Psychiatrická ambulance
Mochovská 38/535, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Po čase docházení jsem ztratila k paní doktorce důvěru a už vůbec jsem se nechtěla svěřovat se svými problémy... paní doktorka je moc hodná a milá a dokáže vyslechnout bohužel se mi ale podařilo zlepšit můj stav až po opětované hospitalizaci v psychiatrickém ústavu.... musím dodat že bohužel ani paní sestřička k zlepšení stavu nepřidá působí velmi nepříjemně až se člověk pomalu bojí dohodnout se na dalším termínu návštěvy.... Bohužel po téměř 4 letech docházení jsem musela zvolit jiného lékaře ale i tak si myslím že paní doktorka dokáže pomoci spoustu jiným (možná méně nářočnějším) lidem a přeji paní doktorce mnoho pracovních úspěchů

Paní doktorku mohu co nejupříměji doporučit! Je to empatická, příjemná a velice slušná osoba, která dělá svému oboru čest. Kéž by takových lékařů byla většina.

U

Velmi zkušená, milá, příjemná a sympatická lékařka. Já jako člověk s psychickýmy problémy se na ni velice ráda obracím o pomoc a ona vždy s velkým pochopením, věřím že nejen pro mne, vyhledává přijatelná východiska. Určitě ji vřele doporučuji.