Mgr. Monika Bielová

Masarykova 506/37,, Brno-střed, Brno

Konzultace online • Od 700 Kč

Psychologické konzultace • Od 700 Kč

Psychologické poradenství • Od 700 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Monika Bielová

Vzdělání jsem získala na Lékařské Fakultě Masarykovy univerzity v oboru Nutriční Terapeut (2011), na téže univerzitě jsem také vystudovala jednooborov...

Léčené nemoci

• nutriční terapeut

Umístění: Monika Bielová psychologické poradenství

Pani Bielovú by som hodnotila určite len kladne. Je veľmi príjemná, empatická, hneď cítite že Vám chce pomocť a dá si na tom aj záležať. V oblastiach porúch príjmu potravy má veľa skúseností, pretože konkrétne vie na čo sa pýtať, všetko sme postupne diskutovali a hladali riešenia...Každé sedenie je trochu iné, po každom sedení som odchádzala s iným cieľom, motiváciou. Určite by som len odporúčala, úžasný psycholog ako aj človek :)

Umístění: Monika Bielová psychologické konzultace

Pani Bielova ma neskutecne empaticky a pozorny pristup. Behem konzultaci klade otazky zpusoby jakymi jsem nad svymi problemy nikdy nepremyslela a myslenky pote v cloveku rezonuji jeste dlouho. Je to nesmirne osvobozujici, pomohla mi tak se pohnout z mista za coz jsem opravdu vdecna.
Moc dekuji

Umístění: Monika Bielová psychologické konzultace

Paní Bielova je velmi trpěliva a empatická, ale také profesionální. Na každé setkání jsem se těšila. Můžu 100℅ doporučit!

Umístění: Monika Bielová psychologické poradenství

Paní Bielovou mohu jen a jen doporučit! Profesionální a milý přístup. Schůzky byly velmi příjemné a někdy jsem měla pocit, jak kdybych si povídala s kamarádkou. Paní Bielová mi velmi pomohla co se týče mého problému a díky ní se cítím v životě opět šťastná. Velké díky!