Doporučení otorinolaryngologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Ústí nad Labem

• Otorinolaryngolog

„Nejlepší ORL lékařka, kterou znám. Nejen, že má lidský přístup, ale na potíž pacienta se dívá i pohledem celostní medicíny. Hledá příčinu i v psychosomatice. Nebere pacienta jako "kus", ale jako jednotlivce, u něhož záleží na každém detailu. DĚKUJI Více

Teplická 72, Děčín Mapa

ORL ambulance

• „Děkuji

Teplická 57/22, Děčín Mapa

ORL a FON ambulance Děčín

• „Dobrý den. Po dlouhé době jsem byla u lékaře, který vás vyslechne a důkladně vyšetří. Paní doktorka nejen že je velice příjemná, ale také svědomitá a podá veškeré informace. Poslední dobou je v Ústí móda lékařů, že Vás nevyslechnou, nepodívají se na Vás a nejvíce je zajímá počítač. Zde v ordinaci u paní doktorky se tak neděje. Je vstřícná, milá a opravdu odborník. Děkuji za vyšetření. Přeji jen to nejlepší. Více

Koněvova 1491/19, Ústí nad Labem Mapa

• Otorinolaryngolog

„Lékař na správném místě. Od dětství jsem často nemocná, dr. Bartůšek mi vždy pomůže! Sestřičky v ordinaci přispívají k 100% spokojenosti, jsou milé a vždy ochotné. Více

U nemocnice 3064, Teplice Mapa

• „Vynikajici specialista ve svem oboru :) Dekuji a doporucuji

U Nemocnice 604/1, Děčín Mapa

Krajská zdravotní, a.s.. Nemocnice Děčín

• Otorinolaryngolog

„Paní doktorka je velice milá, přístup k dětem úžasný, má mou plnou důvěru. S antibiotiky neplýtvá, což je moc dobře. Můžu jen doporučit! Více

Školní 3, Lovosice Mapa

Ord. lékaře specialisty - ORL

1 názor

„Stejně jako ostatní hodnotící,ani já nejsem odborník a tak mohu soudit jen podle dojmu. Paní doktorka nám vše vysvětlila,popsala,co bude se synem dělat a co by mělo následovat,stejně jako po vyšetření. Byla velmi milá,citlivá,trpělivá. Za sebe a své dva syny mohu po několika návštěvách v průběhu pár let jedině doporučit! Více

Duchcovská 53, Teplice Mapa

• Otorinolaryngolog

„Vstřícná, klidná, hodná k dětem, má dobře vybavenou ordinaci.

Horova 9, Ústí nad Labem Mapa

• „Panu doktorovi dávám 5 z 5 za neskutečně citlivou péči.....která je obecně na ORL velmi nepříjemná....a šetrně, lidsky provedený zákrok, kterého jsem se bála. Moc děkuji a pana doktora vřele doporučuji Více

U Plovárny 14, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty - ORL