U pana doktora jsem byla jen velmi krátce a po 2 návštěvách jsem se rozhodla k němu dál nedocházet. Nejpříjemné vystupování při první návštěvě vyvrcholilo při druhé návštěvě, kdy jsem přišla s mírným krvácením z děložního čípku. Pan doktor mě nejdřív odmítal vyšetřit, že když mám menstruaci, tak mě vyšetřovat nebude. Po několika minutách, kdy jsem mu vysvětlila, že to skutečně není perioda, mne začal velmi nešetrně vyšetřovat a vše vyvrcholilo okamžikem, kdy začal panicky odmotávat roli buničiny, cpát jí pode mne a křičet na mne: "Vy mi tady krvácíte" :-(. Po této zkušenosti jsem k němu už víckrát nešla.

Potíže s čípkem léčil následný pan doktor tak, že čípek vyšetřil, zjistil hraniční hodnoty, ale rozhodl se neoperovat, nýbrž monitorovat. Za to mu moc děkuji, protže čípek se po několika měsících vyléčil sám.

...pana doktora jsem poznala poprvé při své první prohlídce, bylo mi patnáct let a mimoto, že se mě ptal jestli provozuju jiný sex než ten běžný anální, což mě docela v té době děsilo mi vstupní vyšetření udělal tak bolestivě a ještě mi vynadal když jsem sem tam zavískla, na můj dotaz na antikoncepci mi řekl, že mám času dost, opravdu lidský přístup. Už nikdy jsem tam nešla, měla jsem z jeho vyšetření opravdu strach. Až v osmnácti letech jsem si našla báječnou doktorku kousek od Budějovický a jsem s ní spokojená až do teď, když mám u sebe svého devítiměsíčního syna, veškeré vyšetření bylo účelné, bezbolestné, prostě naprostý opak mého zážitku s tímto ,,doktorem"...

Bohužel jsem také navštívila pana doktora, souhlasím se všemi zápornými příspěvky. Úplně jsem se ho bála, takové jednání jsem ještě nezažila. Choval se jako bych byla úplně blbá. Jeho vyšetření byla bolestivá. Doufám, že už nikdy nebudu mít tu čest se s ním setkat!

Chce to trošku lidštější přístup pane doktore!

Jsem nemile překvapena komentáři k panu doktorovi. Byla jsem u něj ještě v době jeho působení v ZS Puls. Za dobu, kdy tam docházím na gynekologii, mě pokaždé vyšetřoval jiný lékař (hezký profesionální přístup střediska). Pan doktor Garkish byl z nich nejmilejší, podrobně vysvětlil všechny úkony a vyšetření bylo provedeno jemně. Na rozdíl od jeho kolegů se mi nesnažil vnucovat očkování, změnu antikoncepce či nějaké pochybné preparáty. Jen mě mrzí, že změnil působiště.

k doktorovi jsem presla od sve doktorky,protoze jsem zacala studovat v Praze ted vsak lituji. souhlasim s komentari.vysetreni byla opravdu rychlovka, sla jsem s problemem ani mi nerekl co to bylo nemela sem totiz odvahu se po predchozim dotazu na to zeptat. zeptala jsem se jestli je antikoncepce co beru uz 4 roky pro me jeste vhodna a to sem nemela dela. dokud jste v poradku na nic se neptate je to nejspis dobry doktor, ale jak se zeptate opravdu odejdete se sebevedomim 0 ja zas odchazim od nej budu skemrat u sve predchozi doktorky. ale sestricka je zase ukecana az moc:-)

Po odchodu předchozích lékařů ze střediska PULS jsem se ocitla u pana dr. Garnishe. Vyšetření po prevent. prohlídce jsem cítila ještě další 4 dny, vyšetřoval tvrdě. Celkový přístup byl velice chladný. Jedno vím jistě - nikdy více, našla jsem si jiného gynekológa, kterého znám léta. A jsem spokojena.
Pana dr. Garnishe určitě nedoporučuji.

Pan doktor Garkish je nejlepší gynekolog, u kterého jsem kdy byla!! Vždy mě velmi pečlivě vyšetří a věnuje se mi s ochotou a laskavostí. Sestřička taktéž velmi milá. Vůbec se mi nechce věřit, že s ním má někdo špatnou zkušenost.

Názory na pana doktora se různí. Ano, uznávám, že pan doktor Garkish není úplně příjemný, ale já osobně si ke gynekologovi popovídat nechodím. Jde mi o to, aby mi sdělil diagnozu, aby mě správně vyléčil. A to se mu vždy podařilo. Nyní již chodím k jiné paní doktorce, ale pan doktor Garkish není z nejhorších.

Připojuji se k názorům na pana doktora. Byl mi v podstate pridelen po odchodu lekařů na Chodově a z jeho chování a atmosféry v ordinaci jsem byla v šoku. Hledám jiného gynekologa.

Byla jsem u pana doktora G. jen jednou, zdál se být pečlivý a snaží se komentovat to, co dělá-to ale beru jako samozřejmost! Poplatky se u něj sice skoro neplatí, ale radši si je zaplatím někde, kde se ke mě nebudou chovat tak, jako to bylo zvykem lékařů za socialismu -tj. arogantně a přezíravě a jako při "pásové výrobě". Toť má zkušenost. M.35let.