Doporučení ortopedové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Přerov

• „Skvělý lidský přístup, nenutí k operaci, kvalitní lékař. Léčila jsem se s kolenem, hrozila mi operace, ale nakonec jsem se obešla bez ní. Rychle zjistil konkrétní problém narozdíl od ostatních lékařů. Více

I. P. Pavlova 6, Olomouc, Olomouc Mapa

Fakultní nemocnice Olomouc

• „Ochota, zájem o pacienta, perfektní péče. Nikdy nemám pocit, že obtěžuji, vždy poradí, ošetří a vyslechne.

Vodní 56/11, Kroměříž Mapa

Ortopedická ordinace

• „Pan doktor se mi velmi věnoval, správně určil diagnozu a přesto, že šlo o "nadstandartní" péči, tak ji sám navrhl a vypsal papíry pro pojišťovnu (bylo třeba pojistovnu pozadat o zvysenou uhradu). Jsem s ním velmi spokojeny. Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „Já jsem s prací pana doktora Holibky velmi spokojená. Dostala jsem se na operaci velmi brzo a na to, že jsem měla koleno v dezolátním stavu, tak je jako nové a sportu se věnuji jako dřív. Jediné co bych vytkla je komunikace. Pam doktor je velmi upřímný, ale na všechno ohledně léčby i operace se musíte ptát. Sám od sebe vám o tom moc neřekne. Velmi doporučuji, zatím nejlepší doktor na kterého jsem narazila. Více

Pražská 41/255, Olomouc Mapa

Medicentrum OCC, s.r.o.

• „Zhoršující bolest kolenního kloubu mě dohnala do ordinace pana doktora Hrabce. Dle přineseného snímku bylo rozhodnutí jasné - nutná výměna kolenního kloubu. Pan doktor mi vysvětlil jaké mám možnosti a já se rozhodla pro operaci formou Visionaire, kterou pan doktor prtovedl v nemocnici SurGal Clinic v Brně. Zde jsem podstoupila i následnou rehabilitaci. Chci poděkovat panu doktoru Hrabcovi, za profesionální a přitom lidský přístup ke mně jako k pacientovi, za trpělivost při vysvětlení možností při řešení mého problému , za povzbudivá slova před samotným zákrokem a empatický přístup při následné porehabilitační kontrole. Poděkovat chci i jeho sestře v ordinaci, která vždy jednala ochotně se snahou vyhovět a sladit můj možný termín návštěvy pana doktora v ordinaci. Můj dík patří i všem v nemocnici SurGal Clinic v Brně - kromě perfektní profesionální práce je zde v popředí i empatie a porozumění a to ve všech oblastech - ať už jsou to lékaři, sestry, rehabilitační sestry a v neposlední řadě i pracovnice v kuchyní a úklidu. Proto ještě jednou dík všem, ale především panu doktorovi Hrabcovi. Vděčná pacientka Lada Jirkovská Více

Havlíčkova 73/660, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice

• „Dnes jsem poprvé navštívila ordinaci MUDr. Raka a byla jsem tak mile překvapena, jako už dlouho ne. Trápila mě bolest v koleni, se kterou jsem navštívila už 8. dubna pohotovost přerovské nemocnice, jelikož se mi zvrtla noha a začalo bolet koleno. Na traumatologii zrovna sloužil primář tamní ortopedie, který mě poslal na rentgen, nic neobjevil, tak mi dal obstřik a pozval za týden na kontrolu. Obstřik zabral a po týdnu na kontrole bylo koleno jako nové. Ovšem po dvou dnech začalo bolet třikrát tolik. Můj obvodní lékař mi koleno prohmátl a sdělil: "Je to jasné, vy máte urvaný meniskus". Dnes pan dr. Rak tuto diagnózu potvrdil, okamžitě zařídil operaci, a jen se podivoval, že primář přerovského špitálu tuto diagnózu neodhalil hned při prvním vyšetření. Jsem mu vděčná za velice lidský přístup, uklidnil mě a vše vysvětlil, doporučil operaci a vhodného operatéra, takže jsem navýsost spokojeno. Za mě je to doktor na jedničku! (y) Více

Budovatelů 6, Přerov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Přidávám se k vezkrze kladným reakcím, týkajícím se přístupu a odbornosti pana doktora. Vystupuje profesionálně a své práci se zjevně věnuje poctivě. Mám velmi dobrou osobní zkušenost s operací vbočeného palce. Více

6. května 1373, Kojetín Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „V rámci vyšetření kyčlí u miminka hodnotím pana doktortora skvěle! Je profesionální, velice empatický a i přes nekonečnou frontu pacientů ochotný vysvětlit stav. Absolvovala jsem s dětmi totožná vyšetření na jiných pracovištích v Praze a Olomouci a pan doktor Dostál byl z nich jednoznačně nejlepší. Díky. Více

Wellnerova 1322/3b, Olomouc Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Pan doktor je opravdu nejenom kvalitní lékař ,ale i člověk,který si váží svých pacientů .Po několika operacích kolen u pana doktora jsem jej doporučil i svým známým a ti mi děkovali.Nedávno jsem panu doktorovi volal ohledně svého syna na vyšetření kolena.Byl nedostupný.Za několik minut mi sám zavolal.Moc mě to potěšilo i to ,že si na mě po celkem dlouhé době pamatoval.Náš hovor končil jeho slovy” já se o Vašeho syna postarám” to mluví za vše.Děkuji pane doktore. Více

Sušilovo nám. 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

• „S panem Škrabalem jsem nadmíru spokojen, má lidský přístup k pacientovi, snaží se veškeré zákroky dělat co nejméně bolestivě a je evidentně hodně zkušený, ví kam šáhnout a ví jak vám pomoci. Dobře vysvětlí postup zákroku i přesně popíše co a jak vám dělali. Více

Sušilova 478/24, Holešov Mapa

Ordinace lékaře ortopeda

• „Velmi kvalitní Pan doktor, 2 předchozí ortopedi měli rady typu mazte si zápěstí atd a až pan doktor si mě vzal do parády, operoval mě a vše v pořádku od té doby žádný problém. Doporučuji má lidský přístup poradi a vysvětlí. Více

Ivana Petroviče Pavlova 6, Olomouc Mapa

• I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa