MUDr. Oldřich Vyšata

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Centrum neurologické péče
Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Hrůza. Tři hodiny čekání, přednastavená zpráva, soukromé telefony, sestra co se při objednání telefonem ani nepředstaví, neosobní přístup, konstatování že se s tím nedá nic dělat...Pane doktore, dá, ale ne u Vás.

Velice neprofesionální přístup. Nebyl schopen rozeznat onemocnění ani z CT mozku. Pomoc jsme našli až v Praze. Toho lékaře bych nikomu nedoporučovala. Absolutní neprofesionál.

vynikající neurolog světové úrovně

Tento pan doktor je jistě velmi erudovaný ve svém oboru,znám ho dlouho.
Jen se časem z jeho jednání s pacienty jaksi vytratila vřelost,příjemnost.Může působit namyšleně.
Je pravda,že ve zprávě,kterou od něj dostávám na odchodnou,jsou zdravotní potíže a léky,které už dávno nemám.
A taky je pravda,že sice vyslechne,ale nevyšetří.Připadám si pak jako hypochondr.Šlo by to zlepšit,pane doktore?
Jinak jste jednička.

Během vyšetření u pana doktora 3x telefonní rozhovor, jednou přišla sesta a jednou paní z kanceláře bez zaklepání, bez omluvy. Přišel jsem s novou bolestí a ve zprávě mám napsáno od poslední kontroly zlepšení. Připadá mi, že pan doktor vůbec neposlouchá co mu pacient říká. Nezeptá se, nepromluví. Člověk se bojí něco říct.

Je to lékař velmi pečlivý a ve svém oboru neurologie mimořádně vzdělaný. Nelze
pominout ani jeho praxi a vědeckou činnost.Po absolvování vyšetření u mnoha neurologů zvučných jmen jsme stále neznali příčinu ochrnutí nohou mé manželky.MUDr. Vyšata po vyloučení možnosti autoimunního onemocnění a po mnoha
pečlivých vyšetřeních jednoznačně stanovil diagnozu jako postradiační plexopatii.
V hradecké FN byly k tomuto závěru velmi skeptičtí a nedůvěřiví, ale časem museli uznat, že pan doktor Vyšata správně zvolil tu jedinou možnou příčinu.
Proto si zaslouží zařazení do kategorie nejlepřích specialistů neurologie.

Děkuji za zpětnou vazbu. Negativní ohlasy vnímám jako oprávněné a budu s nimi pracovat. O. Vyšata

Špičková péče, ochota, vstřícnost porozumění a v neposlední řadě vysoká úroveň odborné péče. Doporučuji.

Před časem jsem u tohoto lékaře byl na prohlídce - odeslán z diabetické poradny. Během psaní zprávy vyřizoval soukromý telefonát, s telefonem u ucha se se mnou rozloučil, podal ruku... Ale až když jsem si přečetl jeho zprávu, nestačil jsem se divit. Stálo tam, že jsem schopen chůze se patách a po špičkám... Ale nic takového mi ani nezkoušel, ani se mě na to neptal. A to nebyl jediný "zádrhel" v jeho zprávě. Připadalo mi to jako přednastavená zpráva pro všechny. Takovému lékaři se raději vyhněte.

Také vřele doporučuji, nebýt pana doktora, byla bych dnes už nejspíš na invalidním vozíku.