Adresa

Ordinace, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
14 názorů

nejlepší přístup, se kterým jsem se kdy setkala. nemůžu uvěřit, že skončily. nevi někdo, zda se jen nepřestěhovaly?


Úžasná paní doktorka i sestřička, vždy jsem se na ně s důvěrou obrátila. Před pár dny mě zaskočila zpráva, že jejich ordinace k 30.6.11 končí. Vůbec se nám nechce přecházet k někomu jinému...


Byl jsem jejím pacientem a mohu jen a jen doporučit... Vždy jsem se k paní doktorce za mlada těšil... Dokonce jsem omylem v 18 skoro 19 letech došel pro potvrzení kvůli řidičskému průkazu, dostal jsem "pohlavek" co tam dělám, ale stejně jsem potvrzení dostal :-) Opravdu doporučuji...


Je nejlepší doktorka jakou znám i sestřička je skvělá.Chodíme tam sedmnáct let a těžko se budem loučit.Vše si pamatují, ikdyž tam už teď chodíme tak dvakrát za rok.


vždy vstřícná a nápomocná. děti ji i sestřičku milují!


Nejlepší pediatr!!!Škoda,že nemůže zaregistrovat i dospěláky...Dana B.


Paní doktorku i sestřičku moc doporučuji. Mají moc hezký přístup k synovi a nám rodičům vždy vše ochotně vysvětlí a poradí.


Během 2 let co jsme u této paní doktorky byla s dcerou, jsem s ní byla naprosto spokojená. Vždy ochotně poradila, nedělala z ničeho tragédii, ona i sestřička měly k dětem pěkný přístup. Dcera dokonce po jednom očkování chtěla jít do ordinace znovu jak se jí tam líbilo :-), kdybychom se nestěhovali tak rozhodně od této paní doktorky neodcházím.


kralevic


B

K paní doktorce jsem chodila od svého útlého dětství. Nikdy jsem se k ní jako dítě nebála, je milá, hodná a snaží se, aby to dětem co nejvíce ulehčila. Nevím jaká sestřička je tam teď, ale ta co jsem zažila já byla také skvělá. S paní doktorkou jsem byla tak moc spokojená, že ještě asi ve 20 letech jsem u ní měla kartu :-). Bohužel jsem musela odejít, i když jsem to úspěšně dlouho oddalovala :-))) (mezi dorost jsem už jaksi nezapadla :-)) ale kdybych mohla, tak u ní zůstanu.

Zdravím paní doktorku a přeji hodně štěstí !


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti