Doporučení otorinolaryngologové s Oborová zdravotní pojišťovna Jihlava

• Otorinolaryngolog

„Nevím tedy,ale podle mých zkušenností mi velmi pomohl co se týče mé malé dcerky.Přístup a jednání v pohodě.Neměly jsme žádné problémy,myslím,že je velmi dobrý a zkušený lékař!!! Více

Masarykova 885, Humpolec Mapa

Ušní, nosní, krční ambulance

• Otorinolaryngolog

„Ambulanci paní doktorky Šedivé jsem navštívila na doporučení známých kvůli kontrole syna (1,5 r.) dva dny po oboustranném "píchání" uší na pohotovosti jihlavské nemocnice. Paní doktorka se mi jeví jako kompetentní, pečlivá, klidná, i když syn naříkal a bránil se, poskytne cenná doporučení i vysvětlení. Sestřička je velice příjemná, vstřícná a šikovná (při fixaci pacienta, který ještě sám nedrží. Za tento přístup, s kterým se bohužel člověk mnohde nesetká, mockrát děkuji. Vyšetření na tomto pracovišti mohu jako rodič doporučit a sama bych je v případě obtíží navštívila. Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

ORL ambulance

• „Paní doktorka je velmi milá, zkušená v ORL a má přehled i v jiných lékařských oborech. Mně například jako první odhalila onemocnění štítné žlázy a doporučila mě na vyšetření. Více

Palackého 1334, Třešť Mapa

Ordinace ORL

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je úžasný. Ma 5leta dcera měla velikou cystu v krku, pan doktor se o ni velmi zajímal, operaci dělal sam a ještě za malou i když nemusel chodil. V případě kdy jsem se bála po operaci jaem zavolala, přijela a pan doktor mi pomohl. Je skvěly, a je vidět ze je vážně zkušený. Názory, ze je arogantní atd.. Nemyslim si. Dle me je opravdu skvělý. Díky Více

Vrchlického 59, Jihlava Mapa

Nemocnice Jihlava - Otorynolaryngologické oddělení