Monika Kolská, pediatr Praha

Monika Kolská

Pediatr Více

Jílovská 1148, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Názory

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Vynikající odbornice, trpělivá, s opravdovým zájmem o malé pacienty, klade důraz na kojení, vypomůže s naučením techniky, podporuje nošení dětí, velmi empatická, otevřená k jakékoli diskuzi. Zbytečně necpe léky, při sebemenší nepohodě dítěte neočkuje, odkládá dokonce o týden, i když se dítě více leklo. Poradí i po telefonu. Sestřička Monika je zlatý člověk, vstřícná, dohromady se doplňují. Nikdy jsem nezažila aroganci či manipulativnost, vždy je ochotná diskutovat a respektuje názory, neváhá odeslat k odborníkům jiných specializací. Jsem jí vděčná za lidský a podporující přístup jako vyjukaná prvorodička, každá návštěva pro mě byla balzám na duši.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Naše děti jsou pacienty paní doktory od narození a mohu ji jen doporučit. U prvního syna jsme ji kontaktovali šťastnou náhodou po příchodu z porodnice a neváháme za ní jezdit přes půl Prahy i po přestěhování.

Vždy příjemná, milá, ochotná včetně sestřičky. Velké zkušenosti, opravdový praktik, který ví, že mnohdy i "babské" lektvary udělají víc práce, než léky. Vřele doporučuji. Petra Skálová

Ž

paní doktorku doporučuji je skvělá.

Paní doktorka je velice milá, k dětem hodná a je to opravdu profesionál. Vždy dobře poradí, nevadí jí, když člověk přijde o něco později. Sestřička Markéta je také super, dokáže výborně poradit i po telefonu. Paní doktorku doporučuji především z důvodu opravdu velkého zájmu o děti. Není pro ni problém doběhnout i domů.

musim jen souhlasit.je to lidskej doktor a moc ochotna.

Paní doktorku velmi doporučuji. Je velmi ochotná, milá a i jako odborník je vynikající. Když se nám narodilo miminko, ukázala mi i vše okolo kojení, přebalování a veškerou péči o mimi. Oceňuji velmi i to, že jednodušší věci lze konzultovat po telefonu.

presla jsem k pani doktorse a jsem opravdu rada.je moc mila a sikovna.doporucuji

Výborná lékařka, vždy určila správnou diagnozu a necpe dítě zbytečně léky :)

Chtela bych se pridat do seznamu vdecnych pacientu!Synovi jsou tri roky,takze tak dlouho chodime k pani doktorce. Muzeme jenom doporucit a rict velke Dekujeme!
Velice mila, velmi dobry pediatr a clovek! Sestricka je taky strasne mila a vzdy ochotna Vam pomoct!Jsou naprosto Njelepsi!
M.Kmošková