Doc. MUDr. Oldřich Vinař

Samostatná ordinace psychiatrie
K Ovčínu 10/1519, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

pan docent je výborný, účastný a empatický. Stejně jako jeho manželka. Jsou oba nejlepší. Ostatní psychiatři Vás ani nevyslechnou a sestra Vám napíše ve dveřích recept podle karty.

Velmi si vážím cenný rad pana docenta a nelituji dlouhé cesty na kontrolní vyšetření.

Fantastický člověk, který mne vytáhl z neskutečné temnoty. Děkuji Vám pane Vinaři. P.V.

Velice doporučuji, už při pohledu na jeho laskavou tvář se člověk skoro sám vyléčí. Nedokážu pochopit, jak může být někdo nespokojen.
Změnil mi život, jeho kvalitu o 100% k lepšímu.
T.E

Nechapu ze jej nekdo muze takhle strhat. Je nejlepsi, profesional ve svem oboru. No koneckoncu pacienty si clovek nevybira a kdyz ma nekdo utkvelou predstavu ze je pokusny kralik tak je jasne ze musi koncit u psychiatra...

Kapacita v oboru. Velmi dukladny lekar. Neumim si predstavit lepsiho.

Nejlepší psychiatr, který se kdy zrodil, GENIÁLNÍ. Doporučuji, ale nevím, zda má ječtě čas na nové pacienty, přednáší na několika univerzitách a je na roztrhání.

Špička v oboru.