Adresa

Anglická 16/242, Praha
GSLC s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
25 názorů

Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla zatím pouze jednou, ale okamžitě mi jeho návštěva udělala obrovskou službu! Jsem velice citlivá a poslední dobou jsem trpěla na jakési slabé záněty. Byla jsem už hodně nespokojená s tím, jak se mi ty obtíže vrací a nechtěla jsme už brát dokola antibiotika. Pan doktor se mnou probral celou anamnézu, zjistil zda mi i vyhovuje antikoncepce, dal mi rady, Jeho rady které se opírají i o alternativní/přírodní medicíny mi opravdu pomohly. Za mě je to naprostý profesionál.


P
Ověřeny pacient

K tomuto doktorovi jsem nějakou dobu chodila. Objevily se mi kožní potíže a bylo zjištěno, že se nedají léčit - bohužel tento doktor řekl, že mě léčit nebude, že se na to nebude dívat.... Takže absolutní neprofesionalita, odpor ... asi chce jen zdravé a krásné pacientky

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Chodím k Mudr.Rozprávkovi 15 let a jsem maximálně spokojená.


K
Ověřeny pacient

Mohu pana doktora Rozprávku jen doporučit. Chodím k němu již 15 let a jsem naprosto spokojena. Má k pacientce individuální přístup a na případný problém nahlíží ze široka a z více úhlů. Vždycky se mně zeptá na kompletní stav a třeba mi doporučí i nějakého jiného lékaře, nebo nějaké vitamíny atd.
Za každou návštěvu zaplatím vyšší poplatek, ale je to adekvátní. Ani v ordinaci není třeba čekat na přijetí, v naléhavějších případech Vás přijmě ještě ten samý den.


Doporucuji jen silnym jedincum. Pan doktor si nic nepamatuje ackoliv si vse pise pred prichodem pacientky si zrejme precte jenom jmeno z cehoz pak vychazeji pomatene zavery. Na to kolik mu clovek plati by mel byt alespon trochu diplomat a nemluvit o citlivych tematech jako zenska plodnost, HPV jako o houskach na krame ktere zrovna jsou nebo nejsou. Chybi elementarni pocit lidskosti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodím k MUDr. Rozprávkovi cca 10 let. Skvělá péče, pečlivý lékař. Skvělá péče v těhotenství.


Velmi dobrý!


Velice přívětivý, pečlivý, udělá si pro pacientku čas.Je na něj absolútní spoleh. Dr.Lipertová


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již 10 let a jsem s ním spokojená. Myslím si, že je to pan doktor na svém místě, je pečlivý, vlídný a i zodpovědný. Doporučila mi ho známá a já jsem ho doporučila dál. R.H.


Ověřeny pacient

K MUDr. Rozprávkovi chodím již 20 let a jsem s ním velmi spokojena, doporučila jsem ho již několika známým a všechny byly mile překvapeny profesionalitou, lidským přístupem, výbornými znalostmi v oboru, které si neustále doplňuje. Ordinaci má skvěle vybavenou, takže může řadů vyšetření i ambulantních zákroků provádět sám a není potřeba navštěvovat jiné lékaře.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti