Monika Kolská, pediatr Praha

Monika Kolská

Pediatr

19 názorů

Uložit


Adresa

Jílovská 1148, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

H
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Vynikající odbornice, trpělivá, s opravdovým zájmem o malé pacienty, klade důraz na kojení, vypomůže s naučením techniky, podporuje nošení dětí, velmi empatická, otevřená k jakékoli diskuzi. Zbytečně necpe léky, při sebemenší nepohodě dítěte neočkuje, odkládá dokonce o týden, i když se dítě více leklo. Poradí i po telefonu. Sestřička Monika je zlatý člověk, vstřícná, dohromady se doplňují. Nikdy jsem nezažila aroganci či manipulativnost, vždy je ochotná diskutovat a respektuje názory, neváhá odeslat k odborníkům jiných specializací. Jsem jí vděčná za lidský a podporující přístup jako vyjukaná prvorodička, každá návštěva pro mě byla balzám na duši.


Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Naše děti jsou pacienty paní doktory od narození a mohu ji jen doporučit. U prvního syna jsme ji kontaktovali šťastnou náhodou po příchodu z porodnice a neváháme za ní jezdit přes půl Prahy i po přestěhování.


C
Ověřeny pacient

Navštívila jsem jí na doporučení své pediatričky, protože jsem bydlela mimo Prahu a doktoři si se mnou nevěděli rady, a to dojíždění do Prahy za pí. doktorkou Kolskou teda stálo za to! Hned při první prohlídce byla zjištěna příčina mého několikaletého problému, přičemž ten nedokázali "odborníci" v jiném městě odhalit ani po týdnu hospitalizace v nemocnici s doporučením k psycholožce, které bylo samozřejmě zcestné a mimo, byl to jen výsledek jejich absolutní neznalosti v oboru. Paní doktorka Kolská začala okamžitě problém řešit a já se z toho konečně po několika letech trápení vyhrabala! Asi ani není možné vyjádřit dostatečné poděkování a uznání, protože si nedokážu představit, že by se mi tenkrát moje dětská doktorka o paní doktorce Kolské nezmínila a já měla problém ještě teď v dospělosti! Odbornice na svém místě, doporučuji!!!


Ověřeny pacient

Vždy příjemná, milá, ochotná včetně sestřičky. Velké zkušenosti, opravdový praktik, který ví, že mnohdy i "babské" lektvary udělají víc práce, než léky. Vřele doporučuji. Petra Skálová


Ž
Ověřeny pacient

paní doktorku doporučuji je skvělá.


V

Paní doktorka je velice milá, k dětem hodná a je to opravdu profesionál. Vždy dobře poradí, nevadí jí, když člověk přijde o něco později. Sestřička Markéta je také super, dokáže výborně poradit i po telefonu. Paní doktorku doporučuji především z důvodu opravdu velkého zájmu o děti. Není pro ni problém doběhnout i domů.


musim jen souhlasit.je to lidskej doktor a moc ochotna.


Paní doktorku velmi doporučuji. Je velmi ochotná, milá a i jako odborník je vynikající. Když se nám narodilo miminko, ukázala mi i vše okolo kojení, přebalování a veškerou péči o mimi. Oceňuji velmi i to, že jednodušší věci lze konzultovat po telefonu.


presla jsem k pani doktorse a jsem opravdu rada.je moc mila a sikovna.doporucuji


Výborná lékařka, vždy určila správnou diagnozu a necpe dítě zbytečně léky :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti