Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

K paní doktorce jsem chodila sama jako dítě. Nyní má v péči mé dvě děti. Jsme velice spokojeni. Paní doktorka je velmi milá, zkušená a děti ji mají rády. Nemoci pozná, poradí. Nepatři k doktorům co píší antibiotika už ode dveří. Zároveň nikdy nepodcenila žádnou léčbu. Moc jí i sestře děkujeme!

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Nejlepší dětská lékařka, starala se o mou dceru od narození až do 20ti let.Velmi milá, nesmírně hodná a profík.Díky paní doktorko!!!
Dagmar Čechová

Na naší paní doktorku nenecháme se synem dopustit,je velmi milá i sestřička,kdykoliv se na ně může člověk obrátit,vyšetřuje poctivě a nic neponechá náhodě.Chce vždy přesné výsledky nechce nic zanedbat jsem s ní velice spkojená.Pokud se člověk na něco zeptá vše pořádně vysvětlí :-) Moc děkujeme a přejeme hodně takových pacientů a paní doktorce a sestřičce co nejméně práce :-)

Velmi příjemná paní doktorka,která nic nezanedbá.Vždy si na nás udělala čas a vše nám podrobně vysvětlila.Plně ji důvěřujeme a jsme s ní už čtyři roky velmi spokojeni. Jana Bernášková

Paní doktorka Habáňová je prostě skvělá.

Paní doktorka je výborná a milá, již jako dítě jsem k ní chodila, nyní i můj syn. Mohu jen doporučit.

Pani doktorka je mila a ochotna a nas malej Samuel ji miluje:)

Výborná a milá paní doktorka a sestřička,škoda,že jsme museli odejít...stýská se nám

Vynikající lékařka ,ke které jsem chodila s oběma dcerama a teď chodíme s vnučkou. Milá, odborník. Doporučuji. JH

Tuto paní doktorkumáme se synem oba moc rádi. Já jsem ji měla jako svou paní doktorku už jako dítě. Poté co jsem porodilasvého syna, byla jsem velmi šťastná, že k ní můžeme chodit, i když bydíme přes Vltavu. Bálas jsem se, že syn bude plakat, když bude muset k doktorce...plakal, ale když jsme měli odejít z ordinace. Paní doktorka je shvělá, vždy poradí i po telefonu, je příjemná, milá a ochotná. Nikdy nás neposlala pryč... Díky jí i sestřičce se Davídek nebojí doktorů. Moc děkujeme a přejeme jen to nejlepší do dalších let.....

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko.mám 10letou dcerku,ktrá bývá boužel často nemocná jsme ze Křtin kde momentálně nemáme dětského lékaře,a moc ho sháním-e pro ošetření dcerky.Problém je i takový,že jsem loni na podzim prodělala monoencefalitidu s trvalými následky nevlastníme auto jsme odkázáni jen na autobusu prosím Vás proto nemáte místo pro moji dcerku ve své ordinaci?Nevim kam jinam se co nejblíže obrátit,S derkou na ošetření také nyní musí bud babička (75 roků) nebo moje starší dcerka,ktrá je zdravotní sestra pracuje v Brně a musí se starat o mě aj.Situace je více jak vážná snad budeme mít štěstí,Mluvila jsem právě před chvílí s úřadem městyse Křtiny a žádný dětský lékař není na obzoru a prý už i ordinace zanikla.Moc Vám děkuji za odúověd prosim omluvte mě překlepy nebo i nesrozumitelnost obsahu mého dotazu po prodělané nemoci a umělem spánku mám problémi s diskrafiií na jiné....Děkuji moc za kladnou odpověd s úctou

naše ordinace sídlí v Praze 5, tudíž je pro Vás kontakt s naší ordinací,zcela nepřijatelný.
M.Habáňová

Miroslava Habáňová