Praktický lékař pro děti a dorost
Jílovská 1148, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorku bohužel doporučit nemůžu, naše paní doktorka ma dovolenou a zastupovala jí paní doktorka Kolská , neumí se chovat k dětem, odmítla udělat vyšetření, které měla ve zprávě z nemocnice , i když jsem na tom trvala řekla , že není potřeba , vzala mi správu zprávu, kterou jsem přinesla a nechtěla mi jí vrátit ze slovy, že ji předá ona naši pani doktorce, k paní doktorce bych už nešla a jsem ráda, že to byl jen zástup

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

S paní doktorkou jsme se rozešli, protože jsme chtěli očkovat hexavakcinu schématem 2+1 a doktorka trvala na 3+1. Bylo to v době, kdy obě schémata byla možná, 3+1 sice častější, ale odešli jsme jinam a bez problémů 2+1 naočkovali. Dnes je praxe dokonce opačná, 2+1 je schéma doporučované a 3+1 výjimečné, např. u nedonošených dětí. Nátlak paní doktorky od 9. týdne dítě se mi zdál neadekvátní, syn měl teploty od zubů a bylo před Vánoci. Rozhodla jsem se jít jinam, protože bych se nerada potýkala s takovou komunikací dlouhodobě. Jsme již 6 let spokojení jinde.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Dospěla jsem k názoru, který jsem se na začátku ostatním maminkám snažila vymluvit. A je mi to líto. Strohost paní doktorky jsem vnímala v pozitivním světle, že je upřímná, ale časem byly moje děti vystaveny min. 3x a zásadně spěchu a stresu a to mou ochotu dojíždět do Prahy změnilo. Je mi dodnes líto že jsem neměla odvahu se ozvat osobně a přímo ale ani nebyl čas. Zlatá sestřička Markétka ale duši vždy svou ochotou pohladila a tím rozhodnutí se přehlásit oddálila. Je to o tom jakou povahu máte vy i vaše děti.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Bohuzel nemam dobrou zkusenost. Pani doktorka pri prvnich navstevach mila, sestricka primo zlata a prostredi ordinace velmi pekne. Dostala jsem se vsak do situace, kdy me mesicni miminko muselo byt hospitalizovano s incipientni sepsi, takze bylo oslabeno dvoji davkou antibiotik. Po propusteni z nemocnice se jeste pridala rotavirova infekce, takze po tomto vsem melo rozhozenou imunitu, krev a hlen ve stolici, silne bolesti briska…a v tomto stavu jej pani doktorka byla odhodlana naockovat. Podotykam, ze nejsem proti ockovani, jen jsem jej zadala posunout, az bude dite zdrave, ale bylo mi sdeleno, ze “o tom neni diskuze”. To me velmi zklamalo. Nastesti jsme nasli jinou pani doktorku, ktera mi sdelila, ze takto rozhozene nemuze byt dite ockovano. Pomohla nam nejprve dat do poradku streva a az pote resila vakcinaci, za coz jsem ji velmi vdecna, a syn zdravotne prospiva.
Jinak je pravda, ze pani doktorka Kolska nejprve ochotne radila s technikou kojeni, odstrikavani materskeho mleka a podobne. To pro me ale nevynahradi vyse zminene jednani.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Vynikající odbornice, trpělivá, s opravdovým zájmem o malé pacienty, klade důraz na kojení, vypomůže s naučením techniky, podporuje nošení dětí, velmi empatická, otevřená k jakékoli diskuzi. Zbytečně necpe léky, při sebemenší nepohodě dítěte neočkuje, odkládá dokonce o týden, i když se dítě více leklo. Poradí i po telefonu. Sestřička Monika je zlatý člověk, vstřícná, dohromady se doplňují. Nikdy jsem nezažila aroganci či manipulativnost, vždy je ochotná diskutovat a respektuje názory, neváhá odeslat k odborníkům jiných specializací. Jsem jí vděčná za lidský a podporující přístup jako vyjukaná prvorodička, každá návštěva pro mě byla balzám na duši.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Naše děti jsou pacienty paní doktory od narození a mohu ji jen doporučit. U prvního syna jsme ji kontaktovali šťastnou náhodou po příchodu z porodnice a neváháme za ní jezdit přes půl Prahy i po přestěhování.

Vždy příjemná, milá, ochotná včetně sestřičky. Velké zkušenosti, opravdový praktik, který ví, že mnohdy i "babské" lektvary udělají víc práce, než léky. Vřele doporučuji. Petra Skálová

Ž

paní doktorku doporučuji je skvělá.

Paní doktorka je velice milá, k dětem hodná a je to opravdu profesionál. Vždy dobře poradí, nevadí jí, když člověk přijde o něco později. Sestřička Markéta je také super, dokáže výborně poradit i po telefonu. Paní doktorku doporučuji především z důvodu opravdu velkého zájmu o děti. Není pro ni problém doběhnout i domů.

musim jen souhlasit.je to lidskej doktor a moc ochotna.