Ohmova 271, Praha-Petrovice , Praha
GYNMIRRO s.r.o.

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: jiné místo

V žádném případě bych paní doktorku nedoporučila a to ani největšímu nepříteli. Musela jsem k paní doktorce přejít, protože můj gynekolog nedělal těhotenskou péči. Vždy jsem čekala než se paní doktorka uráčí přijít, což bylo i více než hodinu, přestože jsem byla objednaná a schválně jsem chodila brzy ráno, abych mohla ihned do práce. Paní doktorka se jen usmívá, nic vám neřekne, podle ní je totiž vše v pořádku. Když se objeví problém, vyšly nám špatně genetické testy, teprve pak zjistíte s kým máte tu čest!!! Doktorka se s vámi už vůbec nechce bavit, vše řeší přes sestřičku, která vám zavolá na konci její pracovní doby, vystresuje vás a vy se nemůžete do ordinace již dovolat a musíte čekat celý víkend než se dozvíte více. Při návštěvě ordinace hned v pondělí ráno, s vámi doktorka nekomunikuje, jen kolem vás prochází a tupě se usmívá, vám sestra předá výsledky, bez jakéhokoliv komentáře a číslo na getickou poradnu, kam si máte zavolat. Z výsledků testů, které vám předala sestra zjistíte, že nesedí datum odběru krve a už vůbec netuším, co paní doktorka hledala na ultrazvuku, ale nezměřila vůbec nic, čímž rostlo riziko vrozených vad. Od paní doktorky jsem okamžitě odešla a našla si pana doktora, který mě uklidnil, poradil další postup a vše mi vysvětlil a ukázal. Díky Bohu se dnes můžu těšit z krásného zdravého chlapečka. Kéž by paní doktorka někdy zkusila její přístup. Za nás NIKDY VÍC.

K paní doktorce chodím již třetím rokem. Jsem velmi spokojena s jejím přístupem i péči. Určitě bych doporučila.

Velmi nedoporučuji! Kdybych se řídila léčebným postupem paní doktorky, pravděpodobně bych přišla o miminko v pátém měsíci! Naštěstí mě zachránil zdravý rozum a porada s personálem v porodnici.

Pokud pacientku netrápí žádné závažné problémy, paní doktorka je usměvavá a velmi příjemná. Stejně tak se chovala i ke mně, než se mi v 21tt spustily kontrakce - bolesti v podbříšku, díky kterým jsem více jak týden probděla bolestí, která se mi přes noc navyšovala až začala vystřelovat do zad. Jako prvorodička jsem nedokázala posoudit, jak je situace vážná a vše konzultovala s paní gynekoložkou. Paní doktorka nejprve za diagnozu označila rostoucí vazy, po mém bolestivém týdnu (a třech návštěvách v její ordinaci) to pak přehodnotila, že by mohlo jít o něco vážnějšího. Naordinovala mi hořčík, žádný stres, měsíc bez jakýchkoliv vycházek (toto domácí vězení mi nijak na psychice nepřidalo, ale budiž), mateřídouškový čaj (doporučuje se na konci těhotenství na podporu kontrakcí!) a třezalkový čaj na nervy (je toxický a v těhotenství se doporučuje jen ve výjimečných případech!) a hlavně ať s tou bolestí zad určitě chodím cvičit a domluvím se nejlépe ve své porodnici. Když jsem volala do porodnice na porodní oddělení a popsala jim svou bolest, která mě trápila, zděsili se, jak mi mohla v takovém stavu má gynekoložka doporučit cvičení, ještě k tomu v 21tt, kdy by miminko nebylo snadné zachránit. Řekli mi, že nikdo z jejich oddělení si nevezme na zodpovědnost, aby se mnou v tomto stavu cvičil. Vysvětlili mi, že pokud mě bolest zad a v kříži trápila jen při kontrakcích, neznamená to, že mám bolavá záda, ale byla to součást kontrakcí a moje gynekoložka mi to měla objasnit. Sama jsem se tedy rozhodla nepít doporučené čaje doktorky a na základě domluvy s porodnicí jsem začala striktně dodržovat absolutní klid a ležela. Do týdne se mi bolesti zmírnily až odezněly. Když jsem poté šla na kontrolu ke gynekoložce, sama se vyptala, zda cvičím na ty záda. Když jsem jí řekla, že mi to v porodnici v mém stavu nedoporučili, místo toho, aby se chytla za nos, doporučila mi, ať si cvičení domluvím jinde. Kdybych se řídila její radou, je velmi možné, že bych o miminko přišla.

Paní doktorka se dříve jmenovala Jatelová, můžete si na ní dohledat předchozí hodnocení. Objevují se mezi nimi hodnocení, kde paní doktorka špatně určila léčebný postup a klientce pomohli až v nemocnici. Dokud se mi neobjevil tento problém, chovala se ke mně hezky. Po tom, co ohrozila život mého miminka, se ke mně začala chovat velmi povýšeně a odměřeně. Ať si na doktorku udělá každý názor sám, ale její přístup ke mně bych nepřála ani největšímu nepříteli.