Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Psychoterapie je cesta k sobě samému. Jediným účelem, proč tu jsme, je žít ve spokojenosti. Rád vám pomohu nastartovat změnu k lepšímu.
Věnuji ...

Psychoterapeutické centrum Řipská

Řipská 15, Praha

1 200 Kč

Psychoterapeutické centrum Řipská

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská Individuální psychoterapie (50 minut)

S terapii jsem byla velmi spokojená. Velmi profesionální přístup a komunikace. Důvody, kvůli kterým jsem přišla jsme společně probrali a následně vyřešili.

Pan Vanka byl pro mne empatickým průvodcem. Díky němu jsem si uvědomila nové pohledy na problémy a získala nadhled. Děkuji a přeji vše nejlepší...

K panu Vankovi jsem přišel s osobními problémy, kterým jsem nerozuměl a nevěděl jsem, jak se s nimi vypořádat. Pan Vanka mi poskytl skvělou pomoc při cestě za uvědoměním si příčiny svých problémů a pomohl mi pochopit, proč se některé věci dějí, takže návštěvu určitě doporučuji!

Empatický přístup terapeuta s cílem najít příčiny problémů mi velmi pomohl. Přestože jsme se viděli poprvé jsem se nebál být otevřený.

Miroslav mi hodne pomohl v dobe kdy jsem to opravdu potreboval. Nikdy nebyl problem domluvit se na case, ktery nam obema vyhovoval. Vzdy na mne pusobil jako velmi empaticky clovek, coz mi pomohlo se otevrit a mluvit o problemech, o kterych jsem nedokazal mluvit s nikym jinym, nebo je sam v sobe umet spravne popsat a videt. Navstevy mi z dlouhodobeho hlediska velmi pomohly.

Spokojenost ve všech směrech. Empatie, terapeut mi nastavil zrcadlo a pomohl mi, nač se mám zaměřit.

Věnuji ...

Ukončené školy