Samostatná ordinace dětské neurologie
Lovosická 40/440, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Samostatná ordinace dětské neurologie Svalova hypertonie

Nechapu nazory rodicu zde.Mam zcela jine zkusenosti s pani doktorkou.Chodila jsem se synem pred 34 lety a diky pani doktorce dnes chodi a je plne zdrav.Byla razna,ale profesional.A to je nejdulezitejsi.

Její ordinaci jsem navštívila před pár lety, bylo mi 17. Na její přístup a zacházení nikdy nezapomenu-chovala se ke mě jako k malému děcku, komentovala můj vzhled a na závěr si neodpustila pár "vtípků" o dospívání.... Bylo to velmi neetické, nehledě na to, že při každé návštěvě i po telefonu byla nepříjemná. Kdybych si tenkrát mohla vybrat, rozhodně bych hledala jinde.

Štěstí, že tato paní doktorka již neordinuje.
Byla jsem u ní coby 14tiletá, kvůli častým migrénám. Celou dobu vyšetření se mnou jednala velmi arogantně a neustále mi něco vyčítala. Velmi jí vadilo, že jsem se v tomto období dopsívání začala "zaoblovat" na typicky ženských partiích a že mám silnější stehna a zadek. Závěrem bylo, že migrény mám právě z "velkého zadku" a že až zhubu, přestanu je mít. Nikdo ovšem dál mou nadváhu neřešil a až téměř po 8 letech se přišlo na to, že nadváha i migrény jsou způsobeny splašenými hormony.K

Paní doktorka už neordinuje a s politováním musím říct, ze do důchodu šla pět minut po dvanácté. Věřím, že to kdysi byla vynikající a rozhodná doktorka, ale s dětmi jsem k ní přišla až v naprostém závěru jejícho působení a dojmy jsou veskrze otřesné. Jako by už nevěděla jak děti reagují a že návštěvu cizího lékaře nejspíš opláčou,nebo pořádně prošmejdí ordinaci. Synovo běsnění dokonce okomentovala slovy, že pokud bude dál sahat na tiskárnu, dostane přes ruce maminka. Nestačila jsem se divit. Byla jsem nucena hledat neurologa jiného, který mi vše v klidu vysvětlil, podepřel závěr dr. Neubergerové, ale s tím ohromným rozdílem, že vše proběhlo v rovině naprosté slušnosti a neodcházela jsem s pocitem, že vlastně o svém dítěti, se kterým jsem permanentě nevím vůbec nic, jak tomu bylo vždy u paní doktorky.

Zvláštní reakce přede mnou...my potkali se synem paní doktorku před 16 lety a moc nám pomohla. Zvládla mého těžko ošetřitelného syna na jedničku, jednala s námi sice rázně, ale fundovaně, pomohla nám se zařazením postiženého syna do školy a nakonec nám pomohla ho zachránit. Onemocněl pro děti velice neobvyklou chorobou, nedala se zmást jinými lékaři mého kluka a jejich rozporuplnými diagnózami a vymohla pro nás nemožné. Léčila mého syna hodně let a vždy byla profesionální, příjemná a vtipná. Byla jedním z mála lékařů, kterým se podařilo mého syna zvládnout, zaujmout a vyšetřit. A že to byly chvilky někdy perné...
A znám další maminky, které nedaly na tuto dobrou lékařku dopustit.

Omlouvám se...neordinuje od 1.11.2008 :)

K tato lékařka nám ve 3 měsících věku naší dcery řekla... nikdy nebude chodit a se sportem se můžete rozloučit. Musí cvičit Vojtovu metodu. Byla nepříjemná... byl s náma manžel a já odcházela s brekem.
Dceru jsme nechali vyšetřit neuroložkou v porodnici U Apoliáře... která si s ní "hrála" půl hodiny a usoudila, že je dcerka naprosto v pořádku...a VM by jsme jí akorát ublížili. Nechápala jak mohla říct, že nebude chodit. Abych si byla jistá, objednala jsem jí na rehabilitaci, kde nám bylo řečeno to samé. Dcerce je 5 let, a chodí, lyžuje, jezdí na kole atd :)

Naštěstí od 11.1.2008 neordinuje... nepřála bych jí ani svému nepříteli.

Také jsem docházela se svým synem(tehdy 5týdnů)k této příšerné paní doktorce.Nejenže křičela na nás jako rodiče,ale i na malého synka,který plakal a vůbec nevnímal její tleskání před jeho obličejem(zřejmě proto,aby se lekl a přestal plakat).Znám spoustu maminek,které chodily k paní doktorce a mely stejné zážitky!!!!!!!!!jako já.S touto ordinací jsem velice rychle skončila a velice lituji maminek s jejich ratolestmi,které se dostanou do rukou této lékařky!!!!!!!Takže zásadně nedoporučuji!!!!

Před lety jsme k ní přišli s dcerkou a byli jsme šokování jejím přístupem nejen k nám, ale i k malé. Při vyšetření dcerka (tehdy 6týdnů) samozřejmě plakala, paní doktorka na to reagovala "mlč, tady nemáš co brečet" a nakonec "no tak si řvi, když tš to baví". Poslala nás na sono s naprosto nesmyslnou diagnózou a zároveň nás objednala na kontrolu za 2 měsíce. Naštěstí jsme se dostali do péče jiné paní doktorky, což nám dcerku zachránilo. Dcerka totiž potřebovala okamžitou intenzivní rehabilitaci, jinak skončila s diagnozou DMO na vozíku. Nejsem seama, kdo s ní má podobnou zkušenost.Takže tuto paní doktorku rozhodně nedoporučuji!!!