Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Ukrajinská Jiný

Arogantni a necitlivy pristup, nikdy nepomohl. Doporucuji si zkontrolovat vykaz u pojistovny, pokazde si uctoval velmi vysoke castky a vykazoval ukony, ktere vubec nedelal. Nedoporucuji.

Velmi děkuji panu doktorovi za okamžitou a profesionální pomoc při akutním problému s uchem, který mě postihl v nejméně vhodném čase, těsně před Vánoci. Děkuji také za jeho osobní pomoc při rychlém zajištění mé hospitalizace, díky které mi mohla být v minimálním čase nasazená účinná léčba. Díky panu doktorovi normálně slyším.

Sdílím zde svou silně negativní zkušenost s tímto lékařem. Při příchodu do ordinace na mne bez pozdravu spustil, jestli jdu na test na covid, na což jsem odpověděla, že nikoli. MUDr. Suchý se mne poté podrážděně zeptal, proč jsem tedy přišla. Moje odpověď ho příliš nezajímala, nenechal mne domluvit, poměrně surově provedl zběžnou prohlídku krku, nosu a uší. Závěr: nic tam není, ale kupte si třeba Tantum Verde a cucejte 5krát denně. Tato "diagnóza" v kombinaci s jednáním mi jako zdravotníkovi přišla zcela nedostatečná. Navštívila jsem jinou ORL ordinaci a zde mi bylo provedeno i vyšetření nosohltanu za pomocí flexibilní optiky, stěr na streptokoka a přístup zcela odlišný a opravdu hodný titulu MUDr. Stanovena diagnóza na základě relevantního bezbolestného vyšetření a nasazena adekvátní léčba. Nic fatálního, ale přesto se jedná o dg, kterou bych díky "MUDr." Suchému přecházela a dál se potýkala s problémy a bolestí. Tohoto "lékaře" silně nedoporučuji.

Dobry den, neda mi to, abych take neprispela. Bohuzel mam velmi spatnou zkusenost s Dr Suchym. Neni to ani tak s diagnozou ale s pristupem. Velmi necitlivy pristup s jakym jsem se jeste nesetkala, bez jakehokoliv vysvetleni diagnozy. Asi 2 roky zpatky mi ze dne na den klesl sluch asi o 30% s tim, ze uz neni vratny. Dr Suchy provedl vysetreni a pak mi tuto zpravu oznamil s tim, ze se s tim musim naucit zit. Jakekoliv vysvetleni, proc, jak se to stalo atd jsem nedostala. Pro mladou zenu docela sok uz jen ta diagnoza, ne to jeste necitlivy pristup. Vim ze muj problem je nelecitelny ale zasla jsem si jeste k dalsimu doktorovi ktery diagnozu sice potvrdil, ale predepsal mi leky, ktere memu sluchu hodne pomohly. Tohoto lekare bych urcite nedoporucila.

Tímto bych chtěla upozornit na způsob vyšetření, určení špatné diagnózy a léčby lékaře MUDr. Ondřeje Suchého z oddělení ORL na poliklinice v Ukrajinské ulici v Praze 10 - Vršovicích.
Dne 2.3.2012 v dopoledních hodinách jsem navštívila pana doktora MUDr. Ondřeje Suchého z oddělení ORL na poliklinice v Ukrajinské ulici v Praze 10 - Vršovicích, a to na doporučení od mé ošetřující lékařky s tím, že u mne přetrvávají zdravotní potíže, které se vyznačují bolestí celého těla, zvýšenou teplotou, bolestí hlavy především s vysokým tlakem v oblasti dutin, silným dráždivým dusivým kašlem a v neposlední řadě silnou rýmou se zánětlivým průběhem po dobu 3 týdnů předešlých, kdy jsem zvolila tzv. samoléčbu s medikamenty zakoupených v lékárně na tyto příznaky virového původu, a to za celkem dost vysoké náklady. Panu doktorovi jsem vše řekla v uvedeném podání. Vyšetřil mne tak, že mne prosvítil nosní oblast a ušní taktéž, díval se mně do krku....Řekla jsem mu, že mám určitě nosní dutiny zastydlé, neboť znám tyto příznaky, na které jsem se cca před 15 lety léčila, kdy mně byla předepsána antibiotika a docházela jsem na punkce v období 2 týdnů, neboť to bylo nevyhnutelné vzhledem k bolesti. Celý průběh mého současného onemocnění byl naprosto identický s tím předešlým. Verdikt pana doktora MUDr. Suchého byl takový, že mi sdělil, že se nejedná o dutiny a mám virózu. Předepsal mi léky na podtlak v oblasti hlavy - Claritine a nosní spray Nasonex. Nabídl mně vyšetření krve, které stojí 150,- Kč na místě a řekl mi, že by bylo dobré si nechat udělat výtěr z nosu a krku...., ale neudělal mi ho, což absolutně nechápu, neboť kde jinde by mně výtěr měli udělat nežli na ORL??? Po několika dnech se můj zdravotní stav dále zhoršoval s tím, že se mi přidala veliká bolest v krku, že jsem nemohla polykat a sotva jsem došla z postele na WC....Objednala jsem se k jinému panu doktorovi MUDr. ISSOVI na ORL v Jabloňové ulici v Praze 10 - Zahradním městě, kde mně bylo provedeno naprosto odborné vyšetření od vyšetření sona dutin po rentgen dutin. Pochopitelně se akutní zánět levé dutiny prokázal....Pan doktor mně ihned předepsal velmi silná antibiotika, která jsem užívala týden. Bylo znát zlepšení, ale k dnešnímu dni nejsem zcela doléčena.
Jsem silně rozhořčena, že pan doktor MUDr. Suchý pochybil a zanedbal důkladné vyšetření pacienta. Zbytečně jsem trpěla další týden v bolestech. Kdyby byl přívětivější a důkladnější jak se patří, tak bych nemusela dopadnout tak, jak jsem uvedla. Dana Š.
Tímto podávám stížnost na jmenovaného lékaře a žádám o jeho potrestání, neboť věřím, že nejsem jediná pacientka, které zanedbal péči.Důležité je, že vybral od pacienta 30,-Kč poplatek, chtěl dalších 150,-Kč za odběr krve a neobtěžoval se mi napsat rentgen, natož udělat výtěr z krku, který mně doporučoval.......Domnívám se, že takovéto chování lékaře k pacientovi je nepřípustné a nelidské.
Zasílám Vám v příloze sken lékařské zprávy z ORL v Jabloňové ulici od pana doktora MUDr. Issy, který mne má nadále v péči.

Dobry den, nerada pisu na servery podobneho typu, ale dnes jsem po dlouhe dobe opet klidna. Me male holcicce sprave diagnostikoval nemoc, a proto nemusi brat dalsi davku antibiotik, kterych v poslednim pul roce brala nespocetne. Jeho pristup je opravdu velmi profesionalni, vse mi vysvetlil, mel cas a trpelivost na me dotazy a co vic, mohla jsem mu pres vikend volat na soukromy mobil, kde jsme konzultovali stav me dcerky. Jsem mu nesmirne vdecna, ze se nemoci moji dcerky zabyval hloubeji a zda se, ze prisel na pricinu jejich opakujicich se horecek a spatneho obrazu v krku. Nedam na nej dopustit!! Vrele doporucuji.

Pan doktor, je primocary praktik, vzdy nam pomohl, synovi pichali v 11 mesicich usi a od te doby se nam zanety stredniho ucha vraci pravidelne, pan doktor je vzdy vcas odhalil, a prislusnou lecbou vylecil a zamezil dalsimu propichnuti usniho bubinku, s jeho vykony jsme vzdy spokojeni, minimalni cekaci doba a dobra diagnostika.

Moc doporučuji tuto ordianci. Přístup k dětem uplně super a to jak sestřička, tak pan doktor a to, že je ordinace vybavena jako za "krále klacka", to je prostě nesmysl, nějak ani nechápu k čemu mi budou super moderní přístroje, když je někdo bude špatně používat a nebo se chovat špatně k dětem a mimochodem, ze šuplíku, jehož vzhled normálně smyšlejícího člověka nezajímá, vyndala sestřička extra tenoučký pogumovaný endoskop nebo jak se tomu říká a pro 3leté dítě je to rozhodně nejlepší způsob vyšetření nosu / mandličky, takže vybavení tam zkrátka mají a pro nás výborné. Synovi ho nabídli první k osahání, nemůžeme si slovem stěžovat. Například v Lounech tuto možnost nenabízí vůbec, chovají se hrozně a dokonce jako řezníci a jedou si svoje staré zažité praktiky...a tak jsme si do Prahy za panem doktorem rádi dojeli, právě i z důvodu dobrých referencí, bez objednání a zdlouhavého čekání a vyplatilo se. Čekací doba v Lounech na samotné vyšetření je min. měsíc a nejsem moc zvědavá na to, jak 3letému dítěti rvou ruku do pusy a pohmatem mu někdo sahá na nosní mandli... Pak by měl ještě fobii z bílých plášťů, tam skutečně s králem Klackem dosti koketují... a na druhou stranu znám ordinace, kde je vše moderna, ale tam zaplatíte i za "dobrý den" a to se každému také nelíbí... ještě to není záruka "dobře odvedené práce". Ráda se sem vrátím budeme-li muset!!! Víte co se říká, není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem... a tlačí-li někoho boty, ať je vymění, takže nevyhovuje-li mi někdo, nechodím k němu. Maximální spokojenost za nás!!! Děkujeme Kastnerovi Třebíz

Šikovně mě vyšetřil, před odesláním na biopsii předběžně stanovil diagnozu s upozorněním na možnou komplikaci.Diagnoza se později potvrdila.Přímočarý a věcný přístup.Neměl jsem pocit podřízenosti.

Doporučuji!!! Ačkoliv se může zdát velmi sebejistý a někomu i arogantní, je to člověk na svém místě a ví co dělá. Rozhodně vždy přede upozorní na částku a přesně popíše, co člověka čeká. Na děti příjemný, a hysterické záchvaty umí vyřešit.