MUDr.

Ondřej Fiala verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Pana Doktora Fialu považuji za skvělého doktora, který neponechá nic náhodě. Mohu vřele doporučit. Dlouho jsem se u lékaře nesetkala s tak velkou ochotou a lidským přístupem(stejně tak na recepci).

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Václav Tomášek
    Václav Tomášek
    Soukalova 3355, Praha
    Pan doktor je naprosto vynikající odborník, se skvělým přístupem k pacientům. Při první návštěvě mi podal ruku… Více

Marcela Tymichová
    Marcela Tymichová
    Soukalova 3355, Praha
    Paní doktorka i sestřička jsou obě skvělé, paní doktorka je moc hodná a s dětmi to umí, bez stresu a strachu je… Více

Jitka Klinderová
    Jitka Klinderová
    Soukalova 3355, Praha
    Příjemná, pacienta vyslechne, patřičně vyšetří, navrhne odpovídají léčbu, doporučí i jiná vyšetření. Více

Naděžda Pagáčová
    Naděžda Pagáčová
    U Národní galerie 476, Praha 5 - Zbraslav, Praha

Zkušenosti a dovednosti

Vedoucí neurolog v Institutu neuropsychiatrické péče (INEP).

• neurologie
    • dětská neurologie
    • dětské psychiatrie

Nemoci

Služby

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

Křižíkova 264/22, 186 00 Praha, hl. město Praha

Komplexní neurologické vyšetření 1 200 Kč

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Ondřej Fiala
    Ondřej Fiala
    Praha
    Hezký den, nejlepší bude, objednáte-li se na osobní vyšetření do INEPu. Kontakt pro objednání na www(tečka)inep(tečka)cz, s pozdravem, Ondřej Fiala

Hodnocení pacientů

• Z

pan doktor Onřej Fiala je vynikajicí neurolog,jsem s ním velice spokojen,,mohu jen doporučit,pacienta pozorně vyslechne a pomůže mu,,