Doporučení psychologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Přerov

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pani doktorka je empatická, vždy ochotná, profesionální, má bohatou praxi a osobní pristup. Pomohla mi a naší rodině v mnoha směrech. Velice si jí vážím. Určitě se na paní doktorku obraťte. Mohu jen doporučit. Více

Sladovní 1286, Kojetín Mapa

PhDr. Jiřina Lukáčová

• Psycholog, Psychoterapeut

1 názor

„Oceňuji profesionální a přitom laskavý přístup paní magistry Kolaříkové. Velká spokojenost, během několika sezení jsme odstranili moje problémy a naučil jsem se, jak si pomáhat sám. Více

Mostní 4, Přerov Mapa

Mgr. Petra Kolaříková - Poradna pro život

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• „Hodně dobrá psychoterapeutka. Současně profesionální i neskuteečně lidská. Nedělá z komára velblouda, ale rozhodně nezlehčuje. Ví co udělat, v pravou chvíli. Rozhodně doporučuji Více

Horní Lán 1310/10A, Olomouc Mapa

Ambulance klinické psychologie

• „Všimla jsem si této ankety a i já přidám jen velkou chválu. Ona mě ustálila a naučila svým přístupem, abych začal myslet a chovat se jinak a moje návštěvy u ní byly vždy proto k něčemu. Dokázala totiž mě plně otevřít a já uvolnit a v její přítomnosti jsem se cítil tudíž skvěle. Dokážu řešit věci dnes s věci s nadhledem a být příkladem, že z každé špatné situaci lze vyjít se ctí. Škoda, že takových žen psychologů je málo. Více

Kapucínská 162/7, Olomouc Mapa

• Tovární 42A, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Dobrý den, pan Zehnal je velmi kvalitní psycholog, který umí pomoci.

Lipňanská 3, Přerov Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Velmi přirozený a zároveň profesionální lékař. Dokáže mi vždy pomoci zorientovat se, nacházet souvislosti a ty následně zapracovat. Ačkoli mám často pocit, že situaci mám probranou ze všech možných stran a východisko není, vždy mi vytře zrak a já odcházím s úsměvem na rtech. A přitom bez nátlaku či podsouvání, jak to na mě působilo u jiných psychologů. Je pečlivý, vždy se mi plně věnuje a já se můžu opravdu soustředit na to, proč k němu jdu bez pocitu trapnosti či studu. Je to prostě bezvadný "kouč"! Více

Masarykova 11, Olomouc Mapa

Centrum Mediol s. r. o.