Janského 2235, Praha
Pracoviště gynekologie a porodnictví (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Pracoviště gynekologie a porodnictví Neplodnost

Pana doktora nedoporučuji, nejenom ze jsou tam dlouhé čekací doby ale po roce a půl kdy léčil moji neplodnost zpusobem ze pomalu každý 2 měsíce byl na dovolené když mate chodit každý týden na krev a ultrazvuk za který si pokaždé určoval peníze navíc a u pojišťovny si je vykazoval znova když sem tam byla v měsíci asi po 20te a on vůbec netušil co spolu vlastně řešíme mě docela zaskočilo. Nehledě na to když jsem chtěla napsat doporučení na reprodukční iimunologii tak mi řekl ze je to zbytečné a ze IVF je jediná možnost dal mi papíry ze se ozve a dalšího půl roku nic tak sem se sama zařídila jinak. K panu doktorovi už bych nikdy nesla ani bych ho sama nikomu nedoporucila.

Pana doktora nedoporučuji ! Hlavně pozor v tehotenstvi. Čekací doby jsou to nejmenší ...Pan doktor si vůbec nepamatoval o koho jde a jak problémy mam ani po týdenních návštěvách po 3 měsících . Čekala jsem dvojčata a vse dopadlo potratem...neříkám, že je to jeho vina , ale jeho ne citlivý přístup byl hrozny. Nemám k němu vůbec důvěru. Ten jsem v péči jiného lékaře a ten přístup se nedá srovnat. Vse mi vysvětlí , mluvi se mnou o všem otevřene a to je pro mě velmi důležité.

Uvedený pan doktor odborně je schopný, i když některé názory už jsou zastaralé (např. že ženy po 30-ce jsou už na rození staré). Hodně dlouho se u něj čeká i v případě objednání (i 3 hodiny). Navíc mne neprávem zkasíroval 580 Kč za ultrazvuk (tvrdil, že se ultrazvuky na pojišťovnu vyčerpali), po prošetření VZP (podala jsem na něj podnět na prozkoumání) mi peníze sice vrátil, ale úplně jsem v ně pochopitelněj ztratila důveru (takhle "okrást" ženu krátce po porodu s malinkým miminkem..) a už bych ho nedoporučila, sama chodím k jiné paní doktorce a jsem velice spokojená. Sestřička rovněž je hodně nepříjemná.

Jelikož k panu doktoru Černému chodím víc jak 15 let, tak si dovolím napsat svojí recenzi. Jen díky jeho znalostem a přístupu mám doma dvě děti. Obě děti odrodil(oba porody byli problematické) a díky jeho ochotě a profesionalitě mého syna i zachránil. Jsem mu moc vděčná a to že zavolá sestra, že doktor musel k porodu(i k mému musel narychlo odjet z ordinace) a nebude v ordinaci plně chápu. Kdykoliv mi sestra volala, tak se rovnou zeptala zda nechci objednat nový termín. To že čekárna je plná - to snad se stává u každého doktora. Jsou dny kdy čekám hodinu, ale převládají dny kdy jdu přesně jak je domluveno. Já ho můžu proto jen a jen doporučit i těhotným.

Nepochybuji o profesních kvalitách pana doktora. Oboru se věnuje již dlouho a má zkušenosti. Vše bylo skvělé do té doby, než jsem začala řešit moji neplodnost a naše návštěvy se zintenzivněly. Informace, které mi pan doktor podával, byly nekompletní, na co jsem se nezeptala, mi nesdělil, ba u řady věcí mne informoval mylně a pak mi ještě vynadal, že jsem dělala špatně - ale já se jen řídila jeho pokyny. Neplodnost řeší hlavně IVF a hormony, nedává prostor alternativě. Doby čekací neskutečně dlouhé, ale dovedla bych pochopit vzhledem k jeho vytížení. Co ale nechápu je způsob komunikace, kdy mi ani nikdo nezavolá, když schůzka odpadá, pan doktor slíbí, že se ozve s termínem, ale nikdy se neozve, na telefony nereaguje, na sms neodpovídá a když se mu tedy po čase připomenete, že tedy již uplynula nějaká doba, ještě se na Vás zlobí, že otravujete. Nevím, za co je příspěvek 1500,-na rok - původně mi to bylo komunikováno jako příplatek za nadstandardní přístup. Přístup hodnotím jako absolutně neprofesionální, nebrající ohled na to, že věci, jako je například řešení neplodnosti, je pro ženu velmi citlivé a že - snad nemluvím jen za sebe - v této chvíli potřebuje žena vlídné chování a přístup a ne mít pocit, že je mu ukradená, protože je jen číslo v jeho kartotéce.

Pana doktora velmi nedoporučuji!!! Zejména varuji těhotné!!! Chodila jsem k němu na screening do Sante. Byla jsem na screeningu 2x, pan doktor nepoznal vrozené vývojové vady srdíčka!!! V Motole (kde syna po narození operovali) na nás koukali jak na blázny, že jsme o těchto vadách nevěděli, musely být na ultrazvuku patrné!!!
To nemluvím o tom, že jsem za 1 screening platila více jak 1000 Kč.
Apeluji na všechny těhotné, když jde o život a zdraví vašeho dítěte, vyplatí se najít si zkušeného, prověřeného gynekologa!!

Dnes ráno jsem byla objednána na 8.15. Pan doktor již byl v ordinaci, přede mnou jedna pacientka. Přišla jsem na řadu přesně v 8.15. O vysoké odbornosti pana doktora jsem přesvědčena, před 25 lety vyléčil mou neplodnost, došlo až na mikrochirurgickou operaci. Dnes, v přechodu, jsem se k němu opět vrátila, protože mu plně důvěřuji. Kdo ho zná, ten ví o jeho lidském přístupu ke každé pacientce. Přesně takto si představuji rodinného lékaře, jeho odbornost je, bohužel, jiná, jinak by k němu chodila celá moje rodina. Pokud jsem čekala, tak nanejvýše hodinu. Bohužel, naklonovat se nedá:))

Ano, myslím si, že pak doktor, co se týče odbornosti, je skutečně velmi dobrý, proto k němu také chodím už více, jak deset let.
Ovšem má to háček. Pan doktor je velmi nedochvilný, ale i nespolehlivý.
Jak všichni víme, co k němu chodíme,že čekací doba v čekárně je min.hodinu a půl, to je něco šíleného.Dobře, vždycky to tam přetrpím.
Ale nedávno jsem měla plánovaný zákrok.Celý jeden měsíc trvalo, než-li byl pan
doktor schopný se domluvit, kdy zákrok bude proveden. Neustále s ním probíhaly
telefonáty , na které on vždy slíbil, ano já vám zavolám. Nikdy se tak nestalo.
Když jsem to někumu řekla, nikdo nevěřil. Po měsíci se mi tedy podařilo se s ním domluvit na konkrétním termínu s tím, že zákrok provede přímo on za "cenu nadstandardního výkonu". Dobře, souhlasila jsem, jelikož, jak jsem již zmiňovala na začátku, co se odbornosti týče, věřím mu. A tak jsem tedy 100% počítala s tím, že zákrok provede. Když jsem přišla na sál, ona tam nebyl. K tomu snad už není, co dodávat.

Pan doktor je kapacita!Seženu ho vždy!Je ochotný,milý,vždy vše vysvětlí!Jsem s ním na 100% spokojená!Celé mé těhotenství se o mě úžasně staral!

Milý,velice příjemný,ale jeho velkou slabostí je,že operace /ta nejradikálnější/ je jeho prvním
řešením.A když se ho zeptám,říká,že jiné možnosti nejsou.Omyl!Dnes jsou už mnohá jiná řešení,ale on nic neřeší jinak.Musím si to
nejprve nastudovat na netu a potom jít za ním a konzultovat.Někdy se mi zdá,
jako by zneužíval neznalost pacientek.
Jinak jeho komunikace je výtečná,a tak důvěřuj,ale taky prověřuj.