Doporučení otorinolaryngologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Teplice

• Otorinolaryngolog

„Byla jsem doporučena sestrou mého obvodního lékaře a musím říct, že za svých 20 let, jsem nezažila lepší přístup k pacientovi jako malá, jsem byla skoro hluchá na jedno ucho díky nejmenované doktorce, která již nežije. Nakonec to skončilo plastikou obou uší. A nemám dobré zkušenosti s ORL, takže se mi tam ani nechtělo. Tak uvidíme zda mi zmizí jaká si vyrážka v puse. Byla jsem tam skoro 50 minut to mě docela dostalo, jinde by vás už uháněli ať jdete domů a musím říct, že mi nepřišlo ani, že jsem byla vlastně u doktora a o sestře nemluvím to je příjemná paní až na schody 2. patra když jsem odcházela tak si se mnou povídala smekám takových ''přátelských doktorů'' více! Pokud máte děti a sháníte ORL lékaře neváhala bych ani vteřinu! :) Více

Žižkova, Litvínov Mapa

Soukromá ordinace ORL

• „Dobrý den. Po dlouhé době jsem byla u lékaře, který vás vyslechne a důkladně vyšetří. Paní doktorka nejen že je velice příjemná, ale také svědomitá a podá veškeré informace. Poslední dobou je v Ústí móda lékařů, že Vás nevyslechnou, nepodívají se na Vás a nejvíce je zajímá počítač. Zde v ordinaci u paní doktorky se tak neděje. Je vstřícná, milá a opravdu odborník. Děkuji za vyšetření. Přeji jen to nejlepší. Více

Koněvova 1491/19, Ústí nad Labem Mapa

• Otorinolaryngolog

„Lékař na správném místě. Od dětství jsem často nemocná, dr. Bartůšek mi vždy pomůže! Sestřičky v ordinaci přispívají k 100% spokojenosti, jsou milé a vždy ochotné. Více

U nemocnice 3064, Teplice Mapa

• Otorinolaryngolog

„Paní doktorka je velice milá, přístup k dětem úžasný, má mou plnou důvěru. S antibiotiky neplýtvá, což je moc dobře. Můžu jen doporučit! Více

Školní 3, Lovosice Mapa

Ord. lékaře specialisty - ORL

1 názor

„Stejně jako ostatní hodnotící,ani já nejsem odborník a tak mohu soudit jen podle dojmu. Paní doktorka nám vše vysvětlila,popsala,co bude se synem dělat a co by mělo následovat,stejně jako po vyšetření. Byla velmi milá,citlivá,trpělivá. Za sebe a své dva syny mohu po několika návštěvách v průběhu pár let jedině doporučit! Více

Duchcovská 53, Teplice Mapa

• „Chodím k panu doktorovi už léta a je ve svém oboru špička.Jsem velice spokojená,ochota a slušnost k pacientovi mu není cizí. Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Ein guter Arzt,das ganze Team mit Schwestern gibt sich Muehe sehr nett gute Aufklarung praezisse Arbeit beste Medizinische Ausstattung fuehlte mich da sehr gut aufgehoben Více

V. Nezvala 2678/37, Most Mapa

ORL, audiologie a foniatrie

• Otorinolaryngolog

„Vstřícná, klidná, hodná k dětem, má dobře vybavenou ordinaci.

Horova 9, Ústí nad Labem Mapa