17. listopadu 1790, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava - Gynekologicko - porodnická klinika (mapa)

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava - Gynekologicko - porodnická klinika Rizikové těhotenství

Pan doc. Šimetka je nejlepší gynekolog a porodník co znám.... Ochotný, lidský, vedl oba mě porody a vše v naprostém pořádku... S čímkoliv bych potřebovala jedině k němu...Všem vřele doporučuji....

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava - Gynekologicko - porodnická klinika porod

Můj porod neprobíhal přirozeně a musel být ukončen císařským řezem. Pan doktor měl velmi lidský a profesionální přístup. Jeho optimizmus a podpora byli tehdy pro mě, jako prvorodičku, velmi důležité. Určite ho vřele doporučuji.

Opravdu nejlepší doktor,kterého jsem kdy potkala.Konec těhotenství byl jedna velká hrůza a ja se modlila,at vše dobře dopadne.Díky panu Dr Šimetkovi se tak i stalo.A já mu nikdy nepřestanu být vděčná za mou dcerku.DĚKUJI!!!!!!Přeji mnoho pracovních i osobních úspěchů.Silva H

Pan přednosta je úžasný člověk,lékař,odborník,lidský,empatický..V životě jsem nikoho takového,z okruhu lékařů,nepotkala.Jsem mu velmi vděčná,za to,co pro mě udělal a za to,že se i my můžeme radovat z dcery.S důvěrou se na něj v nouzi obracím,vždy pomůže,je-li to v jeho silách,nikdy neodmítne..i když ho to někdy musí pěkně štvát..:-) ale proč se obracet jinam,když víte,že se o Vás postará ten nejlepší..Přeji jen to nejlepší!Děkuji!E.B.

Pan primáš Šimetka je nejlepší doktor a nejlepší člověk jakého jsem kdy potkala. Je to člověk na správném místě. Je velice hodný a milý. Vše perfektně vysvětlí. Jsem ráda, že mě operoval právě on! Byla jsem v těch nejlepších rukách! Děkuji Vám, Pane primáři. S úctou Mioslava Krehelová

Nejlepší doktor,jakého jsem kdy potkala!!!! Měla jsem ho u porodu, měla jsem trochu komplikace, nakonec vše dobře dopadlo a pan doktor byl tak milý,že za mnou chodil každý den na oddělení šestinedělí a ptal se,jak se cítím. Vše mi i vysvětlil,co se stalo apod... Opravdu,skvělý člověk a skvělý doktor,který dělá svou práci proto,že ho to opravdu baví a chce pomáhat lidem.

Pan primář Šimetka je vynikající lékař s naprosto příjemným přístupem. Měla jsem dvě rizikové těhotenství a díky panu primáři vše dopadlo dobře. Absolvovala jsem u něj zevní obrat plodu, protože náš synáček si usmyslil, že bude koncem pánevním. Přetáčení se povedlo, pan primář je kapacita nejvyššího stupně! Je to lidský, profesionální lékař. Škoda jen, že není takových lékařů více. Hana K.

Pana primáře jsem kontaktovala mailem kvůli konzulatci genetických výsledků a kvůli zjištění pro mě důležitých informací pro těžké rozhodnutí. Pan primář odpověděl do 10 minut, s tím, že mi nabízel osobní konzultaci, což jsem absolutně při jeho vytížení neočekávala! Podal mi vyčerpávajícící informace a ještě mě podpořil, úžasný lékař, kéž by takových bylo více!!! S takovým přístupem uznávaného odborníka se setkáte opravdu výjimečně! Lékař na pravém místě!
Martina O., Havířov

Takhle si představuji lékaře tohoto tisíciletí - je skvělý odborník, vše vám vysvětlí, je velmi ochotný, dodá odvahu, po operaci umí povzbudit ve chvíli, kdy to nejvíce potřebujete. Vyzařuje z něho lidství a radost, s jakou svou práci dělá. Je to lékař par excellence a já mu přeji, aby se mu v životě vracelo vše dobré, co dělá pro lidi kolem sebe. Moc děkuji. S úctou Lenka Stará

G

naprosto superšpičkový gynekolog a porodník s lidským přístupem a i humorem, jen škoda že už není přednostou PGK ve FNO a dali tam doc. Unzeitiga který k tomuto hodnocení má hodně daleko

• gynekologie a porodnictví