Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil
Umístění: MEDICONET s.r.o. Bolest podbříšek.

Paní doktorka není sice moc výřečná, ovšem naprosto poctivě a kvalitně provede vyšetření a podrobné popíše vše i do lékařské zprávy. Rozhodně svoji práci neodbývá.

J
Ověřený profil

Na rozdíl od jiných věhlasných diagnostiků se paní doktorka u mých onkologických problémů v diagnóze nikdy nespletla (již několikrát). A to bych řekl, že je u pacienta rozhodující (alespoň u mě). Je vidět, že její zkušenosti jsou obrovské.

1
Ověřený profil

věcný přístup, málo informací, neochota

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

Paní doktorka Špelinová není velmi dobrá, ale vynikající. Je ve svém oboru absolutně profesionální a navíc pečlivá, vstřícná a ochotná.
Jaroslav Líska

H
Ověřený profil

K paní doktorce chodím 8 let - vždy na mě byla velmi milá,ochotná cokoliv vysvětlit a uklidnit.Dokonce i můj manžel u ní několikrát byl a máme naprosto stejný názor.Přestože pro mě návštěva paní doktorky, znamená výlet na půl dne do Prahy - určitě mi to za ten čas stojí.Pro mě je důležité,že je precizní.

Z
Ověřený profil

Jsem velice spokojen s lékařkou a její prací ,chodím k ní na pravidelné prohlídky,jsou precizní a důkladné,mohu jen vřele doporučit.Znamenáček Petr Praha 4

Paní doktorku jsem navštívila dnes, již potřetí v průběhu tří let a musím říci, že je velmi pečlivá, je to odborně kvalitní lékařka. Nechápu, na co si lidé zde stěžují. Ke mě se chovala vždy zcela normálně, tedy slušně.

Paní doktorka je velmi pečlivá, důsledná a dobrý diagnostik. Chování k pacientům - tam má velké rezervy. Nezdraví, pokud není někdo u "její" pojišťovny, odmítá dělat vyšetření, při každé z mých celkem šesti návštěv měla výhrady k mým doporučením od praktického lékaře, měla výtky k průběhu dalších vyšetření jako bych je já mohla ovlivnit a pod. Nadřazené, povýšené chování k pacientům.

Paní doktorka je odborník,zcela diskrétní, nesoustředí se jen na jeden orgán, ale na celou příslušnou oblast

Ověřený profil

Paní doktorka je nejlepší diagnostik v ultrazvukovém vyšetření. Moc milý přístup, příjemná čekárna, vše vysvětlí. Je to odborník v oboru

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti