Konzultační činnost v gynekologii
Pekárkova 14/261, Praha

Umístění: Konzultační činnost v gynekologii Jiný

Pan doktor je velmi profesionální ale zároveň lidský. Vše dostatečně vysvětlil, nemám co vytknout, pana doktora můžu jen doporučit. Byla jsem u něj na 1. screeningu a na druhý půjdu také k němu. Jediné negativum je, že jsme čekali cca 2 hodiny, na to jsem ale byla po přečtení recenzí připravená, takže doporučuji menší svačinu s sebou.

Umístění: Konzultační činnost v gynekologii Jiný

Měla jsem dva sceeningy dva dny po sobě. Pan doktor našel zavazny nalez den po tom,kdy mi jiná pani doktorka řekla,že je vše v pořádku. Pak doktor je pečlivý a lidský. Nevnucuje žádné názory,jen konstatuje. Na klinice je to jeden velký fajn tým. Počkáte si, ale pokud chcete přesnou diagnózu tak to asi za to stojí:). My dojeli až z Brna.

Pan dr.Brestak je naprostá kapacita - úžasný profik ve své profesi. Jsem tak rada, ze jsem šla k němu na odběr plodové vody. Uzasny přístup, již nyní se těším na 2.screening. Velmi milý, slušný, chápavý, vtipný. Kdokoliv, kdo k němu půjdete na odběr plodové vody a bojíte se tohoto zákroku - nemusíte, pan doktor ví opravdu co dela a dela svoji práci tu nejlepší vizitku. Moc děkujeme

Umístění: Konzultační činnost v gynekologii Jiný

Pan doktor Břešťák společně se sestřičkou odvádí opravdu skvělou práci na klinice ProfiG2. Má zkušenost je sbsolutně nejlepší za celé těhotenství. Ačkoliv jsem byla na nepříjemném zákroku, jejich přístup mě až dojímal... Screening u pana doktora byl skvělý, podrobný a s krásným vysvětlením. Vřele doporučuji !!!

Pan doktor Břešťák je opravdu skvělý, za celou dobu těhotenství nejlepší lékař, se kterým jsme se setkali. Milý, vstřícný, profesionální. Poctivě vše vyšetří, vysvětlí, ukáže. Doporučuji!

Umístění: Konzultační činnost v gynekologii Jiný

Absolutni profesionalita a lidskost. K p.doktorovi jsem šla s velkými obavami, protože moje první zkušenost s těhotenským screeningem byla katastrofální. Od chování sestry přes nekomunikaci lékaře po výsledky (za které samozřejmě nikdo nemůže, ale přístup kterým mi byly podány nebo spíš nepodány postrádal špetku empatie). U pana doktora Břešťáka ale po prvním podání ruky všechen stres a strach zmizel. Vše nám krásně a lidsky vysvětlil, dokonce nás rozesmál, o uklidnění ani nemluvim. A i přesto, že invativní zákrok nepatří mezi nejpříjemnější, tak pod vedením pana doktora jsem byla úplně v klidu, dokázal mě rozptýlit, skvěle popisoval celou situaci a výkon. Stejně tak musím vyzdvihnout i přístup sestry a genetičky na stejném pracovišti. Ikdyž tam člověk nejde s dobrým pocitem a má velké obavy, tak odchází uklidněný a bez pocitu méněcennosti. Děkuju moc za takový přistup!!!

U pana doktora jsem byla na screeningu v 31.tt v porodnici u Apolináře. Nejsympatičtější doktor, se kterým jsem se během těhotenství setkala. Moje zkušenosti jsou, že se na Vás doktoři ani nepodívají, mluví svou odbornou mluvou, které nerozumíte a když se na neco zeptáte, je vidět že je otravujete. Pan doktor mluvil srozumitelně a z ordinace jsem po dlouhé době odešla bez pocitu méněcennosti. Děkuji Vám.

Umístění: Konzultační činnost v gynekologii Jiný

Nezažila jsem lepší přístup. I přes špatnou situaci jsme z ordinace odcházeli klidní a v dobré náladě. Pan doktor je profesionál a velmi empatický.

Umístění: Konzultační činnost v gynekologii Jiný

Pana Břešťáka i druhou doktorku, která s ním byla při našem screeningu v Profi G2, musím pochválit. Byli jsme posláni z Liberce do Prahy na druhý screening, jelikož v Liberci neviděli u miminka žlučník. Už po příchodu jsme byli velmi mile překvapeni profesionálním až přátelským přístupem, kdy byli doktorka i doktor milí, představili se, podali ruku a při vyšetření vše vysvětlili a odpovídali na každý dotaz. Provedli znova celý druhý screening a vše dopodrobna komentovali. Odcházeli jsme odtamtud hodně překvapení a zároveň i spokojeni, protože vše bylo naštěstí v pořádku.
Po zkušenostech s jinými lékaři je opravdu zázrak narazit na takové lidi.
Děkujeme.

Profesional a nejlepsi screening Dr. v České republice!
Vse vysvetlil, je velmi mily a citlivý ;)
Dekuji panu dr. za pristup