Gynekologie
Antala Staška 80/1670, Praha

Umístění: Gynekologie Jiný

Arogantné a neosobné jednanie. Neochota k objednaniu sa na termín i keď ste stály pacient. Trvanie na oslovovaniu titulom. Obecná neochota ku konštruktívnemu riešeniu problému. Silne neodporúčam.

Umístění: Gynekologie Jiný

K paní doktorce jsem chodila 8 let až do doby kdy jsem otěhotněla. Jelikož jsem neměla žádné problémy tak mi její vyšetření přišlo vždy dostačující ale v době otěhotnění už ne, najednou mi přišlo že bych o tom všem měla vědět víc, a paní doktorka mi neřekla vůbec nic, ani mi neřekla co bych třeba neměla jíst a pít. Vůbec žádné doporučení, žádná intervence. Když jsem si pak někdy v 2hém trimestru našla jiného gynekologa tak jsem zjistila že mě ani neposlala na žádné vyšetření na které by měli těhotné ženy chodit a ještě jsem vypadala jako někdo kdo se nezajímá a to jen kvůli ní! Měla jsem jen štěstí že mám kamarádku která pracuje v porodnici a všechny vyšetření mi zařídila bez čekání. (Jelikož mají všude bez obědnání plno a vyšetření by se dělaly v době kdy už nebyli potřeba). Pokud jste těhotné doporučuji změnit lékaře.

vetsinou recenze nepisi,ale tady mi to neda.
pani doktorka je velmi zkusena,rychla,presna a vecna.cekarna a ordinace utulna a cista.pacienty si objednava sama. coz mi naprorosto vyhovuje.vzdy dodrzuje objednany cas.presne popise vysetreni i vysledek.vysetreni je bezbolestny a take dba na prevenci.kdyz ma podezreni na neco vaznejsiho hned vas posle ke specialistum. toto vse mi naprosto vyhovuje.
vsechny komentare na neprijemne ci arogantni chovani nechapu..k lekari si nechodim popovidat ale na vysetreni..kdyz si budu chtit popovidat pujdu s kamaradkou na kavu????

Umístění: Gynekologie

K paní doktorce chodím již 11 let a chodí k ní i moje mamka i babička. Pomohla nám všem při řešení našich problémů. Mamka měla obě těhotenství problémové a paní doktorka si se vším poradila. Také paní doktorka klade důraz na preventivní vyšetření. Proto se zde opravdu divím některým negativním komentářům. Je pravdou, že je paní doktorka trochu ráznější a s ničím se tak nemaže, ale při kontrole je se mnou ochotna diskutovat jakýkoliv dotaz, i když to není poprvé.

Umístění: Gynekologie Kontrola po půl roce

Jenom bych opakovala, co už tu bylo řečeno - arogantní, neosobní jednání, při kterém se těžko člověk uvolňuje, aby to vyšetření co nejméně bolelo. Zkoušela jsem s paní doktorkou jednat na všemožné zpusoby - příjemně, věčně, odměřeně...nepomohlo nic, pokaždý se ke mně chovala stejně arogantně a ponižovala mě, když jsem se snažila zjistit o mém stavu více než jen, že mám na čípku nějaké změny. Diagnóza mi byla zopakována jako malému dítěti. Nedoporučuji!

Umístění: Gynekologie těhotenství

Bohužel se přidávám ke špatnému hodnocení. Paní doktorka mě vzala, když jsem zjistila, že jsem těhotná. A to bylo asi tak jediné, v čem mi pomohla. Nejdřív jsem byla nadšená z její věcnosti, ale s přibývajícími návštěvami mi začalo docházet, že se bojím zeptat na nejzákladnější informace o svém dítěti. Odpověď mi totiž vždy byla podána nevrle a tak, že vůbec nic neobjasnila. Na výsledky jedněch odběrů jsem se ve stresu zeptala až úplně při odchodu a ejhle, doktorka najednou zjišťuje, že mi chybí to a ono a předepisuje léky. 350 korun za určení pohlaví dítěte mi přijde jako sci fi, účtenka samozřejmě žádná. Nikdy žádná rada, ani nic podobného. Myslím, že v tomhle období je víc než kdy jindy důležité cítit k lékaři důvěru, protože přece jenom nejednáte jen za sebe ale i za někoho druhého. Pokud jste těhotné, doporučuju rozhodně k paní doktorce nejít! Já rychle hledám někoho jiného.

Musím přidat jednu velice negativní zkušenost. Dokud jsem k paní doktorce chodila jen 1x ročně na preventivní prohlídky, tak bylo celkem vše v pořádku. Většinou jsem neměla žádné problémy ani dotazy, to asi paní doktorce vyhovuje. Ale včera při druhé kontrole v těhotenství mě totálně šokovala. Byla jsem v 9+0 a paní doktorka po shlédnutí utz prohlásila, že nevidí srdeční akci a plod se přestal vyvíjet v 7+4. Jo stává se...ale odeslala mě do Podolí na domluvení revize. V Podolí jsem strávila 5h čekáním na 2 utz, z toho již na prvním utz byl plod naprosto v pořádku, srdeční akce pravidelná a velikost odpovídala mému týdnu!!!! neskutečný co jsme si prožili...paní doktorce jsem dnes volala a sestra jen řekla ať ji pak nahlásim kam mají poslat kartu, žádná omluva, žádný zpětný telefon od doktorky!!!! neskutečný, že tohle může ordinovat.... měla by se stydět !!!!!

Musim se pridat k negativnim zkusenostem. Tato pani by mela co nejdrive odejit do duchodu, za prve ji zrejme jeji prace nebavi a lidi ji otravuji a za druhe je velmi arogantni!!!! Na kazdou otazku odpovi arogantne a povrchne!! Jeji jednani je skutecne otresne a jsem opravdu stastna ze jsem odesla od teto neprofesionalni "doktorky".

Jsem strašně ráda za tyto stránky, i když chápu, že každý může mít svůj názor. Dříve jsem chodila k pí.doktorce pouze na preventivní prohlídky a po každé návštěvě pí.doktorky jsme ji ve své hlavě omlouvala, že asi neměla svůj den a náladu. Od začátku těhotenství jsou mé návštěvy samozřejmě častější a neustále omlouvat pí.doktorku v mé hlavě už nejde. Bohužel musím souhlasit s názory, že je velmi arogantní a nevstřícná. Myslím si, že k některým lidem třeba dokáže být vstřícná, já bohužel takovou zkušenost za tři roky nikdy neměla.

Když čtu ty negativní komentáře, tak mám pocit, že musíte psát o někom úplně jiném, než je moje paní doktorka Manová. Chodím k ní již 9 let. Z mé rodiny jsem již 3. generace, co ji navštěvuje a všechny jsme velmi spokojeny. Když začnu od prostředí, kde paní doktorka ordinuje - je velmi příjemné, čisté, uklidňující a dle mého názoru dobře vybavené. Objednací lhůty super,sestřička ochotná,vždy jsme se domluvily na ideálním vyhovujícím velmi blízkém termínu. V čekárně jsem nikdy neseděla déle,než 5 minut. Paní doktorka na mě působí velmi mile, profesionálně, vždy mě informuje o tom,co jde právě dělat a co vidí. Na jakoukoli mou otázku mi vždycky ochotně odpoví. Od dob,co se umím jakž takž uvolnit i na jejím stole mě vyšetření nebolí. Po vyšetření se vždy posadíme u jejího stolu a společně shrneme můj zdravotní stav. Vzhledem k mému čípku musím chodit na kontroly min. 1x za půl roku, díky paní doktorce s tím nemám žádný problém. Před pár měsíci jsem vysadila po 8 letech antikoncepci,protože chceme miminko. Trpěla jsem strašnými stavy strachu, že nebudu moct otěhotnět. Paní doktorka mě ochotně vyšetřila a psychicky mě velmi uklidnila. Nemůžu si ji vynachválit,přijde mi prostě skvělá,neměnila bych
Děkuji Markéta K.
Praha 10