V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole - Oční klinika dětí a dospělých (mapa)

Dr. Milady Horákové 137/49, Liberec
Oční klinika LIBEREC s.r.o. (mapa)

doporučuji, velice příjemný a výborný odborník jsem spokojená po zákroku horních očních víček v Liberci

není potřeba komentáře, tisíce kvalitně provedených operací mluví za vše:) t.k..

Velice příjemný pan doktor, lidsky přístup, vtipny, byla jsem na dvou operacích strabismu a doporučuji pana doktora kudy chodím. L. Dzmuranova

nejlepší operatér, velice krásně se chová k dětem , byla jsem na operaci s dcerou a díky tomuto skvělému doktorovi se ani nebála.Tento pan doktor má zlaté ručičky i srdce .Všem doporučuji .Díky pane doktore za vše.Přejeme hodně úspěchů.

Vynikající lékař a hlavně operatér. Má zlaté ručičky. Jsem ráda, že jsem se po 30 letech dostala do rukou právě jemu. Děkuji Vám pane primíři.

Byli jsme na kontrole s dcerkou 16. měsíční a vše v pořádku dcerka se doktorů bojí a pláče, pana primáře se nebála a ochotně spolupracovala můžeme jen doporučit !

velmi dobry, mužu jen doporučit

Velice příjemný , vtipný a energický odborník....vždy se na něj ráda obrátím

vyborny odbornik, mile se chova.

Myslím, že je to velmi šikovný oftalmolog a oční chirurg, pacientům se vždy snaží vyjít vstříc.