Apolinářská 18, Praha

Mudr. Jančárková neoplývá empatií ani schopností vysvětlit pacientce její stav; vše by ráda řešila hormonální antikoncepcí nebo těhotenstvím. Když jsem namítla, že ani jedna varianta není v tuto chvíli vhodná, začala pasivně agresivně reagovat na můj věk ("už máte věk na to mít děti") nebo na neochotu brát HA ("k těm tabletkám musíte mít vztah a chuť je brát, což nevím proč nemáte"). Na dotazy ohledně mého stavu měla opakovaně uštěpačné poznámky a zjevnou neochotu se o tématu bavit. Pravidelné silné bolesti při menstruaci odmávla větou "to má každá druhá, je to normální, nedá se s tím nic dělat, snad jen brát HA". V tandemu s lékařkou je i sestra, která evidentně také razí pravidlo "co řekl lékař platí a pacient se nemá co nedoptávat".

Do ordinace se takřka nedá dovolat (okomentováno slovy "nemůžeme se rozkrájet"). Při objednání na konkrétní čas je typické čekání i více než 30min. Jedinou výhodou je snad umístění ordinace přímo v centru (Karlovo nám.). Silně nedoporučuji.

Paní doktorka je odborníkem na svém místě, zkušená, empatická a ochotná pomoci. Vše vysvětlí, citlivě a důkladně mne vyšetřila a následně navrhla další postup léčby a řešení. Mohu jen doporučit.

Bohužel i já se musím připojit k negativním komentářům a zkušenostem. Byla jsem k paní doktorce "poslána" svoji gynekoložkou na odborné vyšetření. Bez jakéhokoliv vysvětlení mi provedla odběr, velmi bolestivý, nikdo na bolest předem neupozornil a když jsem jí řekla, že mě to velmi bolí, nepřestala a pokračovala dál, i přes mé slzy a křik. S konstatováním, že nejsem na dovolené a co jsem čekala. Vybavení (bez kabinky na obléknutí) mi řekla ať slezu z křesla, podala mi maxi vložku - nezabalenou, ať si ji nandám, že budu nejspíš pár hodin krvácat. Když jsem se zeptala, zda nemají něco menšího, odpověď byla, že nejsem v supermarketu. Když jsem se pak na něco zeptala, odpověď byla, že si to mám přečíst na internetu. Nikdo mě v životě tak neponížil. A asi na to již nikdy nezapomenu. Nechápu, jak může mít takový přístup lékař a ke všemu žena. Odcházela jsem s pláčem a již nikdy se tam nevratím.

Velmi vlídné jednání, paní doktorka má zodpovědný přístup a nebojí se udělat více vyšetření, aby nic nezanedbala.

Dnes jsme u paní doktorky byli a úplně perfektní, vyšetření nebolelo, paní doktorka byla příjemná s profesionálním přístupem, ochotná, za mě spokojenost

Umístění: Ordinace Jiný

byla jsem u ni ako u specialistky, mam jinou gynekolozku. musim rict ze je moc prijemna, lidska, vse vysvetlila. ted tam jeste dochazim, mam v ni duveru a verim vse dobre dopadne. doporucuji.

U
Umístění: Ordinace

Nejbolestivější vyšetření, které jsem kdy zažila. Sestra ani doktorka sama neupozornila na žádnou možnou bolest a přestože jsem řekla, že to bolí, byla jsem ignorována. Ještě hodinu poté jsem krvácela. Odcházet s pláčem není normální.

Nejlepší doktorka. Profesional a naprosto výborná . Chodíme spolu s dcerou a vždy jsme spokojený s přístupem paní doktorky, s její práci . Občas také čekáme ale je to bežně , musím dat rezervu času aby nebýt ve spěchu .doporucuji ale možná paní doktorka to nepotřebuje tolik pacientek

Vyborna lekarka a i kdyz u ni v cekarne muzete cekat dele, tak jednou za pul roku kdy k ni jdu na kontrolu to preziju, protoze je ve svem oboru proste nejlepsi! Byla jsem u vice doktoru, ale jen ona me opravdu vysetri a vse zkontroluje, takze i kdyz si u ni nekdy pockate, tak se to vyplati. Nikdy na me nebyla arogantni chova se ke me velice mile a vstricne, samozrejme kdyz k ni prijdete z cekarny nevrli a neprijemni, tak se nemuzete divit, ze vam nebude lezt do zadnich partii to je logicke.

Naprosto neprofesionální přístup. V čekárně se většinou čeká hodinu a půl až dvě protože si paní doktorka zve do ordinace přednostně protekční pacientky. Jelikož je to závodní gynekoložka, tak jich má opravdu hodně. Při mé poslední návštěvě na kontrolu po šestinedělí mě nechala čekat v čekárně s dvouměsíčním miminkem dvě a půl hodiny. Nutno podotknout, že pozvala do ordinace pět pacientek přede mnou, které přišly až po mě (s některými si i tykala). Když jsem se ohradila, tak mi bylo sděleno, že to jsou akutní pacientky. Odešla jsem bez kontroly a našla si jiného gynekologa. Nikdy mě žádný lékař nevytočil jako ona. Naštěstí lékařů s takovým přístupem už moc není.