Otorinolaryngolog Frýdlant nad Ostravicí

• Otorinolaryngolog

„Naprostá kapacita! Několikaletá 100% spokojenost. Profesionální přístup pana doktora i sestřičky (Frenstat p.R)

Rožnovská 240, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

• Otorinolaryngolog

„Není co více dodat. Výborná...

• Otorinolaryngolog

„Jsem s panem doktorem velmi spokojený.Musím vyzvednout jeho profesionální přístup a ochotu ,se kterou jsem se setkal v jeho ordinaci.Jen více takových lékařů. Žmol Pavel Více

Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm Mapa

• Otorinolaryngolog

„Skvělý lékař. Pacientovi věnuje čas, je citlivý ve svém přístupu k pacientovi a snaží se najít cestu, která pacientovi pomůže. Pan doktor je třída ve svém oboru. Více

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

• Otorinolaryngolog, Anestezio… log, Chirurg, Dermatolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Paní doktorka mi úspěšně pročišťuje uši již několik let, jsem s ní velmi spokojen a prostředí na mě působí vždycky velmi púříjemně Více

Bruzovská 2529, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „S přístupem pana doktora i sestřičky jsme byli spokojeni. Synův zánět byl vyléčen. Pan doktor se na vše vyptal, i nám bylo vše pořádně vysvětleno. I přesto, že se syn v čekárně lehce vyzvracel do koše, tak to paní setřička vzala úplně v pohodě. Na syna byli oba moc hodní. Více

Nádražní 131, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „Výborná lékařka,moc příjemná,vše vysvětlí,se sestřičkou umí obě s dětmi,což je velké plus,moc jsme spokojeni a těšíme se na kontrolu. Více

• Otorinolaryngolog

„Pan primář je jedním z nejlepších lékařů, se kterým jsem se kdy setkala. Skvělý specialista (operoval mi nosní přepážku, nosní polipy a obličejové dutiny) ale i velmi dobrý člověk s opravdu lidským přístupem a navíc smyslem pro humor. Když pacientovi něco vysvětluje, dívá se na pacienta a nikoliv do papírů, nebo na obrazovku PC, jak to má ve zvyku velká většina lékařů. Pokud je pravda, že odchází z Karvinské nemocnice, je to pro naše zdravotnictví velká ztráta! Více

Výdmuchov,Karviná 4, Andělská Hora Mapa

ORL odd.

• Otorinolaryngolog, Alergolog… , Chirurg, Diabetolog, Diagnostik, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Pediatr Více

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

• „Vstřícny, v případě dotazů trpělivě vysvětlí. Nad léčbou uvažuje, domluví se s pacientem. Dobrý diagnostik. Ochotná,milá a laskavá sestřička. Více

Vančurova 401, Frýdek-Místek Mapa

• Otorinolaryngolog

„Velice příjemný, ochotný a ohleduplný lékař. Renomé mu kazí ta paní, co u něj pracuje "jako sestra".

Štefánikova 1301, Kopřivnice Mapa

Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.

• Otorinolaryngolog

„Na rozdíl proti předchozím názorůr je moje zkušenost s panem doktorem Galdunem výborná. Díky ředění krve u mě propuklo těžké krvácení z nosu.To mi ošetřil na pohotovosti ORL jeden kolega pana doktora.I přes veškerou snahu ošetření udělat dokonale mi za 14 dní silné krvácení opět propuklo.Tentokrát byl na pohotovosti pan doktor Galdun.Už jsem věděla,že zákrok není moc příjemný.Pan doktor mi sliznici v nose znecitlivěl a snažil se krvácení zastavit.Bylo to vzhledem k ředění krve těžké,ale panu doktorovi se to přesto podařilo.Jsem panu doktorovi moc vděčná.Pane doktore děkuji Vám,nedejte se odradit. Více

Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.

• Otorinolaryngolog

„V prosinci mi byl diagnostikován zhoubný nádor v oblasti krku. Pan primář Mudr. Petr Klečka mi srozumitelně vysvětlil v jaké situaci jsem se ocitl a navrhnul okamžitou operaci. Zákrok byl natolik úspěšný, že na onkologii v Novém Jičíně pouze konstatovali, že není nutno přistoupit k ozařování. Pan primář mi v březnu ještě pro jistotu provedl kontrolní testy v okolních tkáních a histologie potvrdila, že celou oblast mám čistou. Chtěl bych vyzvednout profesionální práci pana primáře, ale zároveň i jeho citlivý přístup a starostlivost po celou dobu hospitalizace i následných kontrolách. Podobně mohu hovořit i o dalších lékařích na oddělení. Nesmím opomenout ani sestřičky a pomocný personál. Nedělali pouze svou povinnost, ale nešetřily povzbuzujícími slovy laskavosti a úsměvem. Ne nadarmo se říká " jaký šéf, také oddělení ". Jsem starý člověk, byl jsem mnohokrát hospitalizován v různých nemocnicích, tak mohu objektivně srovnávat. ORL ve Frýdku-Místku je jednoznačně nejlepší oddělení jaké jsem poznal. Frýdecká nemocnice může být na tento primariát právem pyšná !!! Ing. Stanislav Sysala Více

Nemocnice Frýdek-Místek

Tyršova 195, Příbor Mapa