Havanská 6145/4a, Ostrava-Jih , Ostrava

Běžný termín

Gynekologické konzultace +2 Více

Očkování proti rakovině děložního čípku

Terapie pro těhotné ženy

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Pro termíny na objednání kontaktujte naši recepci: nebo internetové stránky V příjemném a klimatizovaném prostředí poskytujeme komplexní slu...

• ženské nemoci

Antikoncepce

Běžný termín

Gynekologické konzultace

Očkování proti rakovině děložního čípku

Terapie pro těhotné ženy

Umístění: jiné místo Pohotovost

Nikdy bych tomu nevěřila že se takovýhle člověk pohybuje ve zdravotnickém personálu. Zvláště v porodnictví! Navštívila jsem Porubskou nemocnice v pohotovostní službě, sestra byla velice milá a ochotná, ale chování lékařky ..... přišla nepozdravila i po mém opětovném pozdravu. Můj problém ji nezajímal nic mě nenechala říct nic ji nezajímalo. Byla neuvěřitelně arogantní ! Jako nastávající mamince mi zůstali oči pro pláč. Tuhle lékařku opravdu ale opravdu nedoporučuji !!!

Umístění: jiné místo Bolest v podbríšku a několika denní krvácení

Na paní doktorku jsem narazila na porubské pohotovosti, kde mne přijímala v 10 hodin večer. Na pohotovost jsem přijela z důvodu bolesti v podbříšku a už více jak 10 denním krvácením. S tím, že jsem jí sdělila, že jsem v začátku těhotenství, které mi můj gynekolog zjistil z krve.Paní doktorka už od příchodu byla nepříjemná. Potom co zjistila, ze těhotenství není potvrzeno ultrazvukem hodila předmětem, co zrovna měla v ruce, na stůl a řekla, ze se v tom případě nemá semnou o čem bavit. V ordinaci mi udělala vaginální ultrazvuk přčemž mi řekla; “krvacíte no, tak se běžte zase obléci”. Když jsem přidala znovu do ordinace tak mi řekla, jako ženě která byla těhotná poprvé. Ze teda potratim, ze budu krvacet a že to stejně nebylo žádné dítě ať jdu domu. Bohužel mě tahle zprává neuspokojila protože mé problémy stále přetrvávaly a tak jsem hned dalšího dne jela na pohotovost do Ostravy-Vítkivic, kde mě okamžitě hospitalizovali s podezřením na mimodelozni těhotenství, které se nakonec potvrdilo. Nyní jsem po operaci a v péči, díky bohu, solidnějších a citlivější lékařů. Věřím, že na paní doktorku už v životě nanarazím. Tato zkušenost byla opravdu nepříjemná.

Umístění: Silesia Medical s.r.o. Zmena antikoncepce ve 40letech

Důvodem navstevy byla bolest vajecniků po zmene antikoncepce. Pani doktorka mne nevysetrila proto, ze jsem tam byla pred 2mesici a pojistovna by ji to neproplatila. Ve dverich se se mnou rozloucila a bylo "vymalovano". Vysledek je rakovina vajecniků po 4mesicich 3-4.stadium.
Dale hrubost jednani sestry, ze vychazky u nemocenske v pripade karcinomu nejsou nepretrzite a zakon ji nezajimal, stejne jednani pri kazdem listku na penize. Vse jsem si vyjednala, ale po ukonceni lecby jsem lekare i celou firmu Silesia medical opustila.

Umístění: Silesia Medical s.r.o. gynekologické vyšetření

Na paní doktorku jsem slyšela samou chválu. Bohužel při mé prohlídce paní doktorka nebyla vůbec milá a příjemná jak jsem slyšela. Po sdělení mého problému se na mě paní doktorka dívala jak na simulanta a následně se tak ke mě i při vyšetření chovala, do doby než se jí obrazovka zalila krví a paní doktorka uznala že je opravdu problém. Možná to všechno bylo důsledkem toho že jsem byla objednána na pozdní odpolední hodiny a byla jsem posledním pacientem. Za mě bohužel nepříjemná zkušenost kterou bych nechtěla už nikdy zažít.

K paní doktorce chodím asi 3 roky, od svých 16 let. Měla jsem strach z první návštěvy gynekologie, ale paní doktorka je velmi milá, opatrná, profesionální. Vždy předem varuje, třeba, že to zastudí atd. A taková je pokaždé, nejen na první návštěvě. Jsem absolutně spokojená a paní doktorce dávám velký palec nahoru. Sestřička je také úžasná a lidská.

K paní doktroce chodím 4 roky a maximální spokojenost, milá, ochotná, vstřícná, vždy vše vysvětlí..

K paní Dr. Szabové jsem začala docházet poté, co jsem nebyla spokojená se svým bývalým gynekologem. Paní doktorka je dle mého profesionálka na správném místě, vždy pozitivně naladěná a poradí s jakoukoli otázkou či problémem. Pomohla mi s léčbou gynekologického problému, nyní jsem v 8. měsíci těhotenství a její přístup je opravdu perfektní a na veškeré dotazy mi odpoví bez pocitu, že bych ji obtěžovala. Nemůžu si ji vynachválit :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem mile překvapená . Příjemné prostředí , příjemná sestřička , a velice příjemná doktorka.
Dle mého tak má vypadat návštěva u lékaře.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

pi.Mudr.Szabova ma nejen profesionalni,ale i lidsky pristup velmi dobry.Byla jsem prijemne spokojena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po první návštěvě jsem spokojená, usměvavá sestřička, vstřícná paní doktorka.

• ženské nemoci

• gynekologie a porodnictví