Olga Nehybová, praktický lékař Brno

Praktický lékař Více

Purkyňova 93, Brno
Praktická lékařka

Umístění: Praktická lékařka Jiný

She is awesome! Super nice and really empathetic, good English, even some Spanish!
She gave a great service.

Umístění: Praktická lékařka Jiný

The doctor is wonderful in her humane treatment, she helps me a lot with treatment without antibiotics. Extremely nice.

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Moc milá paní doktorka i sestřička. Pomůžou, jsou příjemné. Paní doktorka se snaží vás problém vyřešit, nikoliv napsat antibiotika a poslat domu. Určitě doporučuji.

Pani doktorka ma lidsky pristup k pacientum, byla jsem u ni akutne dvakrat, ac k ni nepatrim, ochotne me osetrila, za posledni dobu je to prvni doktorka, s kterou jsem spokojena

Y

100% involved in the problem of the patient. she listens carefully and can speak with you in English or with a impressive French :)

Jedinou nevýhodou je dlouhé čekání v ordinaci, kéž by to šlo lépe zorganizovat. Paní doktorka je ale milá, vstřícná, zodpovědná a každému pacientovi se věnuje. Žádné vyšetření nezanedbá, poradí a vyslechne i po telefonu. Mohu doporučit.

Mimořádně lidský přístup. Myslím, že jsem po velmi dlouhé době našel lékařku, která neléčí jen příznaky. Její přístup je vysoko nad úrovní "továren na pacienty". Děkuji.

Za paní doktorkou chodíme přes 20 let. Je to zlatá lékařka, která chce pacientovi pomoct, velmi lidská, příjemná, poctivá, má přehled. V čekárně si občas sice počkáte déle, ale v tom nevidím vůbec žádný problém. Myslím si, že takového skvělého obvodního lékaře bychom jinde jen tak nenašli.

Do ordinace si vždy vzít na čtení knihu, protože čekací doba je hodinka i hodinka a půl, ovšem dle tomu odpovídá i čas strávený s pacientem. Paní doktorka mi zjistila jak problémy se štítnou žlázou tak i další závažnější problémy vždy diagnostikovala rychle a přesně. Nejsem odborník, ale myslím si, že paní doktorka patří k těm lékařům co se o pacienta zajímají, starají a přemýšlí u práce ! Mohu ji jen doporučit !

Pani doktorku mozem urcite odporucit, inak plati to co pisali ostatni hodnotiaci (ohladom cakacich casov atd).