Doporučení psychiatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Teplice

• „Pan doktor Kotek je nejlepší lékař, jakého jsem poznala. Jeho přístup k pacientovi je až neuvěřitelný - je milý, taktní, zdvořilý, o pacienta projevuje opravdový zájem. Je možné mu říci cokoliv, aniž by měl člověk pocit, že ho obtěžuje nebo zdržuje. Vždy se snaží pacienta povzbudit, pomoci mu nalézt východiska z jeho problémů a dává mu naději, že jeho situace i zdravotní stav se v budoucnosti zlepší. Při medikaci je uvážlivý, vždy bere zřetel i na názory a zkušenosti pacienta. Je mu zkrátka opravdovou oporou. Více

Koněvova 1942/27, Ústí nad Labem Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Také musím velice poděkovat panu doktorovi Je vstřícný a především lidský . mohu jen doporučit samozřejmě i jeho asistent je moc fajn ačkoliv je dost mladý a to mě ze začátku dělalo problém jsem se styděla mluvit ale už jsem si na něho zvykla a musím říct že je moc fajn . Prostě oba jsou moc dobří . Děkuji za vaší pomoc a to né jen mě ale i mé rodině .S přáním všeho dobrého . Drahomíra H. Více

Josefská 577/10, Teplice Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Skvělá lékařka,výborný,laskavý a vstřícný přístup k člověku,dokáže pochopit a vcítit se do problémů druhých,velmi mi pomohla,jsem jí velmi vděčen. Více

Čsl. armády 2171, Most Mapa

Psyché s.r.o.

Mikoláše Alše 5/2147, Most Mapa

Psyché s.r.o.

• „K panu doktorovi jsem po letech přešla od jiné lékařky a musím říct, že jsem z něj nadšená. Má zájem, snahu pomoci, pochopení, přenáší na vás svůj klid. Z mě člověk na svém místě. Více

Koněvova 1942/27, Ústí nad Labem Mapa

• „Pan doktor je milý,klidný a vstřícný.Vyslechl mé problémy,snažil se rozebrat mé potíže a pak mi doporučil postup léčby,který dle jeho názoru odpovídal mým potřebám.Napsal mi léky a opravdu jsem se cítila během pár dní mnohem lépe.Jsem s jeho péčí velmi spokojena! Více

Školní 5/455, Lovosice Mapa

Ord. lékaře specialisty - psychiatrie

• „Tento lékař jako jediný nepředepisuje návykové léky, kterými se rychle ostatní lékaři zbaví pacientovo kňučení, trpělivě nastavuje léčbu, i když to s námi pacienty není vždy jednoduché . Více

Skupova 571/23, Teplice Mapa

Žižkova 151, Litvínov Mapa