovat na klinice Palas Athena. Byl jsem spokojený od začátku až do konce. Pro zákrok jsem si vybral právě pana doktora Pecáka – jak se potvrdilo, byla to výborná volba, je to špičkový lékař! Pacientovi se věnuje se zájmem, je lidsky velmi příjemný, vše zcela vysvětlí, takže se člověk operace vůbec nebojí. Po zákroku pravidelně kontroloval můj stav každou půlhodinu až do půlnoci, v šest ráno byl opět u mě! Péče sestřiček byla taktéž bezchybná, no a samotná klinika připomíná spíše hotel než nemocnici. Všude naprostá čistota, sociální zařízení na pokoji nádherné. Kéž by to takhle fungovalo a vypadalo ve všech nemocnicích! Pana doktora Pecáka a kliniku Palas Athena mohu jedině doporučit.

Pan doktor Pecák je skvělý chirurg. Velmi pečlivý a má pochopení pro ledacos, s čím pacient přijde. Můžete se na něj s důvěrou obrátit. Mě operoval 31.1.2023 pupeční kýlu s velkou diastázou a i přes můj citlivý žaludek proběhlo všechno na jedničku. Pan doktor se i po operaci zajímá, jak jste na tom, jak se cítíte. Zajde se podívat. Vše se mi dobře zhojilo díky jeho profesionální práci. Mohu jen doporučit.

Pana doktora Pecáka jsem si vybral na základě kladných hodnocení a udělal jsem dobře. Je to profesionál, vždycky ochotný a dobře naladěný. Prostředí a přístup všech v Palas Athéna vynikající, doporučuji!

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopie

Pan doktor je uzasny clovek a perfektni lekar. Operoval mi rozestup brisnich svalu a pupecni kylu. Operace se povedla na vybornou. Je velmi precizni, behem hospitalizace me byl nekolikrat zkontrolovat. Sestricky jsou skvele, prostredi krasne.... Za me perfektni pristup a velka spokojenost.

Operace pupeční kýly s jednodenní hospitalizací proběhla perfektně. Stejný je i přístup pana MUDr. Pecáka. Velká spokojenost.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Jsem 10 dní po operaci tříselné kýly. Dnes kontrola a vyndání stehů. Vše od přijetí na klinice, informací ohledně zákroku, operace a následné pooperační péče z mého pohledu pacienta výborné!! Děkuji a doporučuji !!!!!