Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Pan doktor Herda je šikovný gynekolog, kterému důvěřuji. Pan Herda je naprosto klidný, vyrovnaný, milý.
Je teda trochu víc ukecaný, ale ono vás to aspoň odvede od negativních myšlenek :-) Jednu hvězdičku ubírám za to, že občas jsem se musela dotazovat na konkrétní věci dvakrát, než mi byla zodpovězena, ale to je asi zase tou ukecaností :))
Co se týče těhotenství, tak jsem opravdu pečlivě hlídaná a za to jsem velmi ráda.

K panu doktorovi jsem chodila několik let, nikdy jsem neměla nějaký problém s objednáním atd, vše v pořádku. Bohužel mi trochu vadilo, že značnou část návštěvy byl ochoten strávit řešením toho, kde jsme kdo byli na dovolené a jak se máme. Je sice fajn se zeptat jak se máte, ale asi spíš jen tak okrajově, ne, že budu ležet s nohama v praku na stole a pan doktor mi tam bude vykládat jak se měl v Řecku a podobně. Nicméně pokud jsem nic nechtěla řešit, vždycky všechno v pohodě a žádný problém, jen mi připadá zbytečné, že se člověk musí objednávat i kvůli tomu, aby si vyzvedl recept. Myslím, že ho klidně může vydat sestra bez zbytečného zdržování, ale tak to je asi detail. Pokud jsem ovšem něco řešit chtěla už to bylo horší a ten důvod proč jsem nakonec odešla byl ten, že jsem se pana doktora dotázala na možnosti, pokud bude problém s otěhotněním co se dá dělat a on mě odbyl se slovy, že se mám uklidnit a přijít za dva měsíce. Byla jsem v naprostém klidu, pouze jsem se ptala na možnosti a nic víc. Lékař, ke kterému jsem pak následně přešla měl přístup úplně jiný. Ihned mě vyšetřil a sdělil možnosti, sdělil mi, že zrovna začíná ovulace a díky tomu jsem také ihned otěhotněla. Zřejmě by se to stalo i tak, ale mě prostě vadilo to odbytí a absolutní nezájem mi sdělit alespoň to jestli teda ta ovulace běží, protože se po delším braní HA stává, že běžet nemusí. Zřejmě se tedy ztotožňuji s dalšími názory tady, že pan doktor je fajn, ale jen dokud nechcete něco víc, než napsat prášky.