GEST s.r.o. - ordinace PL gynekologa
Bořanovická 10/302, Praha

K panu doktorovi jsem přišla s manželem, protože se nám nedařilo těhotnět. Oceňuji nejen jeho profesionalitu, ale i laskavost a humor. Každá návštěva mi pomohla hlavně psychicky, kdy už jsem všechno vzdávala. Líbí se mi, že necpe slepě hormony a IVF, když to není nutné a naslouchá názoru pacientů. Nelituji, že jsem si vybrala zrovna GEST.

GEST doporučuji.... jediné co bych jim vytkla, konkrétně Dr. Alexanderovi, že nepodá informace sám o sobě, pokud se nezeptáte nevíte to.... jinak je velice milý a optimistický.... vždycky mi zlepší náladu svým úsměvem, na mejly také reaguje velice optimisticky a dá odpově´d na to na co se opravdu ptáte, bez mlžení.... i sestřičky jsou fajn, nesetkala jsem se s nikým protivným......

K paní doktorce POLÁKOVÉ z Gestu( bohužel jsem ji tu nenašla ) chodíme cca 1 měsíc. Vřele doporučuji!! Vyšetření a vše s tím související probíhá příjemně a rychle. Paní doktorka je moc milá a ochotná. Byla jsem co se týče miminka a testů netrpělivá, ale tady jde všechno téměř hned a bez sebemenších problémů. Moc doporučuji. Krásné prostředí a hlavně schopná a krásná paní doktorka :-)

pana doktora vsem doporucuji,jsem jeho dlouholetou pacientkou,uspesne jsme spolecne zvladli me rizikove tehotenstvi,porod byl i diky nemu bezproblemovy,ac uplynulo 15let vzpominam rada,doporucuji vsem budoucim maminkam i preventivni kontroly jsou diky jemnemu humoru a noblese p doktora zazitkem

Perfektní lékař, se skvělým skvělou péčí.

Výborný lékař. Danou ordinaci plně doporučuji.

Výborný doktor, jemný, chápavý, osobní příštup... Nikdy jsem se na gyndu nebála, i když jsem měla sebevětší problémy, nikdy to nebolelo. Vřele doporučuji, stojí za to si připlatit.

Je skvělý, škoda že se u něho tolik platí.

Perfektní lékař, se skvělým humorem a skvělou péčí.