Fakultní nemocnice v Motole, LDN
V Úvalu 1/84, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN nemoc mojí maminky

Moje maminka byla převezena na LDN Motol a hned od samého začátku se maminka paní doktorky bála, jako by na oddělení panoval strach. Když jsem chtěl s paní doktorkou mluvit, tak jsem ji nikdy nemohl na svém pracovišti sehnat a personál mi nebyl schopný říct, kde se paní doktorka nachází. Vždy odpověděli jen, že je někde mimo areál, ale nikdo neví kde. Toto se opakovalo několikrát a když jsem ji konečně dohnal a chtěl jsem ji požádat, aby snížila dávky morfia, že maminka díky opiátům nemůže ani mluvit a před tím ani v té době bolesti neměla, tak paní doktorka reagovala podrážděně, že nikdo ji nebude říkat, co má a co nemá dělat. Na mojí otázku, proč začala mamince podávat opiáty, když neměla bolesti, nebo zda si maminka stěžovala na nějakou bolest, tak odpověděla, že si pacientka nestěžovala na bolesti, ale že je jistě skrývá.
Jednání paní doktorky z mého pohledu je naprosto neprofesionální, arogantní a rozhodně paní doktorku nedoporučuji.
Maminka nakonec zemřela a tímto se ukončila naše zkušenost s touto doktorkou. Po našich zkušenostech bych se k této doktorce nechtěl dostat.

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Hospitalizace člena rodiny

Paní doktorka nepoznala u táty mrtvici i přes naše upozornění, že se jeho motorika a zdravotní stav ze dne na den rapidně zhoršil. Je nelidská, arogantní a dle naší zkušenosti neposkytuje adekvátní zdravotní péči.

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Nejbližší osoba z rodiny

Nedoporučuji, velice nekvalitní přístup jednání, ignorující požadavky rodiny a nejbližších, velice špatná zkušenost