Stamicova 21/1968,, Praha
Poliklinika DAM s.r.o. (mapa)

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o.

Přišli jsme nejdřív za obvoďačkou a ta nás poslala za pí. Chromou. Přišli jsme tak v 15:20 a začala nám říkat, z už končí i když má otevírací dobu do 16:00. Říkala, že nás nemá kam posadit jedině na koště, protože už má vytřenou podlahu a nemá sestru.

MUDr. Olga Chromá

Vážený pane,
nejsem prodavačka v kantýně, abyste kontroloval moji ordinační dobu a doporučuji Vám, abyste moji ordinaci z Vaší přízně vynechal. Přeji Vám hodně zdraví . O.Chromá

Výborná odbornice, celý život s ní mám nejlepší zkušenosti.

Paní doktorka se nám plně věnovala, poradila, pomohla, to vše s velmi milým přístupem ke mně i mému dítěti. Dokonce, když viděla čekající pacienty, začala ordinovat dříve, bez ohledu na vypsanou ordinační dobu. I když paní doktorka odhalila nedostatky v čištění oušek malého syna, pouze poradila, jak si máme počínat, bez /u jiných lékařů tak častých/ arogantních poznámek nebo ponižujícího poučování. Z ordinace jsem odcházela s velmi příjemným dojmem.

Mé problémy špatně diagnostikovala. Navíc si tato paní doktorka naprosto neváží času pacientů. Nechává pravidelně čekat plnou čekárnu, zatímco je na chodbě slyšet její veselé klábosení se známými u kafíčka. Pokud si na návštěvu ORL nechcete brát dovolenou, pak zvolte jinou lékařku.

S paní doktorkou jsem velice spokojená.Příjemné, vstřícní jednání, děti nemají vůbec strach, i když mají bolesti.

Paní doktorka je výtečná odbornice. Chodíme k ni 9 let celá rodina i děti a máme jen tu nejlepší zkušenost. Paní doktorka i sestřička mají skvělý přístup, s dětmi to umí, takže se děti nebojí a dobře spolupracují. Děkujeme za výbornou péči a vřele doporučujeme.
Kalajdžievová

je úžasná

Paní dr. Chromá je vynikající odbornice, s úžasným a lidským přístupen, vždy milá, příjemná, veselá.
Paní doktorko, díky za vše, hlavně za to, že k Vám můžeme chodit (díky dr. Vodřichové, která nás před léty k Vám poslala - již bychom nikam jinam nešli).
Vašíčkovi.

Jen bych rád ocenil přístup a zkušenosti paní doktorky.

Souhlasím s předcházejícím hodnocením. Paní doktorka je vždy milá a příjemná,vynikající odbornice a hlavně s lidským přístupem. Paní doktorko, za vše díky a díky za to, že jste taková jaká jste.