Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Jiný

Paní doktorka je velice milá a ochotná a odbornice ve svém oboru. Mohu jen doporučit.
Marunová Jana

H
Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Jiný

Výborná paní doktorka, má milý přístup, k dětem obzvlášte, vyšetření nejsou bolestivá, vždy vše vysvětlí, navíc má prima sestřičku, po vyšetření nabídne dětem i sladkou odměnu :-). Chodíme k ní už přes 15 let a pořád jsme spokojení!

A
Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Jiný

Paní doktorka nás bez objednání vzala po telefonické domluvě ihned s kontrolou malého syna po zánětu středního ucha, již několikrát. Vždy se k synovi chová velmi hezky jako ona, tak její sestra a je to první ORL, kam se syn nebojí. Doporučuji!


D
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika DAM s.r.o.

Přišli jsme nejdřív za obvoďačkou a ta nás poslala za pí. Chromou. Přišli jsme tak v 15:20 a začala nám říkat, z už končí i když má otevírací dobu do 16:00. Říkala, že nás nemá kam posadit jedině na koště, protože už má vytřenou podlahu a nemá sestru.

MUDr. Olga Chromá

Vážený pane,
nejsem prodavačka v kantýně, abyste kontroloval moji ordinační dobu a doporučuji Vám, abyste moji ordinaci z Vaší přízně vynechal. Přeji Vám hodně zdraví . O.Chromá


L
Ověřený profil

Výborná odbornice, celý život s ní mám nejlepší zkušenosti.


K
Ověřený profil

Paní doktorka se nám plně věnovala, poradila, pomohla, to vše s velmi milým přístupem ke mně i mému dítěti. Dokonce, když viděla čekající pacienty, začala ordinovat dříve, bez ohledu na vypsanou ordinační dobu. I když paní doktorka odhalila nedostatky v čištění oušek malého syna, pouze poradila, jak si máme počínat, bez /u jiných lékařů tak častých/ arogantních poznámek nebo ponižujícího poučování. Z ordinace jsem odcházela s velmi příjemným dojmem.


Mé problémy špatně diagnostikovala. Navíc si tato paní doktorka naprosto neváží času pacientů. Nechává pravidelně čekat plnou čekárnu, zatímco je na chodbě slyšet její veselé klábosení se známými u kafíčka. Pokud si na návštěvu ORL nechcete brát dovolenou, pak zvolte jinou lékařku.


S paní doktorkou jsem velice spokojená.Příjemné, vstřícní jednání, děti nemají vůbec strach, i když mají bolesti.


Paní doktorka je výtečná odbornice. Chodíme k ni 9 let celá rodina i děti a máme jen tu nejlepší zkušenost. Paní doktorka i sestřička mají skvělý přístup, s dětmi to umí, takže se děti nebojí a dobře spolupracují. Děkujeme za výbornou péči a vřele doporučujeme.
Kalajdžievová


je úžasná


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Související vyhledávání